Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jolvanna én csak kérdeztem különben sztem is visszakell menni mert most jött haza szerelőtől csak megcsinálta csak eddig jovolt mert beinditottam azt nemkelett ottálnom melette még melegedett de biztos kulás volt bovden vagy ilysmi nah mind 1
Szerintem biztos hogy vissza kell mennie, amúgy meg azt az embert sajnálom aki szívatóval közlekedik...
De a szerelőm is mondta hogy mindegyiknél gyárilag visszaugrik, ő pedig versenyzett is vele, meg szerelője is volt egy zxr-es csapatnak...
Sztem is ott kell maradnia. Autókban is ott marad. Meg ha tartani kéne folyamatosan akkor ha hidegen elindulsz vagy kuplungolni nem lehetne, vagy minden stop táblánál lefulladna.
Egy motorn sem megy vissza! Magadnak kell visszatolni! Ha ráhuzod elengeded akkor visszamegy, nemindul el hidegen, hacsak nem tartod ott az ujjad!
Logikus is, hogy visszamegy. Hiszen ilyenkor normális a motor működése. Nekem sem megy vissza. De ez a bovden feszülése miatt van. Meg kellene fújni egy kis kenőanyaggal.
Ez gyárilag visszaugrik. Én ahány ZXR 400-al találkoztam eddig az mind olyan volt, hogy ráhúztad és elengedted, akkor visszaugrott.
De lehet hogy a mitogeri jobban tudná, mert neki is volt már pár zxr-e, vagy a Brian.
Szia!

Nem nehéz beállítani. CSak egy rugó van benne. Gyanítom, hogy a tietekben ez a rugó túl erős. Keresek egy képet, amin meg tudom mutatni, hogy hol van. Amúgy, ha leveszed a tasnkot, meg a légszűrőt dobozostól, akkor a gázbovdent a karbik bal oldalánál találod. Két bovden. Feszítő / vissazhúzó. Ezzel merőledesen van kb 5 - 10 cm re egy 6-8 cm es rugóval ellátott bovden. Ez a szívató. De ezt azonnal látnio fogod, ha közben meghúzod a szívato kart. Gyanítom, hogy ez a rugó a tetekben olyan erős, hogy alapra visszahúzza.

A kép nem túl jó, a fórumról kaptam le, és ide jelöltem volna...
Remélem, azért tudtam segíteni!
képzeljétek speed barátom megtalálta az elöttem elötti gazdáját a mocimnak még zalaegerszegen
nekem meg visszaugrik
Nekem ott maradt, ha behúzom.
sziasztok olyat szeretnék kérdezni hogy nektek is vissza esik szivató kar mert már féekeket meg kuplungot gázt besikerült állítanom olyanra hogy nekem kényelmes legyen de eddig olyan volt a szivatómhogy ha felhuztam úgy maradt és nekem kelett szép fokozatosan visszatolni de msot csak ameddig tartom addig van rajta ez a normális vagy nem lehet valahol ráspawnolni nincs állítási lehetőség?
zsssírr gépezet, szép darab... gratt és remélem nyáron legalább 1x mindenkivel összefutok.. mástnem Ringen nyilt napon
na itt van a video a vasacskámról és elsem baszta az oldal a minőséget zxr.........
Nagyon zsííírr az oldal!
Végre a mikrofilmek jobb felbontásban vannak! Ha szerencsém van, akkor a mtricákat is meg lehet belőlle csinálni. Ha sikerül megcsinálnom, szólok, mert aztán bárki olcsón tudja nyomatni bárhol.
Igaz enge egy olyan dolg érdekelne, hogy a benzinpumpa hol lehet a gépemben, mert én még nem taliztam vele . Ez eléggé gáz, de ha nincs benne, akkor megvan, hogy miért érzem erőtlennek. Hétvégén megcsinálom bele az új légszűrő rendszert. Készítek videót előptte, utánna, és majd felteszem, hogy megéri-e vele kinlódni.
Ajánlok mindenki figyelmébe egy jó oldalt.
