Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hideg a motor remekül indul a motor..2 tekerés elkapja és berreg szépen... megyek vele 50 km-t, bemelegedik és az istenért nem akarja beinditani.. tekeri tekeri és nem kapja el... what is the problem?
Mindenki eladja a vasat miután jól megcsinálta/tatta?
Hogy van ez? Az a baj hogy sajnos úgysem fizetik ki azt amit rákölt az ember...
Nekem is szokta, amig hideg. Kipufogóból ilyenkor jön ki a lecsapódott pára, meg mintha mondtak volna valami levegő páratartalmat is, ami kicsapódik. Bemelegedve meg fog szünni valszeg. Ja, azért fekete, mert összeszedik a vizcseppek a kormot.
1 odahúzás 4000ig kb melegen!
basssssssssssssszaaaaaaaaaa meg !
remélem csak kondensvíz ... azt mondta a srác, hogy : "küldi azért rendesen... 2-3 odahúzás és folyik a papírról" (papírt tett a kipuf mögé hogy lehessen is valamit látni)
Ha víz, akkor valószínű, hogy hengerfejtömítés.
viz jön ki belőle után nem ? hanem ! jel
Hi

Geri az igazság az hogy nem nálam van a motor, és akinél van Ő jelezte hogy amikor beindította olaj jött ki a kipufból, nos most tüzetesen megnézten és nem olaj hanem víz !, csak akkor még kormos volt és sötét szinű abból gondolta, szóval víz jön ki belőle? Mi lehet ez ? mondom én nem láttam a mocit nem nálam van én is csak szócső vagyok

Üdv
és ez nagy gebasz ? sűrgősen szerelő ?
hát ha olyan sok,az nagyondurva.lehet: szelepszárszimering,hengerfej,vagy tömités hiba.olajlehúzógyűrű nemtudom megtud-e ennyire pusztulni.
Hi

ahogy húzom neki jön a kipufogóból, kiküldi a kipufogónyíláson
Köszike próbálom.
hát nézd meg hol köpi az olajat,utána lehetne továbblépni.
itt egy szám:06203577698
Nála van alkatrész
Sziasztok !

Lenne egy bajom és ezzel kapcsolatban egy kérsdésem, a mocim köpi az olajat, mit nézzek meg rajta mi lehet a baj ? Geri valaki, minden segítség jól jön köszi !

Ui.: le államvizsgáztam Villamosmérnök lettem

köszi a segítséget
Üdv.
Üdv mindneki.

ZXR-400 bontó keresteti vagy valaki akinél vannak hengerfej alkatrészek. Nevezetesen a két olaj átvezető kéne ami a vezérműtengelyeknél van.

Válaszotokat elöre is köszönöm.
Hali.. Kamoto honlapjára szoktak feltenni képeket,ha csak nem belinkelik a forumos képeket..de tavaly még készítettek ők is..lesd meg azt meeg meég van még 1 de per pill nem jut eszembe De ha megvan szólok
a ringnek nincs sztem hivatalos fotósa,nemtudom sajna.itt a galériában van 1-2 album a kawa estiről.
Geri nem tudod véletlenül hogy akik a pálya szélén állnak fotósok azok amiket csinálnak képeket hol lehet megnézni? vagy a ringtől nincsenek kint fotósok? mert nem látok sehol sem a galériában erről képeket
Vagy megadom az enyemet: kawazixer@freemail.hu
Felhivnalak, de nemetorzsagban vagyok peprill es kicsit nehezkes! Ha adnal egy mail cimet ott lenne a legegyszerubb!
Jaja, a kékfeketedt mocija elég jól néz ki, és az 25 KW papíros.
Azt vedd meg akkor minden képpen
a 400 azért már elég jól megy! Meg a hangja is király!

Jah, most volt nagyszervízen is, és minden belső szervét felújították. Szóval erre nem kell költenie az új vevőnek, ha csak nem szabályzásig húzva közlekedik álló nap, mert akkor minden motor tönkremegy.

Majd a részesedést meg megbeszéljük
dj orpheus én már hirdetem enyém

mizo te meg ne beszéld le őket akkor hogy adom el enyém így nem kapsz részesedést
Az meg kicsi is gyenge is és a hangja is csúnya
Inkább keresek 400-ast 25-ös papírral
akkor vegyetek 125-öst