Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

antonio hát gumi az nekem is pont ilyen van nekem nincs vele gondom kicsi melegítés után faszán tapad meg nemis kopik túl gyorsan a gyertyákra tipp pedig ha megnézed josee adatlapját nem tom hogy van e neki msn cime vagy telszáma de vele vedd fel kapcsolatot ő 2500ft /db áron szerez neked belevaló iridiumosat ami ugye jobb mint gyári az amugy is 3000 ft körül van szóval én őt tudom ajánlani de lehet 1-2 hét mire hazajön mert most ha jól tudom angliában van
Láttam a szatunán van 8ezerért plexi a típusomra, az elég jó ár sztem ahhoz képest h iylen 20as témában is találtam.
Holnap megyek megkérdezem a kawánál a deknit de biztos jó drágán adhatják
Egyébként 95ös évjáratú az enyém 12. havi szal már majdnem 96
Ez a 180ig skálázott verzió amit ha jol olvastam itt a forumon akkor fojtva volt mer ez tovább megy a 180nál és nem is tilt le 12500nál
Épp ezért már kerestem is hozzá egy 240ig mérő órát ha már tudja a 210-220at. Jöv héten meg is rendelem bele.
Meg tervezem h a gyertya sort felujítom.erre tudtok ajánlani vmi jót?
Vmint új gumit is veszek hátra a mostani elég kopottas már, amit kinéztem a michelin pilot sport 160/60as sztem elég jofajta, netről 35be lehet megrendelni.erre vmi vélemény?
ui:én mindig shell v-power racing-et tankolok
jaja csak majdnem kisodróttam a körforgalomban nem számoltam rá hogy haver tescos benzint akar azt ő ment tovább én meg már soroltam volna befele városba:D
jah ma megtankoltam pálya melett shell kuton SHELL V-POWER RACING el:D motornak teszik a 100 as meg ymint a veszedelem igaz 4000 ért tankoltam 12.6litert ha jól emlékezem szóval drága de ha elmegyek a 12 literrel 220-250 km ert tuti ezt tankolom jobbis a vasnak meg hát mondta srác is hogy 95 ö főleg kis kutakon van amikor csak 93 oktán számú és ha a 100 as nincs is 100 csak 98 akkor se lessz gond moci meghálálja jövőhét vasárnap tőserdő? sztem 636 os haverral lemegyünk szombaton iszunk mert névnapom vasárnap meg gurulás lefele remélem lessz vagy 25 fok
Láttalak ma a Kecskeméti tesco benzinkútra gurultál egy ZX6-os társaságában.
Bezony, plexit a szatuna.hu-ról tudsz rendelni, de azzal trükközni kell. Ki kell fúrni, nekem pl ki is kellett vágni belőle, hogy fel tudjam tenni normálisan, amúgy egész szép. Generátorfedelet meg bontóból kérdezz. Keresd itt a sportmotoron dnor-t, de gugliban találsz motorbontókat.
szia antonia gratula a motorhoz hát plexit gondolom kawánál is lehet venni de lehet hozzá feketét is meg pár szinűt nem tuti majd többiek kijavítanak a szatuna kft nél deknit meg sztem a kawánál kérdezd meg
Helo mindenki
Ez az uj szerzeményem
Lenne pár kérdésem, plexit hol tudok venni hozzá? illetve bal oldali dekni fedélre lenne szükségem mert valószínűleg az előző tulaj meghuzta és nem tul esztétikus.Egyébként nagyon egyben van a motor, 125ös után elég durván megy
mitogeri tessék

