Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

liebing remélem tudtam ezzel segíteni

SUGO MOTOR BAJA

most találtam énis sztem szerelőm innen rendelt első féket mocimhoz
Úgy valahogy. A generátor már az alapjárat felett egy kicsivel termel olyan erősségű/feszültségű áramot, hogy az elég az akksinak meg mindennek. De ahogy nő a fordulat, egyre erősebb áramot termel, szal kell valami, ami kisimítja az áramingadozást és folyamatos áramerősséget/feszültséget biztosít. Ez a fesszabályzó. Fesszabályzó nélkül a motor alapjáraton döglődne, de lehet nem is menne, magas fordulaton meg kibaszná az összes izzót, biztosítékot stb
ez hülye kérdés lessz de felkell tennem:
a fesz szabályzonak az a feladata hogy töltse az akut ?
az nem a töltö tekercs vagyis generátor dolga a fesz szabályzó meg felel azért hogy ne égjenek ki izzók meg ilyenek?
halóka régen nekem is beszart, azt nem adott töltést emiatt a moci az akksinak, 15-ért szereztem bele bontóból... de az enyém H-s verzió tehát ezzel tul sokat nem értek sajnos
néztem a szerviz manuált ott nem irja a számát!
Ha vki esetleg tudja akkor irja le hogy az ő motorján milyen van!
Hát ha tüzetesen megnézed akkor ott egy rakás alkatrész van, ezek közül az a regulator, vagy rectifier, fesszabályzó, aminek beírtam a kódját. Nem tudom hogy a bontósnak milyen száma lehet, azt tudom hogy ez a gyári Kawasaki cikkszám, amit lehet rendelni. Lehet amúgy hogy H modellé. Kérdés hogy az jó e bele.
várj Te most nem rosszat linkeltél nekem be?
nekem nem generátor kell!
regulator azaz fesszabályzó!
bontóban egy ilyen számozásut találtam
SH 555-12
ez is jó hozzá? lehet hogy a H modellé?
Kb ilyen 20-22 között tudnék hozzá fesszabályzót; ha a H modellé is jó lenne, akkor még olcsóbban lehetne. De amit tudok az L modellhez való. A száma amúgy a gyári : 21066
http://www.cmsnl.com/kawasaki-...
Itt meg tudod nézni.
Ha érdekelne akkor szóljál. (Amúgy a biker-worldbe 36290.
Újat is tudok kb 23 ezer + postáért, de a posta akár 10 ezer is lehet. És akkor már az kb ott van hogy jobb a használt...
Döntsd el, bontóban is érdemes szétnézni, szokott nekik lenni.
Üdv
josee esetleg megtudod mondani a feszab. számát?
azzal is segítenél sokat!
alvázszámot most nemtudok mondani neked, mert pesten vagyok!
94-es a motor és L-es
nézd meg az adatlapomon!
mond azt is hogy mennyi mert sűrgőssen kell
meg ha tudsz akkor tipusszámot is mondhatnál!
Igen, ahhoz is tudok, csak évjáratot mondj már, meg alvázszámot.
L-es a gép ugyebár?
Hello!
Nem a 6-osba kéne!
fater 400-ába!
Ha ahoz is tudsz akkor irj aztán megbeszéljük! tudom hogy 50 a boltba azért nem veszünk ott bele!
Én tudok neked kicsi pénzért szerezni ha gondolod.
70/2991622
Amúgy Biker-worldbe 50 ezer az új. Én tudok használtat a 2000-es ZX6-odba (gondolom abba kellene), az új árának töredékéért.
Hívj fel és megbeszéljük...
én felhívnám a kereskedőt, azt jónapot..
Vki segítsen nekem!
esetleg vkinek elfekvőbe jó feszabályzója?
vagy esetleg jó bontot ahonnan be tudom szerezni?
kihal a fórum melegitsétek a motorokat azt videózzátok vagy nem tom :)
hát szerintem nem tudom :D telefonálj bontóról bontóra aztán majd kiderül.. Geri mégegyszer köszi a villát, csak annyit hogy elözö nap hívd fel fateromat hogy hol mikor tal.. könnyü lesz megismerni Sárga Angyal-os autóval.. na béééke
elnézést kérek tanár úr következő felelésre jobban készülök
akkor ugy fogalmazok hogy kicsny országunk belterületén lehet e ilyet kapni szerintetek?
Itt magyarba?ez milyen rabló,tolvaj duma?varnyú vagy? Ülj le zöldpirosdété,az érdemjegyed elégtelen.
SZIASZTOK NAH OLYAN KÉRDÉSEM LENNE HOGY ma sikeresen összeraktam a kymco dink et amit szerelek csak az elektromos szivatója nem akar dolgozni hol kaphatnék ilyet bontobol vagy valkinek esetleg elfekvőbe vagy van valami kymco bontó itt magyarba?

mizo a lóvét a xenonra felküldtem pestre szóval ha hétközbe fentleszel megadom srác számát akitől elkéne hozni és pesten meg unoka tesóm átveszi ha neked igy jó...
Szatunáról énis tudok, csak nekem bubis kéne.
jah, és belekontárkodok kicsit a témába: iwiw-en van egy csávó (beírod, hogy motorplexi és kidobja), aki tud iridiumosat, duplabubisat, elérhető áron... szerintem tőle kérdezd meg...
Hellosztok!
Úgy hallottam, hogy a 250-es és 400-as ZXR kormányrésze u.olyan... mivel sikeresen elhagytam a felújított cuccokat (kormányrudak, fékkar, kuplungkar), ezért érdekelne, hogy valakinek ezek vannak-e fölösben?
És hogy tényleg igaz-e a hír, hogy ezek az alkatrészek megegyeznek a két típusnál?! ('96-os a vasam)