Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Brigéciol meg gázolaj?! Na az szedi még szét a láncot. Se belső kenés se gumigyűrű nem marad utána.
Hiszed vagy sem de láncot tisztítani a lánctisztító spray a legjobb Nekem castrol van. Ráfújod jó vastagon, vársz fél percet és utána egy ronggyal elkezded letörölni. Az a legjobb, ha állványon van a motor, befogod a láncot egy rongyba és forgatod a kereket. Az a jó a lánctisztítóban, hogy feloldja a port, meg a sarat és az olajos cuccokat, viszont a lánc gyűrűit nem bántja. Én tegnap ápoltam láncot, gyönyörű szép tiszta lett. Még annyi, hogy ha megvolt a tisztítás, várj 15 percet, amíg a tisztító elpárolog, mert ha arra fújod rá a láncsprayt, akkor ledobja és nem lesz kenés.
Brigéciol, vagy gázolaj + fogkefe + slag/sterimob, persze csak lazán. A drótkefe szétszedi az O gyűrűket, és kuka a lánc.
Hát mi most 320-330 km-t toltunk bele, igaz nem egy huzamban, de utána köpni nyelni nem tudtunk! Bár haverom jobb helyzetbe volt a gsr-600-al! 1 hónapja vettem a motort, de eddig olaj cserén kívül nem kellett rá költeni és már raktunk bele 1600km-t!
Most a láncot akarjuk ledzsuvázni, de nem tudom hogy lenne a legjobb! Féktisztítóval próbáltam, de 2 flakon is kevés lesz rá, egy haver meg mondta ők 1es és drótkefe, de nekem az kicsit morbidnak hangzik! Ha valakinek van valami jól bevált módszere akkor mond6ja!
Bakker ezt a kawát akartam megvenni Nagyon jól néz ki. A kényelem meg viszonylagos Húztam már le 100 kilómétert egy huzamban, de nem igazán volt gond Meg kell szokni, akkor jó lesz
Szevasztok srácok! Tegnap túráztunk kicsit a mátrába, pfff... , azok a kanyarok, ha pénzem és időm is lenne elég egész nap fel-le járnék ott! Egy hátránya van az egésznek, annyira kényelmetlen a motor, hogy kockásra ültem a seggem!
akkor ahhoz le is kell telepedni meg minden sátrat felverni mert ugye részegen nem vezet az ember
Hali
Keress meg skypon vagy msn en a tárcsa miatt plz
skype : danilaszka
msn :dani0115@axelero.hu
énis benne vagyok ilyen ivós zxr es buliba:P
Nekem kunmadaras van vagy 30 Km. de lehet, 35.
Amúgy a balcsi az viszont sokkal feelingesebb. Szerintem. Meg ott elég sok ökörséget lehet csinálni, akár olyan időpontban menni, amikor van valami koncert. El tudjátok képzelni az arcokat, mondjuk SIófokon, amikor a koncertre beállít 30-40 őrült motoros. És ez nem motoros tali. Néznének nagyot. Meg ott lehet főzni, fürcsizni, részegedni, meg miegymást. Engem sem érdekel egy ilyen buli kedvéért a 2x400 km.

Mizo
Igen erre is gondoltam, hogy ha nem vagyok talptól skalpig protektorba öltözve, akkor fel sem engednek.
Nem törnád magad össze a pályán olyan szerkoba, mert nem is engednének fel! protektoros ruha kell ami nem feltétlen bőr!
Kunmadár oda-vissza nekem 350, szóval annyival közelebb nekem sincs Budapest meg 260. Ez a Lime Party jó ötlet, csak az a baj, hogy nincs megfelelő cuccom. Cordura dzseki, rövidkesztyű és kész. Talán lesz egy csizmám nemsokára. Szóval amíg nincs rajtam valami normális harci öltözet, addig nem nagyon akarok pályára menni, mert ha elfirkálok, abból nagy jajgatás lesz. Pedig annyira fasza lenne Most a gép is jól van, úgyhogy jól esne egy pályázás. Talán majd egyszer... Addig is tali helyszínéül én kunmadaras mellett vagyok, más hely, ahová elmehetünk közösen nem nagyon jut eszembe.
Nekem kunmadár kb 130-160 Kecskeméttől, Balcsi is kb annyi, mondjuk nem Siófok...
De mondom nekem a távolság az nem akadály...
Ha egyszer hazaérek rengeteget fogok motorozni...
327 oda most néztem meg siófokkal számolva
nekem kunmadár oda-vissza 500 kb :) de augusztusira mindig szoktunk menni bár az idén kérdéses a balcsi bejön meg a ringes téma is, inkább a ringes a Lime Party tavaly is nagy banzáj volt páran el is szálltak köztük én is :) de én nem jártam olyan szarul mint a többiek
hali Ago motors-nál lehet kapni ilyet asszem és 4500 ha jol tudom mert én kaptam nem vettem de van több színben is.
Csak azért gondoltam Balatonra, mert akkor ott lehetne valami jó kis partit is csapni, vagy ilyesmi, közös motorozás stb. De Kunmadaras is jó volna csak szerintem én nem érek haza addig, mivel 14-e körül megyek haza, és semmiféleképp nem akarnék lemaradni erről, főleg hogy én dobtam fel az ötletet.
Én is szívesen motorozok sokat a taliig, de nekem a Balaton oda vissza alaphangon 800 kilóméter. De nem érdekel így is elmennék, a kérdés az, hogy miből Válság van Ezért mondtam Kunmadarast, az szerintem senkinek nincs annyira messze. De ha nem így van szóljatok!
Hát az a helyzet hogy azért kéne augusztus utolsó két hete, mert én kb aug. 14-e körül érek haza, és még a vasat is fel kéne készíteni a szezonra... A helyszínt meg úgy kéne megválasztani hogy mindenkinek a lehető legközelebb legyen, de én akár 300 km-t is szívesen motorozok
Minden képpen kéne!
:D
Nagyon fasza ötlet, de a Balaton nekem nagyon messze van. Ha augusztus, akkor legyen inkább Kunmadaras, oda úgyis mindenki elmegy. De ha nem augusztus, akkor az eggyel korábbi kunmadaras, az nemtom mikor van. Jó lenne egyébként
Simán király lenne,Én benne vagyok
Aaah csak lenne már végre lóvém az irridium gyertyákra
Augusztus végén vagy közepe felé kellene csinálni egy össznépi ZXR 400 találkozót, vagy fórumtalálkozót. Balatoni helyszín jó volna, vagy az egyik Lime esti motorozás is megfelelne szerintem, de olyat ami mindenkinek jó időpont ügyileg is...
Mit szólnátok hozzá?
Először hirtelen sértésnek olvastam
Hát van egy pár, de a csajok is úgy néznek ki kb...
Akkora combjuk van mint az elefántoknak