Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én pénteken rendeltem a szatunától 95ös zxr-hez sötétített plexit, 8700 plusz a szállítás, szóval elég jó ára van. Annyi, hogy ez nem bubis, hanem sima gyári sablonnal csinálják. Iridiumos itt nincs, csak színezettek. Ha iridiumosat akarsz és dupla bubisat, akkor ajánlom az MRA-t, mert nagyon jó az alakja, nem csak a közepén van egy kis ív, hanem szép ívesen majdnem a szélétől magasodik. Nagyvas.hu-ról tudsz rendelni, de ahol a kesztyűmet vettem, a Kelomotor is forgalmaz MRA plexiket. Annyi, hogy legalább 25 ezer.
www.szatuna.hu

itt próbáld meg nem tudom hogy iridiumos van e de hogy színezett van az tuti...
jose
láttam a képeid közt hogy a kawádon iridiumos plexi van.
94es zxr 400hoz szeretnék ilyen plexit.
tudnál segíteni hol találnék, és mennyiért?
Mit nyalod a seggét,benyatalázol neki?vicc vagy szmatala
Nyawaszakisok aki itt adja a frankót az a Nyitógeri,rá figyeljetek.Ne másra ne is nyoféliára.
Tutira mentem volna! Vettem is a jómultkorában 3 fzr-t hogy alkatrészem is legyen meg minden, de utána hallottam h nem lesz.
Ugyhogy el is adtam őket!
Viszont most megint vettem egy 400-ast gsxr-t! És nagyon bejön,annak ellenére hogy a nagyobb vasakhoz szoktam. Még a régebbi vázas, de nekem tetszik. Meg az igazság az h nem vok már 20 és nem indultam még el semmin! Kivácsi vok magamra. . . .
De az adatlapomon az eladó holmik közt meg tod nézni.
Ha lenne pl ssp400 jöttélvolna?kurvafasza hogy pont akkor kell ennek is megszünni amikor kis vérfrissülés lenne...
amugy milyen gixered van?
Kösz szépen!
Akkor viszont eladó a gixxer!
Konkrétan 400nak rendezett verseny nemlesz.hacsak nemlövünk valami házibajnokságot Kakucson vagy euroringen.
Amugy Phoenix kupa Pannóniaringen amit ajánlani tudok,mivel yiltnappal egybekötött,így rengeteg motorozási lehetőség mellett lehet picit versenyezni is!2 kategória,profi és amatőr,ezen belül külön értékelve 600 alatt és felett.
Dunlop trophy 600-ban marhamód nemlátnak minket szívesen,merthogy mi feltartjuk az élmezőnyt.................
szia mizo nah tettem licitet az égőre te hajdú biharba jársz suliba ? szóval jövőhéten át tudod venni cumót? hétvégén meg felhozod pestre?
jiháá juppéj istenkirálycsászárság
Hali kawafunok!
Csak érdeklődnék tudtok-éééé arról, hogy idén lesz valami 400-asoknak rendezett verseny?!
Páá! :)
KAKAS! Itt a telód meg a 2 tárcsa,majd hívj fel.

