Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja azt elfelejtettem hogy 94-95-ös évjáratúakat nézegettem!
Sziasztok boldog tulajok!
A jövőben egy ilyen masina vásárlását tervezem, és jó lenne néhány tanács mire figyeljek a vas megvásárlásakor. Az esetleges hibákra, valamint a borulásra vagy vázsérülésre milyen jelek utalnak?
Bármilyen infót szívesen olvasok!
Jó lenne ha a segítségetekkel sikerülne egy jó állapotú megbízható motort vennem.
Köszi mindenkinek!
Görbe. Nemtom melyik, lehet mind a kettő. Az teljesült amitől a legjobban féltem.
Mi baja van a tárcsának? Vagy csak simán elkoptak?
Na mivan emberek teljess segélykérő oldal lett?
hali nem tudja vki hogy mekkora a hézagolólapkák átmérője? mert biker-world-ön 7,5mm-t ir de nagyvason meg van olyan méret is ami kell nekem de ott 7,48-as kérdésem az hogy elmegy-e még a 2 század vagy sem?
Hahó emberek kéne egy kis segítség mert most nagyon felbasztam magam. Geri, dnorzx és a többiek, akik foglalkoztok alkatrészekkel, lécci mondjátok meg, hogy van-e elfekvőben zxr400-hoz első féktárcsátok és ha van, akkor mennyiért? Előre is köszi.
helló srácok!
kérdésem lenne azokhoz, akik már cseréltek vezérműláncot!

a két feszítő/vezető közül amelyik előrébb van, tehát a vastagabbikat hogy tegyem be? úgyértem melyik vége kell alulra?
egyik vége hullámos a másik pedig amin egy vastagabb ék-forma van.

van három képem: kettő mielőtt szétszedtük a mocit, egy pedig a gyári kézikönyvből, és amint látjátok nem ugyanúgy van.
kb 1200-kmert mentem a motorral, és most van benne 36000 (szervizlimit a láncnak) úgyhogy nem azért ment tönkre mert esetleg fordítva volt benne a feszítő. vagy ezek szerint kétféleképpen lehet betenni? vagy gyárihibás a motorom?


sziasztok ki mennyire tájékozott első lámpa izzó ügyben mia különbség a h4 és a h4 h/l
nevű égők között mert google-s képek alapján esetleg kerülete kisebb a h/l es változatnak de ugyanugy van 3 kis lába hogy nem birod forditva berakni
Geri örök hálám,hallom hogy megtaláltátok egymást... jövök egy sörrel xD
Jövőhét szerdán vagy csütörtökön
megint kihalunk... jövő pénteken moci kiállítás:):):):)
oks,én ma 6-8ig nemvagyok elérhető,de utána bátran hívhat.
jaa vagy ugy.. értem.. fater azt üzeni hogy majd felhív vagy ma este vagy kedden, hogy mikor hol találkoljatok
oks
de sajnos nagyobb volumenü a kérdés a tárcámban.
Geri kedden lössz pénz, hisz fater viszi...
veszek tőled valamit:) és lessz pánz:)
hát motorom sincs egyben mondjuk ezt könnyen orvosolnám de nincs most melom és nem tudom költekezhetek-e.. szerintem ez a 12.-e számomra nemlesz sajnos ok.
mert mi a gond? segithetek valamit esetleg?
Szeva Koma,hát kb kizárt,de még meglátjuk mik történnek addig
Szia Geri! Márc 12 főnix! Jössz rá?
Hát én úgy tudom, hogy nem nagyon szabad a lánctisztítón kívül mással tisztítani, mert kioldja a zsírt a gyűrűkből meg a gyűrűket is megeszi, úgyhogy rekordidő alatt fog kinyúlni a lánc. Lehet, hogy ez nem igaz, de vadiúj a láncom, úgyhogy inkább nem kockáztatok.
Elvileg nem, gyakorlatilag igen :)
Én hallottam már mindenfélét. van aki szerint nem okoz gondod, van aki szerint igen.
Én egyszer mostam brigéciollal láncot, de kimosta a zsírt a szemek közül...
szerintem amúgy sok gondot nem okoz, lehet hogy kicsit megoldja vagy valami, de mióta van motorom azóta igy csinálom, hogy ha leveszem a láncot akkor le is mosom vele, és utána kenem be... sok baj még nem volt belőle, de nem tudom hogy árt e neki