Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hívnálak,de momentán nincs telom Gondolkodom hogy le váltom a 250est a 400asra mert a mostanit többet szerelem mint hajtom! Szóval annyit kérdeznék itt mindenkitől, hogy pályázott motort érdemes-e venni? Mert ott ugye kicsit meg használják a motort, és a mostanival is annyira belecsaptam, hogy csak nagyon jó ketyegő blokkal szeretnék motort venni....
Aki itt árulja legalább tuti hogy foglalkozott a gépével! Hívjatok ha kérdés van!
mindenki eladja a vasat?:D
1992-es Zxr400 kihasználatlanság miadt eladó! 1év müszakival költségmentesen! Új kuplungal vezérműláncal Pilot Pover gumikkal 1 éves varta aksival! Komplett pályafelszereléssel HYPERPRO rugószettel Zx6r felnivel DUNLOP slik gumikkal!Az extrák értéke kb 150 ezer forint!Kipróbáltam magam pályán is! :) Állja a sarat nem volt vele problémám soha!Szépen fut nem ráz jól megy! Adom a gyári rugókat is hozzá! Érdemes megnézni az árban megegyezünk! Ha kérdésed van hívj a 0630/4093409-es számon! csak hívószám kijelzéssel mert nem veszem fel másképp! Az irányár 495ezer!
Milyen láncot raksz fel és mennyi lóvé?
úgy döntöttem ma letekerek minimum 200 km-t.. különben ne legyen a nevem Holle anyó Széles utat olcsó benzint 30 fokot mindenkinek
a motor eladó,ha valaki megakarja venni.de kenyeret nem kér,elherdálni nemfogom.mondhatni kiváncsiságból van meghirdetve.teljesen leszervizeltem,ugyhogy nagyon nemakarom elengedni a kezét
Te is fiam Geri?!?!?!?!?!

http://www.hasznaltauto.hu/3028889_kaw
asaki_zxr400r_1994
nekem meg ha minden jol megy a 19-ei kawa estre már az uj lánckerék-lánc fog elkísérni...
Jah még a hűtőrendszer is átesik egy tisztításon ezt kihagytam
Holnap megyek a kawába a frissen szelephézagolt karbiszinkronizált üzemanyag-levegő beállított uj fékpofákkal felszerelt mocimért:P:P (zxr400 4ever :P)
Múltkor énis szakadó esőben meg villámlásban jöttem haza, hatalmas élmény volt, de tényleg.
Neked a hűtés kérdés megoldódott? Nekem is hamar felmelegszik, igaz nem úgy mint neked, de azért viszonylag hamar.
sziasztok ma debrecenben voltam fuvarban és ahogy jöttem haza 6fele törökszentmiklós és szolnok között olyan vihar kapott el mint még soha . soha nem volt halálfélelmem pedig motorosok vagyunk:D
de most volt majd töltök fel videót róla.....

jah és láttam egy motorost valami csupasz tura hornet vagy bandit volt sztem senki nem fut olyan idő madarason mint amilyen gyorsan ennek beázott az alsógatyája
ha ketten mondjátok nektek elhiszem.. nekem egyik haverom faterja mondta akinek elvileg motorszerelő végzettsége van...hittem neki=) de köszi az infót
Igen! Mivel hidegen nagy a hézag ezért nem indul el! Csak tolásra!
én ugy tudom hogy maga a szelephézag az alkatrészek hőtágulása miatt kell ergo minél melegebb annál kisebb a hézag
1992-es Zxr400 kihasználatlanság miadt eladó! 1év müszakival költségmentesen! Új kuplungal vezérműláncal Pilot Pover gumikkal 1 éves varta aksival! Komplett pályafelszereléssel HYPERPRO rugószettel Zx6r felnivel DUNLOP slik gumikkal!Az extrák értéke kb 150 ezer forint!Kipróbáltam magam pályán is! :) Állja a sarat nem volt vele problémám soha!Szépen fut nem ráz jól megy! Adom a gyári rugókat is hozzá! Érdemes megnézni az árban megegyezünk! Ha kérdésed van hívj a 0630/4093409-es számon! csak hívószám kijelzéssel mert nem veszem fel másképp! Az irányár 495ezer!
mert melegen mindig nagyobb egy kicsit mindenhol a hézag.. ha egyáltalán nincs akkor ott lesz minimális és szerintem is az a probléma.. havernak a gixerjén ugyanaz volt... 4 szelepen nem volt hézag 2 meg kevés volt többi nagyjából jo.. megcsináltuk és lett benne erö indult hidegen öninditóra és a hangja is szebb lett
szelephézagod szar! Nem a karbi miatt csinálja!
Nekem a 250-es ugyan ezt cinálta anno és szarok voltak a szelepek! hidegren csak tolással melegen meg már simán indult!
lekönnyített motoGP vas
Én is vártam Kuzsira elég sokat, de végül megcsinálta és nemcsak a szinkront, hanem pár más dolgot is. Azóta príma a gép. Az olajfolyást kivéve...
Rengeteg melója van, több hét is lehet, mire sorra kerülök, így alternatívát keresek. Miskolcon már találtam egy szervizt, ott 6 ezerért elvállalják, de szerencsémre:

"A héten sajnos már tele vagyok, a jövöhéten valamelyik délelőtt vagy szombaton tudnám elvállalni, ahogy önnek megfelel. "

Szólj Kuzsinak, nekem is ő csinálta.
Hát igen, ennyit én is tudok, a kérdés már csak az, hogy kivel és hol.

Ilyenkor jön elő, ha az ember szar környéken lakik.