Ui: 6-8ig sulizok.
szia.
sziasztok ez a xenon szett akkor áll egy égőből egy trafóból a kettő közötti kábelből meg a trafóból a lámpához való csatlakozóból ?
ilyeneket most nem nézek hogy kötegelő meg trafó tartó
Igen, csak az ember gyakran elgondolkozik hogy megéri a dolgot, mert ennyi pénzért már lehet hogy újabbat meg jobbat meg szebbet lehet kapni...
Neked sem biztos hogy megéri megcsináltatni a kawádat...
Én is sokszor elgondolkoztam már rajta, főleg miután két éve vagy 3 éve rátolatott egy faszkalap a motoromra...
Akkor kurva sokat tipródtam hogy érdemes-e beleölni ennyi pénzt, de mivel nagyrészét a biztosító fizette úgy voltam vele hogy megcsináltatom. Amúgy meg nekem kurva sokat jelent ez a kis Ninja, szóval...
Most meg ezután a javítás után szerintem már nem lehet olyan alkatrésze kb ami tönkremehet, és most hajthatom kb 50-80 ezer km-t minden gond és probléma nélkül.
Csak adja isten hogy nehogy valami barom állat belémjöjjön, vagy fellökjön mert annak szüksége lesz pár plasztikai korrekcióra az biztos...
azt nem tom sosem, hogy ha úgy alakul hogy szükséges lesz, lapátoljak a kismotorba lóvét, azt akkor tiptoplesz újabb 50-80-100ezer kilóméterre (50 tuti, 80asról is tudok ) vagy azt a pénzt beletenni egy másik, nagyobba, amiről kitudja. hm. faszom.
ha valami kell megszerzed és találsz rá módot.. ha meg nem akkor találsz rá kifogást :D ennyi az egész.. minden kapható csak idő és pénz kérdése az egész.
Hát úgy van kedves Adam, hogy sajnos a hivatalos Kawa (DMC KFT) már nem tud ilyen túlméretes gyűrűszettet rendelni gyáriban, mert arra hivatkoznak hogy már "nem lehet hozzá kapni". De érdekes módon túlméretes dugót meg tudnának hozni.
Amúgy nincs semmi gondom ezzel, mert ők is nyilván Japánból rendelnek és így van két hét alatt jön meg.
De itt jön a dolog lényege, hogy mivel ők nem tudják beszerezni 10440 forintért egy dugóhoz, ezért ki vagyok téve annak hogy máshonnan méregdrágán kell megszereznem. A RED BARON (ami amúgy is egy fantasztikus "motorbolt", ahol több motorból ollóznak össze 1-et, na ők 18880 forintért akartak 1 szettet adni, a pécsi Yakomoto 16200 forintért. Tehát elég kemény kis haszon van rajta, pusztán azért, mert "monopolhelyzetben" csak ők tudják beszerezni, és tisztában vannak vele hogy a paraszt úgyis megveszi bármilyen drágán is, mert úgyis kell neki, ha meg akarja csinálni a motorját.
Neten próbáltam utánanézni sajnos nem sok sikerrel. De más dugógyártó cég, meg nem készít hozzá sajnos, pedig ezen az áron már kapnék hozzá akár Wössnert is, vagy Wiseco-t.
Hát ez van, itt üt be a japó belpiac. Amúgy eddig sosem volt még olyan hogy "túl" drága lett volna egy alkatrész, vagy hogy nem tudták volna hozni...
na, szedd össze magad. a legtöbb itteni motorhoz is rendelik, majd biztos tartanak minden szirszart ezermillió féle vashoz.. ráadásul a zxr-t importálták is németbe, angliába, szal nem is csak belpiacos, és még nem túl régen hagyták abba a gyártását is szal az sem lehet gond. Egyszerűen japóktól jön a cucc, ami két hét kb. ennyi. Én fzr-emhez is van minden a pécsi bolt meg a baron is simán hoz, közel egy árban, szal semmi para.Sőt, a yamahában is tok rendelni alkatrészt, max 360 a főtengely. Akkor hogy van ez nálatok?
Geri nem jött posta?
OKok!

Én nemsoká indulok haza!

telefonon elérsz!
tel: +36 30 499 17 16
Minárik Zoltán
gondolom vett saját kocsijába azt eggyik fele kiégett azt ő meg nem tudja hogy motorba az 1 db is drágább....
most 5000 ft majdnem annyiért kapok egy pár sima izzót
néztem a márkát külföldi oldalon átszámoltam 92 000 ft ba kerül egy szett ha jól számoltam szóval akkor meg nem olyan rossz minőségű ha meg még garancia is van rá amit nem tartok valószínűnek főleg jó üzlet:) majd ha ír azt úgy alakul szólok,,,
Most látom, hogy státusza használt! Innestől meg kell benne bíznod, hogy mit mond! Hááát, nem tudom...
oké köszi akkor egyeztetek vele hogy miért is eladó és szolok ha megkötöm alkut pesten meg uncsi tesom majd átveszi tőled:)
köszi mégegyszer hello
SZia!

Bocs, hogy csak most válaszolok!

Nem voltam a gépnél. VÉgigaludtam egy egész bapot
Nah ez a Hajdú Bihari nem tűnik rosz vételnek 5000 ért! Anyit minden képpen megér. Ha megbeszéled vele, én hétvégén meggyek haza, és akár lehet el is tudom neked hozni Pestre. Vagy utánvétellel. Mondjuk jó lenne tudni, hogy a géped hogyan hajtja meg a xenont. AMint már mondtam, az indítási árammal van a gond. AZ kritikus. Egyet az enyém is mindig begyújtott, de a 2 őt már nem tudta. Szerintem mivel neked 1 kell, az tuti menni fog, és nem lesz vele gondod.
Ám minden képp egyeztetss vel, miért is akarja eladni! Nem egészséges, hogy csak egy van eneki. Lehet használt, vagy valami. És a xenon izzó ennél biztos drágább.

De olcsó, szóval nagyot nem bukhatsz vele. Ha jó, akkor meg töredék áron jutsz hozzá.

Mizo