Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van rólad pár képem..
barnaciánkékURAL!
Te szórikáázol velem? tegnap délelőtt 1órán át faragtam kormányteló tartót,hogy kitudd próbálni a ringen.esetleg szolhattál volna hogy nemjössz.
nagyon köszönöm a segítséget adósod vagyok 1el
köszönöm az ajánlatot amint megkapom a keretet rá azonnal jövök ide és keresek vmi yoo gépet
dj orpheus


hogyne lenne 3.megoldás mert mivel is a műszakin csak lámpálat féket néznek semmi köze a kw hoz .. nekik kurvára lényegtelen csak belepecsételnek ...
ezt biztosra tudom mivel múlthéten volt műszakin az én 25 kw os motorom....
csak akkor van szigorított műszaki ha rendőr feljelent vagy ilyesmi de ez nem valószínű vagy ha esetleg frissen hozod országba motrot akkor is bemérhetik...



az én motorom is eladó csak még nem kezdem el hirdetni 37 000km 1997 es kiadás 2éve van az országban 1 éve nálam
bukógombával fekete plexi sport kipuff 47 kw forgalmiban csak 25kw felni dekorcsík jó gumikkal 50-60% os gumikkal tavaly cserélt fékbetétek elől hátul nem kelett cserélni még jó vastag tárcsákkal télen kilett pucolva egész első fékrendszer dot5.1 es olajat raktam bele jó első hátsó teleszkóppal kicsit se ereszti a szimering az olajat minden működik rajta fekete indexek motorjára télen 190 ezret költöttem ami baja volt mindent megcsináltattam kuplung lamella sor csere meg olaj olajszűrő motul 15w50 stb stb stb stb stb
ár fix 750 000HUF
ha kérdésetek van szóljatok
jah és a szerelést tudom bizonyítani mert mindent elpakolgattam szóljatok nyugodtan sziasztok remélem tudtam segíteni
Ezt tavaly én is nézegettem. Nem rossz.
Sziasztok!

Ezt a mocit meg szeretnem venni, tud rola valaki valamit? Vagy esetleg a gazdaja is itt van?
jah itt a mail cím
dj-orpheus@hotmail.com
Seeyasztok!
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok mint jövőbeli ZXR tulaj, hogy ok h megveszem 25kw-os papírral a mocit, de mi lesz műszakin? Ott egyből levágják h vmi nem kóser? Hallottam olyan verzíót h lehet vmi folytást tenni a motorba míg tart a vizsga ez lenne a jó megoldás!
Vagy van a másik a yoo öreg korrupció
Aki tud vmi 3. megoldást amivel ezt meg tudom oldani írjon mindenképpen!
Elöre is köszönöm a segítségeteket és remélem nemsoká én is büszke tulaj leszek! Am mellékesen gyüjtöm a mocikról az ajánlatokat aki tud ajánalni nyugodtan írjon várom az ajánlatokat képpel együtt!
Üdv.:Molnár István
DID?

én most cseréltem, meg olaj, ill szelepfedél tömi'tés, és az egész 27 000 volt. ahogy azt a kollega is mondotta volt kb 9 000 és másnapra ott van postán.
De ey ay, amit bárhol kapsz. A feszitők, ha nem túl kopottak, azon tudsz spórolni. De a láncon ne spórolj, mert pórul jársz. DID márkás, jó láncokat gyárt.
De a többi motorost is kérdezd meg nyugodtan, akár az utcátokban levők is hasonlót monfanak remélhetőleg.

Mizo
és hol lehet beszerezni?
könnyű annak akinek van miből
olcsót ember ilyenen nem szabad spórolni különben meg 9000ft a gyári az olcsó mert márka lánc 16 000
Hali! nem tud valaki olcsón vezérműláncot?(új)
geri este ha vagy jelentkez msn-n beszélnünk kel.
esetleg még mindig senkit sem érdekel trapézlámpás ZXR400-hoz balos oldalidom? hibátlan gyári =) 10 pénz.. olcsóbb mint a bontóba
1992-es Zxr400 kihasználatlanság miadt eladó! 1év müszakival költségmentesen! Új kuplungal vezérműláncal Pilot Pover gumikkal 1 éves varta aksival! Komplett pályafelszereléssel HYPERPRO rugószettel Zx6r felnivel DUNLOP slik gumikkal!Az extrák értéke kb 150 ezer forint!Kipróbáltam magam pályán is!5X voltam nem kell megijedni !:) Állja a sarat nem volt vele problémám soha!Szépen fut nem ráz jól megy! Adom a gyári rugókat is hozzá! Érdemes megnézni az árban megegyezünk! Ha kérdésed van hívj a 0630/4093409-es számon! csak hívószám kijelzéssel mert nem veszem fel másképp! Az irányár 495ezer!
Érdekel a gép? Nekem úgy is jó! Hivj fel és mondok rá árat!
postai út megoldható,8ba odaadom a gumit!
idomról kép,egyik végülis az ami a mocimon van,a másik pedig a fehér fekete a képen
Köllagumi Marlóri
okés,viszem.
akkor hogy centirozták ki ha még mindig üt?
Dunlop KR108 165/55 R17 3167 medium-hard keverékű, 2007 20.heti gumi eladó.
Érintetlen oldalú,keskeny (típusidegen) felnire volt szerelve,nagyon keveset futott.
A képeken nem volt szerelve,további infó: Érd:20/376-2293 és marlori46@hotmail.com
geri péntekre hozol nekem egy telot ugy hogy ott helybe felis tudjam rakni azt megnézem pályán mit ér.....
megcsinálták defektem 3300 ért szelepcsere meg gázzal töltötték fel első kerekem is meg kicentírozták mind a 2 őt.... csak első kerekem olyat üt hogy csak na....
Nagyjabol :) a vizhomersekletet valami offsettel meri...

nem sikerult, de add meg a szamlaszamod, atkuldom az arat...
bocsi hogy eddig huzodik...
és jól üzemelt mindene?kormánytelót sikerült már felpróbálnod?üdv