Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Látom mást is megszívatott ez a "mocskos" időjárás! Azért csak óvatosan még az aszfalton. Teli van kátyúval minden. és eléggé csúszik is néhol. Teszek majd fel képeket egyik másik mocsok kátyúról. Felüljáró teteje, és nincs jelölve sem. Teljes útszélességben kb 50 és 80 cm szélesen 15 és 35 cm mélység közötti úthiba. Csoda, hogy túléltem.

Amúgy vezérműláncon látszik, ha cserélni kell? Mert elvileg szervíz limites a motorom, de tuti nem annyi van benne. Előző tulaj meg tojt az egész gépre

de nem akarok érte kiadni 40 pénzt, viszont szakadás esetén ez kb 200 pénz lenne
Navégre, hogy van itt egy kis élet. Mindenki rakja össze a gépet, aztán irány az aszfalt! Igaz még hideg, de egyre jobban tapad, egész jókat lehet már fékezni. Itt a szezon Aszittem sose jön el.
óójee látom mindenkinek alakul a szörnyeteg... enyim is pénteken megkapta a festést, ma meg bepöcköltem.. itt egy kis dokumentáció a jelen állapotokról
fasza lesz pucuska!:D
Ma megvolt az első indítás Meg megnéztük mit mutat majd a dolog
az első képet tedd fel deviantart-ra nagyon szép
Akkor úgy látom nem csak itt esett. Kimentünk egy körre, bár lehetett volna jobb idő is, sok volt a felhő, gondoltam nem megyek messzire. Állunk egyszer csak elkezd esni a hó. Esett 15 percig aztán meg verőfényes napsütés. Bolond ez az időjárás.
dekeménéy bazmeg hogy ÁRNYÉKa van a kibaszott pihéknek a levegőben!
ittenisvót.
ilyet még nem láttam srácok az elöbb jövök haza a suliból mondom kimegyek tankolok mociba eltelt fél óra és elkezd szakadni a hó de nem pelyhekbe hanem mint a hungarocel golyó és mindjárt megint süt a nap mindjárt rakok fel képet
hali , igen megkaptam a mailt, válaszoltam reája ;-)

esetleg hűtő tartó idomja nincs senkinek sem? az meg nekem hiányzik
Sűrgősen eladó 8 darab iridiumos gyertya!
CR9EIX 2500 darabja!
Hétfőig el szeretném adni!
Segít valaki "megszabadítani" tőlük?
Ha érdekel hívjatok:
70/2991622
Hali!Megkaptad a mail-t?Vagy tárgytalan?
köszipuszi
haló haló... valaki tudna esetleg nekem mondani szelephézagokat? elvileg a hétvégén lesz az első próbakör a sárkánnyal.. és előtte még be akarom lőni, csak nem tudom a méreteket pls valaki
reggel elküldtem neked az adott bankszámlaszámra.amúgy ott a mailcímem,ha oda írsz,tán nem offoljuk szét a topicot.de pénz elrepítve
Geri még mindig nem jött a pénz, pedig hétfőn utazom Angliába és addig szeretném ezt elintézni!
ez a fórum egy csecs
doglottbagoly@freemail.hu
Adj egy címet és megbeszéljük
Remélem mindenkinél olyan jó idő volt ma amilyen nálunk Meséljtek, ki volt motorozni, mennyit mentetek,merre, milyen volt stb
mi filforint? egyik ismimnek ilyesmire volna szüksége lehet érdekli...