Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Nekem elöl Pirelli Diablo van, meg vagyok vele elégedve maximálisan, nem kopik, és jól tapad.
Hátul Dunlop D208RR van, na ez az isten gumi, szinte melegedés nélkül úgy tapad mint a disznó, még 2 fokokba is nagyon jó. Legközelebb is ilyet veszek...
Nem. CR9EIX. De ez való bele
Hali

Tavaszi guma vásárlás előtt kíváncsi vagyok, ki milyet használ és mennyire van megelégedve vele?
Ok köszi így már tudom, hogy kb milyen hosszú cső kell, én profil csőre gondoltam, abból hegesztek egyet. Lécci tegyél fel képet a tiedről, ha tudsz, mert így nem nagyon tudom elképzelni, hogy hogy néz ki.

Én a legegyszerűbb megoldást akarom választani, linkelek egy képet róla, sztem ezt nem nehéz öszerakni. állvány

Annyi, hogy bakosra akarom és nem emelőszemesre. Kerék feltétlenül kell alá?
cr9iex?
Vitka csak csőből jó?
Én zártszelvényből csináltam!
2db 50cm hosszú (5x3)
1db 5x3-as amivel összekötöt a két 50cm-est (ez motorfüggő)
2db 25cm (3x3) itt is lehet más kell, attól függ menyit akarsz emelni meg a villa magasága a földtől
2db merevítő (3x3)
2db V alakot kivágsz vmiből

ez 6os kawára van!
10 rugó a 4 darab. Nem csak ZXR 400-ba tudok.
mennyiért is osztod azt?
Sziasztok!

Ha valakinek kell most iridiumos gyertya, akkor minél előbb szóljon, mert megint rendelek...
Aki csinált már állványt lécci mondja már meg, hogy kb hány méter cső kell hozzá! Köszi!
ez az egész bakonymotor oldal elég egyértelmű. T. Á. hozza olaszból a motorokat mint az állat és egy oldalra gyűjti a hirdetéseket. mongyuk semmi bajom vele csak azt figyeljétek hogy kétféle hirdetés van ott:
1, A motor forgalomba helyezhető! Az ár nem tartalmazza a magyarországi forgalomba helyezés díját!
2, Az ár nem tartalmazza a magyarországi forgalomba helyezés díját!

Tehát nem basznak át, csak ha nem figyelsz akkor hiába van meg a lóvé csak papírja nem lesz hozzá. gondolom
idomot nemnehéz lecserélni/átfesteni:)
06703748524
Nem tudom!
Annyit tudok hogy olaszból van!
Basi annaka mocinak sem igazán jó a papirja! vagy elirták az évjáratot!
94-től kezdődik ez a széria!
De lehet én tudom rosszul
Én most helyezem forgalomba az enyém ! Teljesen pontosan 131500 HUF lesz nekem de ez sem különb, talán 1-2 száz forint a difi !
ezzel is lehetne vitatkozni......Kérdezd Csombek kollégát.
400-450-ért max zxr250-et tudsz venni. De abból is egy gyengébb állapotút.
köszi ezeket nem tudtam
kuplung,váltó is eltér.gyujtása is kicsit.nem kötekedés csak mondom.
Rájöttem, hogy miért fog kint a fékem. Ha nagyon debil gondolat, akkor mondjátok. Azért fog kint, mert görbe az egyik tárcsám, vagy mind a kettő. De annyira nem görbe még, hogy visszanyomja a fékkart, de mégis túlságosan szétpofozza a fékbetéteket és ezért fog bent a fékem. Szerencsére van esztergályos ismerős, aki ki tudja centírozni. Új fékbetét van, most lesz új fékolaj meg kicentírozzák a féktárcsáimat, remélem azután jó lesz a fékem.
két körlámpás vagy sem, ez baszott jó állapotba van (képről ítélve). szerintem ennyi nem drága érte.
a két féle zxr blokkja teljesen ugyanaz, különbség a gyári beállításban van (kézikönyv szerint a régi nyomatékban, az új pedig lóerőben veri a másikat) de nagyon nagyon kevéssel, úgyhogy az igazi különbség a kinézet

OO forever!
Helló itt Ramirez!
Marton Ádám! Érdekelne a leömlő. Tudsz adni egy telefonszámot amin el tudlak érni?Mert az adatlapodon szerplő telefonszámon előfizető nem kapcsolható.Előre is köszi!
látom máshol is irtál már és több fajta között vacilálsz!
Ha ajánlani kéne csak zxr-t vegyél a legjobb a kategoriájában!