Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dunlop kr 108 ma előveszem megnézem még van 2db elvileg medium soft meg medium hard van,mindegyiken van még mina böven.meglesem és írok,áruk 10e ft körül.mintát tudok vágni,de eddig 3garnitúra gumit vágtam szovan ne várj profi gyári formát:)
vágva természetesen picit több a lé.üdv
és milyen márkájú,milyen állapotú,milyen keménységű?
esetleg mintát is tudsz bele vágni?
mennyi az ára?
nekem van.
Keresek 160as méretű(17"os)jó állapotú slick gumit.Olyan kellene,ami vagy tök sima,vagy egy gyárilag mintás gumi(pl dunlop d208) mintája van belevágva(ez az utóbbi lenne a legideálisabb!)
Aki tudna segíteni,az vagy itt vagy az adatlapomon található címre legyen szíves írni!
Előre is köszönöm!
Na örülök neki, hogy ilyen jó volt, fáj a szívem, hogy miről maradtam le már megint. Nembaj, egyszer úgyis kimegyek
Hát igen,,voltunk páran!
Én ha jól számoltam 9db zxr400 is ottvolt,,szóval faszavolt!

HupililaOkkersárgaMvagusta!legközelebb nemgyüssz el,,akárcsak ha 5kor indulsz is,kileszel tiltva a fórum népes társaságábú!Kakas is kijött,igaz csak a végére.
Szoval legközelebb ugyanígy gyülekezőő!
örülök hogy találkoztunk sakcok.
Skacok,ha olajszűrőt is cseréltek,nem elég a 3liter olaj.azt a castrolt meg enni fogja a motor csak szólok előre.üdv
Nekem i scsöpögött, mert a csavar nem volt meghúzva...kulcs meghúz most fasza
Hol alul? Nekem a váltó tengelynél csöpögött ,egy szimering csere orvosolta a dolgot - 240ft
Az enyém sem, csak alul elcsöpög
Köszi Vitka a segítséget ! Az enyém nem eszi Hál Istennek !
Hát ha beletöltöd a 3 litert akkor pont a felső csíkig lesz az olajszint a kis ablakon. Ha nem fogy el az olajad rejtélyes módon, mint nekem, akkor elég a 3 liter.
Igen tényleg az, nem is hagyom ki ! Elég a 3L?, mert engem is ért a válség...
Woah az elég jó ár.
Most 3L Castrol 6500Huf...
Vegyél 4et mert olcsóbb és ha pótolni kell, akkor lesz.
Sziasztok !
Holnap cserélek olajat Ti mennyit szoktatok venni 3-4L ?
Köszi
Üdv
láttalak én is beálltál egyből a gyors csoportba volt még pár 400-as arc de azok öregebbek voltak ahogy láttam meg most sok volt a csili-vili új motoros aztán pályán meg nem győzte az ember kerülni őket, tisztelet a kivételnek, Geri néztelek faszán mentél lapon mint állat
nagyon fasza volt, bár nem kentem a gépnek, mert annyira siettem hogy odafelé nem tankoltam xD és indulás elött a boxutcában fedeztem fel hogy hajajj.. megcsappantak a készletek... örültem hogy a fóti benzinkutig el birtam gurulni :D... amúgy tetszett.. és örülök hogy találkoztunk Geri & Pupák
mi a különbség kawa est és lime party között?
jajj de rossz már most jönnek lefele a többiek a pályáról :(:(:(:(:(:(
Én is megpróbálok addigra mindent összerakni, remélem ott találkozunk!
Na majd megyünk augusztusban közösen a lime partyra...
Addigra már én is készenlétben leszek
hát sajna már nem megyek 5kor hova induljak 90km erről el...:S majd legközelebb megyek sziasztok
hát erre annyit,hogy a slick a legrosszab nedvesen.hidegben utcai gumi,,hát úgyis észreveszed hogy viselkedik,aztá ésszel kell kinálni eki,nelegeyen Fetrenberger
vagyis na elirtam, gáz ha esik