remélem így érthető
kakas_zzr
[3938] tegnap 22:46
Igen mondjuk ezt kifelejtettem a számításból hogy azóta bevezették ezt a kW-ból számolós biztosítást... ez még abból az idökböl való adat mikor nem ez volt, mert akkor utánajártam ennek az egésznek... és KPM-be ezt mondták.. amugy a fogyasztás nálam is ilyen 6-7 liter közé esik általában
1 tank = 250 km kb
ki írt biztosítást?mert én adót irtam,olvasd el.
jhááá buta voltam elírtam, de volt olyan feltevés is anno hogy majd kW után fogják számolni merthogy nagy motor nagy erö legyen nagy biztositás is.... vagy valami ilyesmi
ezt honnan vettétek hogy biztosítást kw ra számolják ez marhaság csak teljesítményadó van arra szóval ha veszel egy 25 kw os motrot nem lessz kevesebb biztosítás mivel a biztosítás ccm határok szablyák és az utolsó határ 350ccm felett van ha jól tudom vagyis a 400 as zxr pont bele esik
nekem 1 tank tartalékig számolom az max 230km minimum 180 de ez csak 12 liter még marad 4 lityko a benzinkútig:) soha nem üritettem ki csontra de gondolom 300 at elbirnék vele menni
Igen mondjuk ezt kifelejtettem a számításból hogy azóta bevezették ezt a kW-ból számolós biztosítást... ez még abból az idökböl való adat mikor nem ez volt, mert akkor utánajártam ennek az egésznek... és KPM-be ezt mondták.. amugy a fogyasztás nálam is ilyen 6-7 liter közé esik általában
1 tank = 250 km kb
Jó akkor nem mondtam semmit
10liter? :D 15... valamiből kell erőt csinálni:D másfélszer akkora fuvókával megyünk, mint a gyári...
nemtudom mennyit fogyaszt,mindig belenézek a tankba,ha kevés,tankolok
Utcai használat mellett 5 litert, persze csak akkor, ha nem szakítom le minden zöld lámpára a gázkart. Remélem ezt nagyjából hozni fogja mostantól, mert eddig 6,5 liter alatt sosem evett, ha meg kicsit jobban tekertem neki, akkor majdnem 7et. Tankolás után, mikor 200 kilóméter volt a napi számlálóban, már rágtam a körmöm, hogy mikor áll meg.

Pályán hogy fogyaszt? 10 liter körül?
ez már nem ilyen egyszerü,mivel nem súlyadó,hanem kilówattadóó van,így ez az adó kikerülését,adócsalást eredményez.ennek én ugytudom jelen pillanatban teljesen tiszta hivatalos módja nincs.
miért mennyit kell ennie?
Hát halljátok nem hittem volna, hogy ennyire sokat jelent, ha jól be van állítva a karbisor. Beállítottuk ma minden karbin a benzin-levegő keveréket, aztán jött a szinkron. Ég és föld! Nem áll meg alapjáraton, alapjáratról nagy gáznál nem csuklik, ja meg az alapjáratom is olyan sima lett, mint egy halott ekg-ja. Remélem fogyasztáson is hoz valamennyit, mert másfél literrel többet evett a kelleténél.
én úgy tudom hogy bármilyen motorral meg lehet játszani a dolgot... csak el kell vinni valami KPM-be vagy ilyesmibe, ahol lefojtják a motort 25 kW-ra.. karbiba kipufogóba meg ilyesmi és adnak róla papírt amivel okmányirodába kell menni hogy forgalmiba bevéssék hogy 25 kW.. aztán elvileg ennyi
gyuszi mennyi lóvét szánsz erre a dologra mert régebben láttam másfél milláért egy 600 as gixit a neten 25 kw os papirokkal
a papirt azt csak ugy lehet azhiszem elintézni hogy behozod külföldről és akkor 25 kw ot irnak bele de lehet hogy ezis már csak ugy müködik hogy behozod elviszed beméretni persze folytással abba beleirják hogy 25kw és úgy mész átírni és akkor 25 kw de sztem ez túl drága megoldás lehet ott kapni 25 kw os mocikat ittvan pl enyém is:)
ja és perze ez a sok sok motor pénztárca méretétől is függ.. mert nem mindegy hogy ZXR 400 vagy R6
egy ZXR 400 forumon ilyet kérdezni hogy milyen motort vegyünk? :D ej ej ej... én a ZXR vagy ZZR 400at ajánlom... 25 kW papirok megoldhatoak mindkettönél.. csak döntsd el hogy sport vagy turasport...

Amugy valaki esetleg óhajt jönni a Jászboldogházai Concord MC motoros találkozóra május 8-10 ?
nekem még egy motoron se nézték hogy EU helyzet van e benne... kipufogó egyáltalán nem nézték sose.. vázszám, motorszám,lámpák, fékek azt csoki... legalábbis itt mifelénk szerintem ne parázz