Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

világválság van?
Eladó ZXR hatso sarvedo carbon boritassal, de azt hiszem mas gepezetre is jo (talan RR-en is volt fenn) - mindenesetre a 190-es gumi mar nem nagyon fer el benne, 180-assal tokeletes...
Eladó NGK iridiumos gyertyák, eredeti japán.
CR9EIX 2500 / darab.
Érdeklődni: 70/2991622
legegyszerübb,ha adsz egy számlaszámot áttolom a pénzt,temeg elguritod postán a motyeszt.,

gilera@vipmail.hu

hi
Geri vegyük már fel a kapcsolatot, mert 23-án elutazok Angliába szóval jó lenne még előtte elintézni a gyertyákat a héten...
70/2991622
egy kis reklámot mindenki megenged? Holnap, azaz vasárnap 11 órakor az M1-en lesz az állami műsor és én is táncolok rajta aki kiváncsi rá lesse meg... kivéve ha jó a motorja és holnap nem fog esni az eső, mert akkor kelj fel és RIDE :D
idén kétszer is voltam moci kiállításon:):):) ma visszamentünk haver nőjének bukót venni:D
Srácok..van egy eladó faridomom (pálya),nem érdekel vkit?
ahoz képest hogy nem volt ugye kawa meg bmw meg ktm ahoz képest tűrhető volt a moci kiállítás
szereztem pád kisdobozos lánckenőt aztse kell venni
találkozhattam élőben a vmaxal ezis élmény ültem bkingen meg vettünk bnőmnek 24 helyett 17500 é hjc sisakot:)
Vmaxot szerintem nem is láttam...
De lehet csak elkerülte a figyelmemet..
Bkingre viszont felültem :D
én voltam 2007be az angyon tetszett 2008 ba csomó stand fasza street fighter show lehetett atv zni sok olcsó cucc de így amit elmondtatok ezlessz az utócs nekem is ezis csak azért mert már levan zsírozva....hogy megyünk nah mind 1:S végülis engem vmax érdekel legjobban de gondolom arra meg nem lehet felülni...
a kiállítás jó volt, mert rá tudtam ülni meg tudtam nézni motorokat. ezenkívül mókust most láttam először élőbe az is tetszett.
de ha legközelebb is csak ennyit tud felmutatni a szervezés, inkább kihagyom...
Hát nagyon lájtos a kiállítás, én első nap voltam hogy elkerüljem a tömeget. Elég égő hogy télleg nincs Kawa stand, meg a többi felsorolt motor sem . Van kawa két darab kb, de azok is az AGO motorshoz tartozó tuning pálygépek, és nem "hivatalos kawa modellek".
Másrészról a kiállítók is gyengék, csak pár cucc van ami jó és olcsó is.
Superzone-t érdemes megnézni ha valaki ruhát akar venni akkor 125 ezer forint minden kétrészes ruha, méret is van, színválaszték is.
50 ezerért bőrkabátok vannak. Mind idei modell. X-bike-ot is hiányoltam. Ha valaki akar első gumit, akkor ahol a continental gumikat árulják ott volt első nap (azóta biztos elvitték) 120/70-es gumi 10 ezerért vadi új, annyi a "hibája" hogy 2006-os...
Én simán bevállaltam volna ha kéne most új.
Amúgy egyre gyérebb lesz a kiállítás, van pl több olyan stand is, ahol németül beszélnek csak, és euróba van kiírva a ár... No comment
Én mondjuk tudok németül is meg angolul is, de azért ez érdekes...
Street fighter a Mókus volt első nap, szakadó esőbe nyomta, elég jól, csak stoppiezni nem stoppiezott, de amúgy mindent csinált azon kívül...
Szal aki akar venni valamit, annak lehet hogy megéri felmenni, de nézelődni nem biztos...
Sisakot a Fokt-motortól érdemes venni, mert tavaly volt olcsó Shark, de idén pl ők sincsenek kint...
A Shoxot még érdemes megnézni, mert a K-szériás AGV csak 28 körül van.
Amúgy minden elég drága...
Ha valaki olcsó bőrgatyát akar minőségit, akkor az a Mofakernél nézzen szét, mert jó RUSH-M gatyáik vannak, bár tavaly nem lehetett próbálni, meg méret sem volt ... de azért meg lehet próbálkozni vele.
Bocs ha kicsit sokat írtam...
:D
Majd teszek fel galériát a kiállításról

Amúgy még mindig van két szett eladó iridiumos gyertya...
és street fighter show vagy valami? basszus ha ezt tudom else indulok inkább mocizok eggyet ...
akciók vannak bnőmnek akarunk bukót nézni...
De mondom. Elég vérszegény lett most a kiállítás.
nem mondod hogy ezek amiket felsoroltál nincsen standjuk
Voltunk ma motorkiállításon, egész jó volt, bár lehetett volna jobb is. Hiányoltam pár márkát mint pl Triumph, Ducati, Kawasaki, BMW, KTM és hirtelen nem jut több eszembe. Volt még valaki?
Sziasztok!
Nekem is van tárcsám 30e. pénz a pályára lett készítve (ezen azt értem, hogy a szegecsek direkt kotyognak). Van még ezen felül Michelin Power Race 160/60 R17 új hátsó gumim 40e. Air Box, Verseny elektronikám kábelköteggel együtt, stb. 06-20-571-1274
szia bocsesz mindenhol járt az agyam és nemirtam vissza
természetesen kell,sanszos h posta lesz,de valszeg utalok elöre,occo legyen.
Hát srácok, megleltem az új célom!
Mindenkinek javaslom a mai trafik miatt. Csak idén kb 600 új trafit vett a rendőrség.
rendszámtábla fel/le
nagyon jóóó
Csak a videó gyenge.

Jah mellesleg, nem akarom a hivatalos közegeket sértegetni, de nálluk is van aki nem tud vezetni. Pestre jövet majdnem elütött előzéskor egy rendőr az Oktáviával.
Ha már túl gyorsan jön, és mégsem tud előzni, akkor nézze már meg, kire húzza a kormányt
Geri most akkor nem kell a gyertyaszett?
Mert anno azt írtad hogy kell...
Úgy látom a motorcyclenews-os hullám most érte el a magyar tv-t. Nem győzöm hangsúlyozni, hogy LESZ BALATONRING! Ebből írom a szakdolgozatomat, úgyhogy eléggé képben vagyok. Higyjétek el, hogy lesz. Mind a magyar, mind a spanyol oldal tartja magát a szerződésekhez, az engedélyeket megkapták és minden terv szerint halad. A gazdasági válság nem érinti ezt a projektet, szal nem kell aggódni. Elég necces a dolog az igaz, de kész lesz időben.
Bizony
azt hallottam ma a híradóba hogy nem lesz idén megépítve a Balatonring? hallott még valaki valami ilyet?