Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Karbiszinkron kell, ezen kívül be kell lőni a benzin-levegő keveréket. Ha ezek megvannak, akkor normálisan kell mennie. Elég pepecs meló, sokáig tart, de érdemes megcsinálni.
Sziasztok!

Nem tudtok valami Kawasaki vagy valami tűrhető szervizt Borsod vagy Szabolcs ill. Hajdú megyében? Sárospatak környékén keresnék ilyet, tehát Miskolc, Debrecen, Nyíregyháza, ilyesmi jöhet szóba.

Sajnos a gép hidegen csak tolásra indul (az önindító tökéletesen tekeri), melegen viszont pöccre, de az alapjárat váltakozik, lassan esik a fordulat, és nincs valami egészséges hangja, plussz nem is húz úgy, ahogy ennek kellene. Előző tulajdonosa karbitisztítás után nem állította be őket (legalábbis nekem ilyet magyarázott), így szerintem ez lehet a probléma. Igaz nemtudom milyen állapotban vannak a gyertyák, talán ez is befolyásolhatja.

Kinek milyen tapasztalata van a karbiszinkronnal? Nagyon húzós kiórázni őket?

Köszi a segítséget!
Azon kívül, hogy olyan kikúrt hangos lesz, hogy 2 perc után fájni fog a fejed, meg a rendőr nagyon megbasz semmi baja nem lesz
KÉRDÉS: ha leveszem a kipufot és ugy járok...azon kívül h őrültnek néznek lesz valami parája a mocinak(szelepek)....károsodik bármi...?fogyasztás nő?stb?kösz
na most én is feljutok szerintem :)
http://www.zxrworld.co.uk/zxr4... itt van képekkel együtt
Szia, leírnád nekem azt a tiltás-kiszedést ide vagy e-mailbe?
karaytheone kukac vipmail pont hu
Köszi!
Én is megyek,feltéve ha bevetésre készek leszünk moccal
sziasztok.

Valakinek nincs, nem tud olcson hol lehet szerezni az elso kerekagyba kapcsolodo fogaskerekeket. A km spiralt ez hajtja. sajna a hetvegen megszakadt valamelyik. Meg nem tudtam szetszedni, igy nem tudom, akicsi, vagy a nagy, de valszeg mindketto cseres lesz. Kawaban 5400 ill. 4800 ez a ket vacak kis muanyag.
Jah szetszedtem a km orat is. Akit erdekel elmondom, hogyan lehet a speed limitet kiloni. csak egy optoerzekelo van ott...

Mizo
bocsi vészmegoldás lett a szerelőm... különben énis leszedtem volna...
Kösz.

Persze márkakereskedés, gondoltam hátha valaki tud bontva, mert nem hiszem hogy csak ezt leveszik a hűtőről és eladják, de hátha. Vagy jó-e rá más motoré ami olcsóbbam beszerezhető, stb...
Ha milliomos lennék nem kérdeznék ilyeneket...
Kössz szépen!
Ezért szórakoztam hogy összehozzam hogy a szerelő is otthon legyen meg öcsém is ráérjen...
leszedted?
hát asszem nem kell mert szerelőm elviszi oda ahova gyakran jár 12000 a vizsga azt mondta sztem max 15 lessz az egyész
valszeg én is megyek remélem addigra felépülök görivel zakoztam tegnap aztán gipszelt lábbal nyomom az ágyat de szerencsére nem tört csak zuzodás meg bevérzés meg ilyen aproságok
itt a hangteszt a mociról az új dobbal =)

http://www.sportmotor.hu/motor...
Akkor nem kell az index?
Mert már megvan. Már csak el kéne jönnöd érte...
de úgy tudom geri is jön meg pupák...
ééééééééén
ki jön 19-én Kawaestre?
Egy tanácsom van ez ügyben.A Red Baront felejtsétek el.
Prilla szerintem vegyél olyat amilyet szeretnél vagy amire futja... én már mindenféle motoron láttam mindenféle kipufogót.. én most vettem az enyémre Akrapovic-ot, mert ez jött olcsón.. elvileg ma este mehetek érte.. kiváncsi leszek a hangra
Nézem mindig az oldalt, de elég ki van halva sajna! Voltam ma Red Baronba megérdeklődtem, h mennyi lenne a hátsó kapaszkodó az utasnak, és 38 gurigát mondtak rá, hát pislogtam egy fél percig! Ezt azért is írtam le mert láttam, hogy többeteket is érdekel, viszont jófej volt az eladó és adott egy szerinte profi lakatos címét, aki simán megcsinálja! Tehát ha valakinek kell akkor küldöm!
Helló mindenkinek! valaki tud valami jó sport kipufogót 96-os zxr-re? vagy valami linket ahol lehet találni?
geri ha vagy gyere msn re meg rágtam az árat
Érdeklődj utána,főtengely köszörüléssel foglalkozó műhelyben a dolgoknak, (meg olvass utána),az autójavítással foglalkozó műhelyekben megszokott dolog .Persze hogy megvetetik Veled az újat.Azért hogy egy 30 mm átmérőjű tengelyről leköszörülnek 0,2 mm-t nem fog eltörni! Ovál meg a kopás miatt lesz!