Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és hidegebb időben utcai gumiról mi a véleményed? mert nekem sem gáz ha esik az eső csak a hideg bár gondolom hamar felmelegszik a gumi pályán hidegebb időben is ja meg orkán ne legyen.
Én azzal is megelékszem,ha holnap nem esik az eső,nincs esőgumim:D motor ketyeg,cuccok összekészítve,legyen bármi én ottleszek.
üdv,ha emailt nemtudsz nyomatni,irj már egy telszámot.
igen tudnak csak azért célszerű kinyomtatva vinni hogy gyorsabban becsekkolnak sztem
jha és a másik... olvastam a tájékoztatón hogy ki kell nyomtatni valami lapot és kitölteni és ott le kell adni.. ha nem tudok kinyomtatni akkor a helyszinen tudnak ilyet adni esetleg vajon?
remélem holnap idöbe hazaérek és időbe ki is érek Ringre... apropó figyi már.. van valami megbeszélt hely hogy hol tudunk találkozni ha mondjuk én csak 7re érek haza.. akkor mittudomén meg van beszélve hogy fent a boxutcánál az X számu box elött vagy valami támpont mert szerintem holnap sok zöld szekér lesz kint és nehéz lesz egymást megtalálni :D
mindenki mondjon ma el egy imát lefekvés elött hogy holnap 30 fok és 100 ágra sütő nap minimum a hungaroring felett máshol szemergélhet az eső madj kibirjuk valahogy:D
én is 125 után ültem át de ugyis ésszel fogsz menni mert félni fogsz tőle ugye ezt nem kell pörgetni mint egy 2T-t.
Srácok holnapra az a fránya idő ellenünk dolgozik
Simán bevállalhatod szerintem 125 után, előtte nekem is "csak" 125-s volt, de mondjuk az bika volt nagyon. De úgyis tisztelni fogod először a gépet, és ha nem vagy balfasz akkor nem fog nagy meglepetés érni, mert akkor megszokod a motort
A zxr400 egy aránylag barátságos motor, ha nem pörgeted nem fog földhözvágni. Mondjuk 10 ezernél úgy elindul, hogy a karodat kitépi... De ez minden motoron így van, annyira megy, amennyire te akarod. 125ös után szerintem árban és kezelhetőségben, élményben meg főleg tökéletes választás, nyugodtan vágj bele. De a jelszó mindig: fokozatosan és ésszel. Ne hidd azt, hogy tudsz menni, mert nem. Én sem tudok. Majd talán 2-3 év múlva.
artist szerintem azt neked keltudnod a leginkáb az nsr után nagyváltás de nekem is azvolt ezelőtt alényeg az hogy ha megveszed nekezd el egböltépni neki mert lehet h meglepődszmajd hogy menyire is megy ez a motor ahozképest h 400-as
szeva,ezt neekd kell tudnod,minden motorral lehet ésszel is menni.zxr annyira nem hanyattvágós motor mint egy 600as,viszont nagyon kellemesen tud szaladni.sztem csillagos 5ös választás.üdv
szeva,kontaktoljunk sztem,lenne egy épkézláb ötletem.
gilera@vipmail.hu-ra penderíts nekem egy emailt légyszives aztán leírom mire gondoltam.üdv,Geri
sziasztok! nekem honda nsr 125 öm van... és az lenne a kérdésem hogy 1 4 hónap honda mtx 80 és 1 évhonda nsr után (kb mentem vle sajnos csak 3500 km-t mert sokszor szar volt) korai-e még kawasaki zxr 400 ra váltani vagy nem.... válaszotokat előre is köszönöm...
szevasztok kawások jódolog ez a fórum ahogy olvasgatam sok hasznosdolgot meglehet tudni na az a hejzet h az én mocimnak nincs papirja csak olaszországi adásvételije 1 éve van nálam akis mocim nagyon megvagyok elégedve vele de sajna elkel h agyam ha valakit érdekel szoljon és le irom h mijen dolgok lenének rajta cserések az áron megegyezünk de kb ojan 280-300 eFt-ra gondoltam szerintem az nemsok érte
majd szóljmár mikor tudsz msnre jönni:)
sztem abszolút elég,,a lényeg az,hogy a bejáratás végén szépen fokozatosan növeld a fordulat/terhelést.
1000km teljesen okés.
Kérdezz körbe a bontókban akkor. Csak nehogy kifogj egy olyan blokkot, amit utána hasonlóképp fel kell újítani. Ja, meg az új papírok költségével is számolj. Annó énis gondolkodtam az új blokkon, de végül fel lett újítva... 150 ráment, nem kevés pénz. De! Tudom most milyen állapotban van, és hogy valószínűleg mire nem kell költenem.
már baszhatom, elviszik
mindjárt alágyujtok a szuroknak és már szurkolom is az akácoszlopot
szurkoljatok bakker enyém legyen a blokk mert eligérte geri faterja már másnak
Geri szerinted 1000 km elég a bejáratáshoz, és utána rögtön vihetem padra, vagy inkább előtte még várjak 500 kilómétert ilyen lájtosabb csapatással?
Bazi nagy kiárusítás az RMC-ben Törökbálinton május 29-31-ig.
Non-stop nyitvatartással várják az érdeklődőket...
Akinek még hiányzik valami cumó a ruházatából, vagy csak pár apróság, sisakháló, fékbetét satöbbi... akkor ne habozzon, és csapjon le...
20-70 % akció!
én ottleszek ha esik,ha fúj:D