Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem feltétlenül... minden drága ha belegondolunk hogy milyen olcsó lenne ha nem kéne venni sem :D pl mondjuk mikor 10ezerért osztogatnak egy fesz szabályzót :D
Ebbe igazad van! Tudjá hol kell lehuzni a motorost
Jól látod, a féken tényleg nem szabad spórolni, mert elég sok minden múlik rajta. Csak az a szar, hogy kurva drága egy féktárcsa. Pont a legrosszabb párosítás, drága, de nem szabad spórolni.
ja vegyél hozzá még 15ért betétet!
Szeritem értett mindeki mire mondtam!
veszel egy használtat aztá lehet jól lvan már kopva! Szerintem pont a féken nem kell sporolni! Legalábbis én így látom!
csávó.. 54 PER DARAB a gyári!
Köszi a linket , de az oldal most vmiért nem műxik, lehet mailben megkérdezem őket
http://racsidepo.com/
kérdezz rá a zxr 400 tárcsára mert te említetted h neked is kell ...
Éppen ez a baj, hogy ha hozzá teszi a 19 ezret akkor csak egy fasza tárcsája lesz.
igaz
kérdés az is milyen! lehet kopott már vagy elvan égve!
Én inkább hozzátenném még azt a 19ezret és lenne egy zsir tárcsád meg az egész féked fasza lenne
Nekem elvileg ilyen kellene....
csak ahol néztem ott 54 ezer ...
az egyik bontóban van ZXR 400 féktárcsa párban 35 ezer!
arra várok hogy megnézzék hogy ez e a méret ami nekem kéne
elviekben tényleg ugyan az a 250 mint a 400
310 és 300 a méret.
vagy lehet hogy 310 meg 330 a 2 féktárcsa méret?
javitsatok ki ha tévedek de a 400nál 2fajta méretü tárcsa van... 300 meg 320.. vagy legalábbis az enyémre most vettem 300 mm-eset, és az volt való bele.. Mitogeri-vel egyeztessetek, nekem is ö hozott a villaszárral együtt.. és nem 40ezer Forintért amugy a 250esnek is ugyanolyan a felfogatási módja ahogy elnézem csak a méretre kell odafigyelni nehogy hagyobb legyen aztán felüljön a féknyereg
Még nem volt időm, de ha ma délután haza érek az lesz az első.
Mérd meg.A 400asé 310 mm, de 250esét nem találtam meg.
mi az esélye hogy a 400 nak és a 250 ugyan az a első féktárcsa mérete ?
Felhívtad?
Ne aggódj én is tépem a hajam az árak miatt. Egyébként van Braking tárcsa a Parillánál 44ért, a leveles 47. Mondjuk ez sem sokkal olcsóbb.
hát igen..
400 motorra 54 ezer Ft rablás
Én is azt keresek, de senkinek nincs.
Üdv zxr 250 motorra keresnék használt féktárcsát bontottat ...
gondolom a 400 ccm es tipusnak ugyan az a féktárcsája ránézésre mint a 250 nek ha valaki tud segíteni akkor írjon plz
előre is köszönöm
ciao
nekem fehér számlapos a km óra is meg a fordulatszám mérő is, szoval csak leszereltem, kihuztam az égőket, elvittem mintának és vettem 5 db 2 wattos kék égöt