Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dehát a mutatók meg a km lap az meg piros sztem kár akkor kékre fújni az égőt vagy kéket venni bele mert akkor sztem érdemesebb lenne az egészet mert kék világítás piros háttér akkor maradjon eredeti:)
nah mivel pénteken nem tudtam menni most mentem eggyet gurultam egy karikát de jól esett:)
Egyszerűen ki kell cserélni a műszerfalvilágítás égőket gondolom, vagy kékkel le kell fújni...
Azt h csináltad h kék lett a műszerfalvilágítás?
Keresek alapjárat-állító spirált! Ha van valakinek eladó kérem szóljon.
jól megy a festéshez az égő színe egyebet nem tudok mondani
fasza lett, nekem tetszik enyém is kész lesz nemsokára, már a kék festék rá van fujva .. meg a müszerfal világitás is meg lett oldva kékre...
Lassan készülget a gép. Ez még mosás előtt volt
Nalátod ezt nem is néztem . Köszi szépen, remélem neki lesz.
igazából nem nagy szándékom oda rakni hanem légszűrőre csak ott nem birom hogy felfogatni vagyis még kikell találnom hogy fogassam fel meg ott se nap nem süti se vizes nem lessz úgy sőt még hűtést is kap(ha valaki kérdezi mire van a két porszívócső megmondom hogy a xenon trafóját hűtik:D) csak nem bassza szét semmi a vezetékeket mert vizmentes csatlakozás meg szétcsúszni se tud csak nem tom :S nem bizok benne hogy ott nem lessz baja de ha szerintetek se... meg akkor jobb lenne fejjel lefele odarakni.... csak nem tom hogy árt a neki
Igy szerintem semmiképpen mert csesznye ott az a nagy doboz.
jah és mégeggy kérdés rádugtam kipróbálás céljából és ha megvillantom a halogén szálat vagy átkapcsolok távolságira majd vissza villog a xenon ezt azért csinálja mert bevan melegedve? szóval akkor nemigen kell majd távolságit használnom? vagy beinditott motornál ezt nem csinálja?

válaszoljatok majd minél hamarabb főleg beszerelésre vagyok kíváncsi
sziasztok kis segítség kellene
Utána járok
hupsz 6000:D
sziasztok megjött a 600 ft os xenon szettem
és működik majd csinálok képet/videót
Csáó Geri!

Megjött végre a gyertyaszetted!
Amúgy a többieknek szól hogy még van két sor eladó iridiumos gyertya!
10 ezer a 4 darab.
Majd egyeztessünk hogy postai út lesz, vagy szerdán leszek motorkiállításon Pesten esetleg...
Hát úgy néz ki mindenk kötél szakadt, mert nem egy helyen kérdeztem, de senkinek nincs. Úgyhogy te vagy az utolsó reményem. Tudsz segíteni?
Jaja fordított ,viszont ha nem találsz olyan lánckerék rögzítőt és minden kötél szakad szólj,lehet tudok segíteni..
Aha értem köszi .

NINCS VALAKINEK ELADÓ ELSŐ LÁNCKERÉK RÖGZÍTŐJE?