Ezen az oldalon a ZXR évjáratát kiválasztva eljuthatunk a robbantott rajzokig, és minden alkatrész fel van sorolva. Árak is vannak, nagyjából ugyanolyan árak vannak amúgy mint az itthoni kereskedőknél, szóval még ez is egy segítség hogy mi mennyibe kerülhet...
Jó nézelődést mindenkinek:
http://www.cmsnl.com/kawasaki-...
szia mizo ha kell cucc és nemtudtad megoildani nyugodtan keress meg,beszerzek neked bármit hozzá záros határidőn belül.üdv
Meg kéne kérdezned vmi honda alkatrész üzletben / szalonban. Ott biztos tudnak neked segíteni, mert pl a kawához is a gyári a legolcsóbb dugó, meg szelepek is kb...
Szerintem ott kezdjél, utána meg lehet kérdezni pinkmotorsnál hogy van e hozzá, vagy RMC-ben is tudnak segíteni...
Én 3 hónapig jártam A korlátos jogsival, mondjuk az nem A1, de akkor se volt nagy A-s jogsim a kawámhoz. 3 szor igazoltattak a rendőrök kb, minden papírom rendbe volt, át volt íratva, biztosítás is volt, meg műszaki is. Minden esetben csorgott a víz rólam hogy na most veszik el vagy most büntetnek meg, de mindig csak azt megnézték hogy A-s jogsi, akkor jólvan. Meg megnézték azt is hogy lopott-e a motor, vagy köröznek e vmi szabálysértésért.
Amúgy nem éri meg vele játszani, és én közbe akkor már tanfolyamra is jártam szóval...
engem egy 200m-es útszakaszért büntettek 24ezer HUF-ra és 3 hónap eltiltás. nem helyi rendőrök voltak szóval nem szopattak.ennyibe kerül jogsi nélkül motorozni
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy nem tudtok olyan helyet, ahol dugattyút, szelepeket lehet kapni honda cbr 400 rr hez? nc 23 nc 29 valamelyikéhez kellene. Öcsém motorja, és az egyik henger eszi az olajat. Ha tartósan áll, akkor nem akar az a henger indulni, úgy megszívja magát. =- valószínűleg dugatyú csere / szelepek. (Jobb esetben)
DT jaja úgy csináltam.. karácsonyi vásárba láttam ilyen fejpántot mondom jo lesz az még nekem valamire.. aztán most volt annyi idöm meg türelmem hogy megcsináljam.. ki se szedtem az elemes részt... letörtem a pántot... hogy csak zsinor legyen.. elemes részt meg oldalra.. csak jo szögböl fotoztam hogy azt ne lehessen látni amugy nem tul esztétikus de sötétbe nem látszik csak maga a szarv... kétoldalas ragasztót használtam, eddig faszán bevált
Az egyik közeli ismerősöm pont azt szopta meg, amit most írtál. A kiszabható bírság 20000-200000 ft és az eltiltás 3 hónaptól 3 évig terjedhet. Altalában a kettőt egyszerre adják. Sztem ne próbálkozz ilyesmivel, mert csúnya vége lesz. Tapasztalatból mondom.
nah valahogy igy áll a garázsba a moci feldobtam rá karácsonyra kapott motortakarót
gyurii
sztem ezt rendőre válogatja ha olyat fogsz ki elveheti elis tilthat vizsgától meg vezetéstől meg felis jelent meg megis büntet meg minden
azis lehet megkérded tőle nem lehetne máshogy elintézni és el lehet
de azis lehet hallottam ár olyat is hogy nagy mocit kis papirrlal hajt valaki és csak azt nézte rendőr hogy legyen a-s jogosítvány szóval ez rendőre válogatja
csináld meg nagy a-t azt mondom mert ugye az a1 csak 125 ccmig és 11 kw ig szól azért azz...
tudom nem egészen ide illik de mivel egy zxr 400asom van ezért gondoltam ide írom. mi van akkor ha a rendőr megállít és csak B illetve A1 jogsim van? elveszi azt is? vagy feljelent? milyen büntetésre számíthatok?