Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Új dugattyúk? Dicséretes
Mennyiben voltak a cuccok?
A felújításhoz való cumókról pár kép...
Minden eredeti kawasaki, kivéve a csavarokat, meg a K&N légszűrőt.

Kis nosztalgia...
Így nézett ki a kawa, anno az első próbautam alkalmával...
Szerelem volt első látásra , és első hallásra
tüzetesen átkell vizsgálni nézni hogy blokkból valahol ereszt e egy kicsit olaj mert az már szétvolt szedve és nem gyári tömítéssel összerakva...
akkor nézd meg az idom csavarokat azok is sokat elárulnak vajon sokszor volt e szétszedve meg ilyenek...
köszi, igen minden apró kis dolog jól jön. A széthajtástól meg én is tartok, de ez most 1-2 próbakör alatt ugysem jön ki sztem. Vagy vmi tipp erre is?:D
szia én úgy tudom hogy nem a kuplung hanem a kuplung csapágya is csörög de a vez láncnak is van egy bizonyos hangja de van egy jellegezetes járás ennek a tipusnak csak nehogy szétlegyen hajtva és arra fogja hogy csak tipus csörgés a futóműve hát dnor -t vagy mitogerit kérdezd ők pályáznak vele én nem vettem észre közúton semmi ilyet meg még csak 2 szer voltam vele gokart pályán... remélem tudtam segíteni
Sziasztok.
Segítségeteket szeretném kérni.
Végre letettem A kategóriából a licenszet:D
Mivel világ életembe Kawasakit szerettem volna, így nem volt kérdéses, milyen gépet veszek. A választás egy ZXR400-ra esett. Hosszas keresgélés után meg is találtam a számomra ár-érték aránynak megfelelőt. Az eladóval telefonon beszéltem, akkor kérdezgettem a hibákról. Egyiknek említette, hogy a kuplunk kicsit zörgös (ha ez hiba, ugyanis elmondása szerint "típushiba"), ill. a futőműve kicsit pattogós, hisz anno pályamotornak tervezték ezt a típust elvileg. Valaki alá tudná támasztani vagy megcáfolni ezt a két dolgot? Segítségeteket köszönöm.
én hét végefele gondoltam egy Kakucsringelésre,nincs kedve még vkinek?
micsoda piszok nagy mázli hogy szombaton Motofest lesz, így egy újabb lehetöség hogy pályára mehessen az ember...
Nembaj legalább spórolunk a benzinnel, meg ha van egy kis szerelgetni való, akkor meg lehet csinálni.
milyen undorito esös napok =/
szia,mindjárt fényképezek
Hi Mitogeri !

Köszi a segítséget, majd folyamatosan nézem az olajszintet, de szerintem most a hangja is szebb lett, bár lehet csak beképzelem . Remélem mindenki látta a 250cc-s versenyt fasza volt, remélem a 800cc is ilyen lesz !

Üdv.
Halihó MitoGeri!
sikerült előkotorni azokat a gumikat?
ha igen,akkor egy fotót esetleg dobnál?
előre is kösz!
Joreggelt igy délbe =) DT legközelebb tényleg gyere ki, de ugy kéne csinálni hogy megbeszélni hogy találkozunk a 27es vagy X számú boxnál :D és akkor mindenki odagyülik mert most elvétve voltunk szétszórva 1-1 motoros..
Csak másodsorban múlik,múlt rajtunk de az többszörösen... Idén se lehetőség,se élhető,reális kifizethető árak,és már az eddig meglevő emberek sem.
Rezső meg is mondta, Európában is csak angliába van a kategória, miért itt legyen még. Meg te tudod kb. mennyi erőfeszítéssel mehetett volna tovább... 0
Jó is lenne,de versenyezni senki nem akar.mindegy,ez a hajó má elment:D
felkéne éleszteni a ssp 400 at akkor
ha még nem olvastad volna!
elvileg olyan 4-5paci különbség.ha nem versenyzel,sztem édesmindegy.azt az egyet nefeledd,hogy vfr-nek 18as hátsókereke van,nem a legegyszerübb rá jó gumit találni.
Sziasztok!tudnátok abban segíteni hogy egy zr400 és egy vfr 400 közt megkkora teljesítmény külömbség van? szal mennyire megy szarabbul a vfr a kawához képest....válaszotokat előre is köszi!
szeva GERI megvannak a képek gyere msn-re ha vagy
motogeri
ok szia
motogeri a telefon számom 0630 2850114 msn jozsika2002@hotmail.com
szia kawazxr400 mégse eladó a motorod?
oké akkor nézd meg őket lécci, és ha lehet akkor egy fotót is küldj a dadis@freemail.hu-ra
amúgy ha nem vállalod el a vágást az se gond,mert akkor megvágatom(csak ugye kényelmesebb lenne,ha már vágva jön ide és nem kell vele futkosni... )
várom válaszod!
Üdv