Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát legalább gyere ki hamár ottvagy.
egyenlőre én is gondolkozom rajta anyagilag én sem vagyok a toppon de addigra lehet össze tudok szedni egy kis zsét meg én reggel 9től kistarcsán leszek ugyhogy lehet hogy akkor döntöm el ha már ugyis olyan közel leszek
akkor még lehet róla szó... majd megpborálom megbeszélni fönökkel hogy menjünk elöbb jöjjünk elöbb és akkor elvileg odaérek.. ha meleg a gépezet akkor olyan 30 perc alatt ott vagyok itthonról.. és pénteken fizetés lesz ugyhogy benzin is lesz majd...
ez 6-8 ig tart kakas

geri neked megy nyas gemp

piros kék simson:D
Geri én is ott leszek elvileg.. remélem hogy időbe hazaérek a melóhelyről, gyors kaja öltözés és pattanok is.. mettől meddig tart ez? mármint órára.. mert én melóból csak 6 óra felé érek haza jó esetben...
Jah és h az elsőre mérnem megyek?
Vmi gáz van a hűtésemmel...(sztem csak kisebb probléma)
Kell egy uj vezérműlánc és feszítő
Új kormánycsapágy
Új első fékbetétek
És egy karbi szinkron
Ez azé elég sok zsé ugyhogy péntekig nem lesz meg, azér meg most nemakarok még menni h csak nézzek, nekem elég messze van a pálya (Debrecen)
Én az elsőre még nem de az ucso 3ra tudok menni.
Meg ingyen mérne amugy meg qrva drága lenne

Azt nemtudjátok h honnan tudom megállapítani h a vízpumpám működik-e?
Engem kihagytál a listáról, de valszeg nem véletlen
Én augusztusban gondoltam a zxr találkozót, mert akkor már valószínűleg mindenki rá fog érni, meg addig lehet gyűjtögetni a zsét, és akkor mindenki el tud jönni, ha nem is jön fel a pályára, attól még jól nézne ki 15-20 zxr.
Én mindenképp megyek az utolsó alkalommal augusztusban a lime partyra...
Pedig már nagyon csavarnám a gépnek...
Lassan már egy éve nem motoroztam
Tavaly augusztusban raktam le a gépezetet...
Én nagyon szívesen mennék, mert minden vágyam a pályázás, de sajnos nem tudok , az okok a következők:
-nincs megfelelő ruhám, és anélkül nem mehetek, nem is mennék pályára
-anyagi oldalról is sántít a dolog egy kicsit
-a vizsgaidőszak kellős közepén vagyok

Szóval aki megy, annak jó szórakozást és köridőket kívánok, remélem hamarosan én is tudok csatlakozni hozzátok. Rajtam nem fog múlni!
Csombek ott lesz :D

orat sikerult megcsinalni, de koszi h foglalkoztal vele!
Na akkor írjuk már össze,kik a potenciális zxr400 riderek,,és kik azok akik ottlesznek:

Pupák#23----------OTTLESZ
Raki79-------
--------OTTLESZ
Csombek------------OTTLESZ(ugye?)
Benc
ce---------------HEZITÁL(de picsánrugom ha nemjön)
Zx4R-----------------?
ZöldsárgaMZ-------?

KakasZzr------------?
Vitka-----------------?
MrYamah
a-----------?
Antonio--------------?
Mizo-------------
-----?
NÉGER---------------?

Mitogeri #87-------OTTLESZ! :)

Akit kihyagytam,és jogtalannak érzi,attól elnézést kérek!

Akit felírtam,azt pedig arra kérem,hogy nyilatkozzon :
-tud-e jönni
-ha nem,akkor miért
-ha kell vmi segitség hogy tudjon jönni,az kérdezzen

Vehetjük ugyis,hogy ez egy Zxr tali lenne,nem muszáj senkinek feljönni a pályára,de jólenne ütközni fent.Meg mivel INGYENES a PÁLYAHASZNÁLAT így sztem elég jókis lehetőség.
NE LEGYETEK PASSZÍVAK,ha kérhetem legalább böfögjetek valamit a hozzászólásra:)

Csombek:nemsoká meglesz az érték,milyen ellenállást kell bekötni az órádhoz,hogy ne szabályozzon.

üdv mindenkinek!
Kint vagy még mindig?
Én mennék, de nem lehet...
De augusztusban már ott leszek ha minden jól megy, és akkor lehetne ott is tartani a ZXR 400 találkozót
Jahhh és van még mindig egy eladó karbon sárvédőm...
Hali!

Ne otthon basszátok a rezet hanem gyertek 29.-én elvileg már 3-4 en leszünk..
köszönöm szépen az információt ebben az esetben sztem énis ottvagyokXDXDXDXD
nincs beugró,nemvagy naprakész!tavaly se volt az:)
Kis segítség

29.én este lesz az összeröffenés,6-8ig lehet motorozni.
ingyen,ennél olcsóbban sajnos már nemlehet:D
mennyi a beugró vagy hogy van ott?
Na,Raki él és mozog,és jön őis 29.én kawa estire!
Én ottleszek!
fasza ebből a csőfogó szót értettem:D majd megnézem service manualba
remelem tudjatok, hogy most penteken lesz az elso kawaest a
Hringen remelem minel tobben leszunk a kis zxr-rel!
kormánycsapágyon olyan módon tudsz húzni, hogy leveszed az egész elejét.. vagy én legalábbis levettem mert akkor sokkal jobban hozzáférni... de a lényeg hogy letekered azt a nagy anyát a villahídról... kilazitod a kormányszoritó gyürüket... meg a villahidhoz felfogató csavarokat.. azt ki kell venni hogy a híd ne legyen egybe a kormánnyal... aztán lehúzod a 2 villaszárról és ott van elötted a csapágy.. leveszed róla azt a kerek alátétszerüséget és tudsz rajta huzni... én mondjuk colos csőfogóval szoktam..azzal remekül meg lehet fogni =) =)
sziasztok nah tegnap mentünk majsára fürdeni és ugyanúgy rezgett a kormány és megnéztem se lábtartó se tank alatti vázrész semmi más nem rezonál csak a kormány.
ez kormánycspágy kopása lenne?
arra rálehet húzni valamilyen úton módon...?
Én is kb februárban beszéltem vele msnen, mondtam neki hogy készülök Angliába, mondta hogy ő is szívesen menne, de végül nem tudom hogy kiment-e külföldre dolgozni. Remélem nincs semmi baja, mert msnen sincs már vagy 2 hónapja...