Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hahó. Megkérdezhetem hogy mennyibe fájt a felnicsíkod, mert én is szeretnék valami hasonszőrűt és a tiéd jól néz ki. Meg hol vetted?
thx
65 ért pár az nem lenne rossz sztem simán
holnap majd valami skype vagy msn úton való csevegést levezetni yaú lenne
most meg alszok
köszi
Vigyázz a sertésekkel
Nah szerencséd van...
65 ezer forintért tudok neked két vacsi új tárcsát, ami a gépre való, de csak azért mert kinn vagyok Angliában...
De még keresek használtat, ha ez nem érdekelne, bár szerintem elég jó vétel...
91 es :) bocsi ez tényleg lemaradt
Ha kell majd küldök képet róla leszerelve is ...
De az évjáratot még mindig nem tudtad ám leírni, pedig az is fontos lenne!
Amúgy szerintem tudok neked újat szerezni olcsóbban. Csak kéne az évjárat.
azért kösz...
Üdv
méretekkel együtt küldtem egy rakat emilt és senki sem talált
egy rakat bontó sehol sem ... méreteket mutatom
eljes átmérő: 300mm
Osztókor átmérő: 81mm
Agy átmérő: 61,2mm
Vastagság: 4,6 mm- 5 mm
Teljes tárcsa vastagsága 5 mm legyen azaz sík a tárcsa nem tányéros !
Gyári cikkszáma : 41080-1310-CM
ZXR 250-re kéne neked első féktárcsa két darab?
Ha gondolod utána érdeklődök pár helyen...
Mikori a gépezet amúgy?
Akkor sorry, ennyit tudtam segíteni, mostmár csak az maradt hogy szétszeded és okosabb leszel tőle, mert én a netet is áttúrtam. Amúgy valszeg az a méret jó lesz amit írtam, de menj biztosra, szedd szét és akkor tudod vinni mintának.
azt mondják az általad felsorolt boltokban h nem tudják h mekkora mert belpiacos és konkrétan megmondani nem tudják...marad a mérés...
Köszi de ezt már volt szerencsém személyesen is megnézni és ez "tányéros" nekem pedig sík kellene.De sajnos sehol sem lehet találni max hozatni a felkelő nap országából 120e ért 1 db-ot
http://www.vatera.hu/kawasaki_...
itt árulnak zxr tárcsát hátha segit
Hívd fel a Biker World-öt, vagy a Yakomoto Bt-t, és ők biztosra meg tudják mondani évjárat meg motorkód alapján, hogy milyen méret való a tiédbe, vagy télleg szedd szét, és vigyél mintát, vagy mérd le tolómérővel a szimeringeket, és akkor már tudni fogod.
szted melyik jó..zxr 250-be?
teló...
Szia, ez a szimering, amit írtál, ez szelepfedél tömítés lenne? vagy telő szimering: Kicsit el vagyok tévedve!

Mizo
Ahoj emberek! Érdekel valaki balos oldalidom? L-es verzió trapéz lámpás ZXR 400é, csak nekem nem jo, apám azt hitte ez legalább egyforma de mégsem nyert, és most nem igazán tudok mit kezdeni vele... új állapotú, uj festés, belülröl szépen kiszivacsozva meg minden... 10pénzért viheti akinek esetleg szüksége van rá..
sztem szétszeded és elmész megvenni ennnnnyi
szeva..megkérdeztem egy kawa szervízt,h milyen kell bele...azt mondták h ha szétszedik akkor tudják megmondani(tehát nem tudják)...a pinkmotors visszaírt..ezt: "41X53X8 szimeringünk van raktáron, de csak peremes változatban, és peremmel együtt a magassága 9,5 mm (41X53X8/9,5), ennek az ára 2.200-Ft, illetve 10,5 mm (41X53X8/10,5), ennek az ára 2.800-Ft."
na most melyik lehet a jó?
óóh Vitka köszi a részletes leirást, mostmár nagyjából vágom hogy mi a helyzet.... nem tudtam hogy nem lehet külön feszíteni, azt hittem olyasmi mint a ZZR.. hogy légszürö meg tank levesz 2-3 csavar lazit aztán van 1 középen amivel feszitesz... még nem olyan vészesen ciripel de nem nagyon akarom megvárni amég vészes lesz :D köszi mégegyszer ;)
Hát biker worldből biztos tudsz olyan gumi O gyűrűket szerezni 300 forintért, meg próbáld meg ugyanonnan, de szerintem raktáron nincs nekik. Én is nemrég vettem amúgy O gyűrűket. De szilikonpasztával meg tudod oldani ha nincs nagyon oda...
Kérdezd meg valamelyik Kawa márkakereskedésben, biztos meg tudják mondani, ha megvan a méret, akkor meg Pinkmotorstól tudsz olcsón rendelni, vagy RMC motortól is tudsz. Kb 2-4 ezer forintig szokott változni az ára.
De de, arra gondoltam, csak elbasztam, olyan ideg voltam/ vagyok!


De valahonnan csak kellene szerezni szelepfedél tömítést is. majd csak lesz valahol.
oh...fákk...az elég zorall...lehet h az lesz a vége...