Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok vélemény?
xenon

szerintetek motorkiállításon ilyen kiegészítőket mennyivel olcsóbban lehet venni ? vagy inkább drágábban?
én is kimegyek, hogy melyik nap azt még nem tudom de szerintem szombat lesz belőle nekem is.. Demény tesók mennek ki aztán lehet bekéreckedem magam hozzájuk az autoba
KELL
Akkor nem kell gyertya Geri?
Meg másnak sem, senki többet harmadszor?
Holnap rendelek ugyanis...
nah megbeszéltük szerdán tuti nem mert nyitási nap szar szóval nem csütörtök megint nem mert este hazaérünk másnap suli meg meló azse tetszik szombaton meg vasárnap ugye meg rengetegen vannak egy mocit fél óra alatt birsz megnézni szóval valószínű a péntek
Hi !

Mi szerdán mennénk Janu84-el ugyanis a Töki a munkatársam ... és nekem vásárolhatnékom is lesz...kesztyűt mindenképp meg még protektorokra ha lesz...állítólag nagy "rablások" szoktak lenni ezért kell időben menni (szerintem)...nem vagyok biztos benne de azt hiszem Talma is pénteken és szombaton lesz kint...ez nem 100%!

sziasztok mi is emgyünk ha olyan idő lessz +10-15 fok emg süt a nap mocival megyünk kecskemét irányából:) sztem szombaton vagy vasárnap
Úgya. Na akkor ki akar velünk jönni az azon a héten szerdára vagy csütörtökre számítson.
Simán! Tuti nem hagyom én sem ki. Jó buli lesz, meg sok szép moci...
Na az király. Meg kéne beszélni és elmenni együtt, ha van kedvetek.
Szerintem mindenki megy, én tuti !
Hungexpo motoros szakkiállítás. Március 11-15ig. Én sztem szerdán vagy csüt megyek.
Üdv !

Expo-ra a válasz !
Motorshow

Hi
Mi is lesz pontosan, meg mikor?
Hungexpora jön valaki?
köszönöm szépen
Szia,igéret szerint igen,meghát 4-5nap alatt szokott mindig jönni a motyó,de segget nemakarok csinálni a képemből,szólok mihelyst megjött.
Geriii! Ideér a héten a villa? mert faterommal a héten nagyon ráérünk aztán elrakosgatnánk.
nézd meg az adatlapomon ott van az emelő!
Hát te aztán nem vagy semmi. Eszembe juttattál egy videót, amin szarrá röhögtem magam. vicces
durex elite. télen nyáron szélbe esőbe hidegbe melegbe punciba seggbe kecskébe
sziasztok nekem michelin sport pilot van gondom nekem sincs vele igaz csak 5000kmert mentem vele és nemigen kopott meg.
nekem elöl hátul michelin power pilot van.. rosszat nem tudok rá mondani, nekem maximálisan bevált mind esöbe szélbe hidegbe melegbe kanyarba egyenesbe... nálam ez a nyerő..
Próbáld ki azt ajánlom, utána tudsz nyilatkozni
Nagy bűvész az aki, ha 2 fokba bármilyen tapadásról tud nyilatkozni... Ez téli nagy rücskös gumi? Esetleg négyévszakos részinges gumi? Czetkára van e?