Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szeva,sajna most nemtudok segiteni!
van 1 komplett blokkom 80e ft....
tegyel bele egy zx6r blokkot, szerintem ki lehet fogni joval olcsobban. Sot komplett zxr400 blokkot is lehet kapni joval 200 alatt. (bar az is kisse lutri...)
Azta jó büdös... Hallod örülök, hogy nem azt a gépet vettem meg, pedig nagyon sokáig szemeztem vele. Sajnos ilyen a használtmotor vásárlás. Lottó.
Na! Hogy beindult a nép a kawa estire...örömmel látom... Már csak az időjárás szólhat közbe... hajár mindenkinek! OTT Találkozunk!
amugy tavaly nekem is rángatózott egy kicsit fostam is tőle de csak a ringen utcán egyáltalán nem csinálta mondjuk utcán nem is szoktam dönteni annyira
behuzhatsz engem is, megyek ,már csak zsét kéne szereznem de az meglesz
Üdv.
Ne haragudjatok zxresek hogy ide irok, azt szeretném kérdezni Mitogeritől hogy cagiva mitóba hengert v. hengerszetted nem tud e eladót?Mintha régebben láttam volna vmelyik fórumon h valaki tőled kért gondoltam hátha...
Hányszor elmondtam pedig mikor megvetted, hogy olajat kapásból cserélj. Most jól megszivtad wazze!
elvileg ugye 5-6körül kéne cserélni. kb 8nál lett volna
és tudod mi a vicces? az hogy amikor beszart hogy elkezdett kopogni mint az állat.
miután hazaértem közölte faterom vegyem már át az olajat mert megjött. na akkor azthittem hogy szétdurrran az agyam az idegtől
Nem cseréltél benne időben?
egy dolog miatt történt ez. olajcsere
visszacsinálni nemlehet. sajna ezvan de amúgy igen óvatosabban mennék már vele
én nekem is 180 ba volt szervíz de arról én kicsit se tehettem így vettem...

most nehogy azthidd hogy nagyzolok vagy valami csak gondolkodj el rajta hogy az a sok tiltás és 3.ba 190 ezés megérte e ennyi
nm kevés
baj van. zxr hajtókar csapágyas. ma hívott fel a szerelő hogy mi lesza teendő
új főtengő csapágysorral min 100körül lesz
munkadíjjnak 50 000et számol
kellenek még tömítések is
meg apja fasza tudja mit cisnál még vele.
aztmondta olyan 200 000körül lesz ha jól jövünk ki belőle
úgy megbasz az ideg hogy minjárt felrobbanok
megköszönném ha csinálnál .akkor viszek lóvét eleget. ha tetszik kell .szerszámod meg van....ugye?
viszek fel pénteken kipróbálhatod,de gyanítom nincs a villán konzolod.nembaj,lehet addig csinálok valami egyszerűt.
Az ár 17000Ft,7fokozatban állitható.
mennyiért adod?
figyelj csak hozz ki pénteken feldobjuk nekem és ha tényleg érzem hogy jobb vele akkor meg is veszem mit szólsz hozzá.....
sztem nem betegség ez,hanem ebből látszik hogy anno ezt se a magyar utakra tervezték.
Pályán szolídabb a hatás,de pl Pannóniaring,kormányteló nélkül kamikaze.
A kormányteló nem dísz,,ezt hivatott kisimítani.
tudom,nem a reklám helye,de van még 4db nekem polcon.
Nekem sebességfüggő, csak gyorsabb kanyarokban csinálja néha, mint az a videómon is látszik, de akkor a gumik miatt volt. Viszont ha egy kicsit kiülök és az első kerékre terhelek, akkor egyáltalán nem csinálja. Úgy látom ez ZXR betegség. Nesze neked hegyes geometria
Ugyanez a hatosom is. Mélyebb döntésnél szitálni kezd a kormány.
Ja,,,és vegyél kormánytelót!nem kampányszöveg,de zxr-re kötelező..
lehet elsőkerék centírprpobléma,gumi hiba,felni hiba,illetve nagyon elállított futómű(pl túl levan tolva az eleje,kiemelve a hátulja,túl lágy csillapítás.
vagy a legrosszabb eset,hogy már volt pofánverve a motorod,és a villaszög változása miatt nőtt meg a szitálási hajlam.

üdv
Sajnos vizsga miatt az elsot ki kell hagynom, de a tobbire minden keppen menni fogok!

Mizo
sziasztok kedves pályázós zxr esek olyan kérdésem lenne hogy ahogy megdöntöttem kanyarba kecsón a gokarton a vasat ugy éreztem mintha rángatna a kormány. ez csak azért érzem mert még bizonytalan voltam és húztam volna egyenesbe a vasat vagy valami motor problémája,,,,
a másik pedig hogy mennyire fújjátok a motor elejét és hátulját pályára és hétköznapi használatra külön külön