Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó volt a tegnapi nap Párszor sikerült téged megcsípnem majd ha mész legközelebb akkor szólj.
Na,csakígy tovább
nah srácok életemben először voltam pályán hát pályacsúcsot nem döntöttem mert a 125 ösök elmentek mellettem dehát basszus annak örülök hogy nem estem el meg hogy jol megmertem dönteni legalább nem kopik kockára gumi bal oldalt egy fél centi jobb oldalt egy centi van még majrécsíkból de majd egyszer-..... kecskeméti fórumba van kép is
Olajat kis járatás után engedd le, mert melegen jobban folyik, csak tegyél oda valami tölcsért, hogy a meleg kipuffra ne follyon rá, meg arra is vigyázz, hogy ne égesd meg vele a kezed, pillanatok alatt felforrósodik (tapasztalat...)

Gyertyahézag a szervízkönyv szerint 0,7-0,8 mm, de nem hiszem, hogy nagyon el lenne csúszva.
szia hát azt így képtelenség megmondani lehet akár vezérműlánc is
olaj sztem józan paraszti ésszel ha melegen engeded le jobban kifolyik meg gyorsabban mert melegen kicsit megvékonyodik fellazul az olaj
hézagot nem tudok szervíz manuálba kell megnézni de aztis nézd meg nem e elvan égve a gyertya pólusa..
innen lebirod szedni szervíz manuált
kawás oldal
Sziasztok
hallottam ma motorozás közben magasabb fordulaton ilyen kattogást vagy csörömpölést nemis tudom miylen hang vmi ilyesmi
Nemtudjátok h miért lehet? egyébként kb 6ezerig teljesen zaj mentes...
Jah és, tudom hüyle kérdés de olajat leengedni hideg vagy meleg blokkbol kell?
vmint megtudnátok mondani h a gyertyákban ahol szikrát ad mekkora hézagot kell hagyni, mer holnap leellenőrizném őket.
Thx!
halónyaló.. raktam fel egy kis dokumentációt a sárkányról...
http://www.sportmotor.hu/motor...
Srácok,pályázók,gyorsan közlekedők!
Zxr400 Sp oda-vissza állítható űberritka elsőtelók eladóak.kiváló állapot,ár pedig alku tárgya!érdekel vkit?
nekem egy ismerősöm vett legutóbb a redbaronban egy r6 ot semmi problémálya vele azóta sem. nemtudom nem hallotam még hú de rosz dolgokat felőlük de persze egyértelmü hogy vásárlás előtt ki is próbálom.
Red Barom?
Azt hiszem nem kell kifejteni
Remélem csak a kép a Red Baron-os, amennyiben a motor is az, azt Önnek nem ajánlom
A Red Baron egy felejtős kereskedés, hordják be a gépeket, 5 ből összeraknak egyet, satöbbi. Amúgy nem akarok vészmadár lenni, igazából menj el nézd meg de hallottam már dolgokat elég sok helyről...
Legjobb tudomásom szerint ugyanaz a blokk hajtja mint a zxr 400-asokat. Tehát rosz már eleve nem lehet.
Sziasztok
Új vagyok a fórumon ésa véleményeteket szeretném kérni a következő vasról, Kawasaki ZR400D egy ien vásárlásán gondolkodom nem találtam kifejezetten ennek a motornak topikot gondoltam itt a ZXR 400-as pk körében lesz vélemény esetleg tapasztalat róla. előre is köszi
CAN buszos rendszer, vagy külön relés rendszerr kösd a xenont!
Én mondtam!

Nem lesz baja a motorodnak, csak kiveri a biztit, meg max a feszszabályzód vágja agyon. SZóval jobban teszed, ha veszel eg yvacak olcsó relét, egy 30 A biztosítékot, nekem a 2 xenonra ennyi, akkor neked 15A-elég, de a nagyobb jobb, mert nem fog villogni. ÉS a relének csak annyi kell, hogy orrbavágod, méghozzá azzal, ami a xenont kapcsolja. Magyarána normál lámpád forrása, és a Xenon a relé felől veszi majd az áramot. KÖZVETLEN az akuról.

A motorod is egyenletesen fog járni, meg nem fogvillogni!

Lehet ilyen reléket kapni. Majd keresek linket!
Mizo
1 kérdés a biztositék táblán van ugye egy 30 a eres fő bizti az melett mi az a 10 a eres azis valami főbizti emrt nekem az hiányzik
a másik gondom hogy van olyan hogy head ez ugye az alső izzó ez 10 a eres de már 2.szor veri ki nekem a xenon miatt mivel mikor inditom a motrot nem kap elég áramot xenon elkezd villogni és kiveri mi van ha 15 a eresre cserélem leég a motorom vagy az az 5a er azért nem olyan vészes dolog...
igenis nyatala tanárúr máris viszem melyik matrica a vázon ami van azt leakarom szedni de a fejidomon fain ami van meg a 400 alatt is van 1-1 meg hátulján is azis jo csak a vázon nem de mondom hátha .

sikerült jól megünnepelni névnapom részegen jöttem haza buszon suliból pincér gyakorlaton berugtunk fiukkal:D
Na az a sportmotor matrica ám nagyon kellett Igazi 20 filléres,kapard le nem kell az oda.Megint elégtelen a feleleted ződpirosdété! Javíthatnál mert az évismétlés elég sanszos.Két felelet ,két fúró és a dolgozataid se fényesebbek,nem beszélve a témazárókról. Az ellenőrződ hozd ki,üzenek haza a szülőknek.
szexi jóó blöki
nah raktam fel pár képet elkaptam egy jó képet rexi kutyámról meg bnőm ment egy kört mocimmal arról is:)
jah a 2. képen a bukkkót figyeld:D
én vasam szerintem a héten lesz kész... elsö fogaskereket hoznom kell valamikor, de szerintem csak hét vége felé lesz meg... és akkor gurulááás
sziasztok nem birtunk ma se magunkal lementünk haverral tősbe..:)
hali!
ZXR 250 motorra kellene féktárcsa 91'- es ha valaki tud írjon már egy mailt !
széles utat gumifákat
melozol kint?amugy megjött a cucc,thx.
Fél évig leszek Angliában
Amúgy van pont otthon egy sor gyertyám, ha érdekel, az én vasamnak tartogattam, de öcsémmel meg tudom beszélni hogy elpostázza neked. Én meg majd rendelek ha már megyek haza.
Vadi új az is. 10000 forint a 4 darab iridiumos gyertya.
Előre kéne utalni majd a számlámra, amit meg tudunk beszélni emailen.
josee85@freemail.hu
ok kapise