Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ha kitárgyaljuk attól nem lesz kisebb a számla. Óvatosan.
hale most hoztam haza mocit 186 000 ezer magyar forintba került a téli felújításom (jövőre csak a kormány csapágy meg a hátsó lengőkar maradt) tessék kitárgyalni hogy mekkora lámi vagyok meg ilyenek estére jövök leirom mi mennyibe került jó moccizást
Sziasztok!

Eladosorba kerult a Kavamakim!
Megtekintheto az alabbi linken:

http://www.motorhirdetes.com/r...

Vagy itt:

http://www.expressz.hu/auto/mo...

Udv.:
Vinc
ent
teleszkópsziomeringet már annyit cseréltem fordított telóban hogy már lassan rutinból nyomom és 2 szárat megcsinálok másfél óra alatt
Szia!Teljes mértékben érdekelne a dolog!Adatlapomon megtalálod az e-mail címem,küld el mennyire gondolnál
meg kellett egy új szívószelep is mert volt 1 görbe aztán azt is be kellett csiszolni
szelepeket csiszoltam be mert egy pár már szarul tömített és visszafujt a szivóknál a szivocsatornába, szelepkorongot meg ugy tudom nem érdemes csiszolni mivel keményített felülete van
hopsz lemaradt...
van egy ilyenem:
Srácok, vkinek esetleg nincs elfekvőbe hátsó sárvédője ?
én mondtam hogy kilehet cserélni:D
amugy a szelep korongokat csiszoltad csiszoltattad be?
nekem inkább vetetett újakat szerelő aztmondta hiába csiszolod be nem tudod tökéletesen párhuzamosra és fordul 180 fokot és egyből nem akkora a szelephézag
kicseréltem ma a vezláncot és tényleg csak játszani kellett vele épphogy kijött, szelepek becsiszolva uj szimmeringek szeleprugók helyén termosz kicserélve holnap teszem fel hengerfejet és lehet hézagolni aztán kész lesz a blokkkom juhuuu
Nem semmi, elég komoly hangja van
Jó szerelőt fogtál ki lelkiismeretes, vagy sztahanov Akinél az enyém volt, Ő is ilyen . Meleget, meg a benzint szivesen látjuk
Én raktam fel egyet az enyémről még régebben, de csak alapjárat, de az is szépen dorombol
Én is én is. Amint beüt a jó idő gyártsátok a videókat ezerrel! Szívesen megnézném kinek milyen a gépe, a hangja, vagy hogy megy.
kész a gofrim! kész a gofrim!
Mértnem mondtad neki, még szép hogy jobban szól hisz ez egy kawasaki nem suzuki
Az Én szerelőm is ilyet! tavaszal mikro teloszimering meg olaj csere a teloban este 7től éjjel 1ig csinálta
Isteni lett!
Aztán ha kész lesz, egy türhető minőségű vidivel megörvendeztethetnél minket Annyira meghallgatnám már a hangját.
Ez persze Josee koléga mocijára is igaz, annak a Kawának is kiváncsi vagyok a hangjára.
ohh gondoltam hogy ti már ma motoroztok ó hogy kapjatok vagy 35 fokot meg vagy 100 liter ingyen benzint
ma fentvagyok pesten kymcohoz cumóé ahoz is kaptam mindent hála isten erre jövök haza látom szerelőm aztmondja hogy ma hajnali fél 2 kor beindult az én kicsikém jajj volt ám öröm ma este meghuzgálja mégegyszer csavarokat és HOLNAP DÉLUTÁN MEGYEK MOCIÉRT !
amúgy meg hajnali fél kettőig csinálni más mociját akar ennél jobb szerelőt valaki? aztmondja szebben szól mint gsr je holnap megyek motorozniiiiiiiiiii
Okay. Csapd bele a gépbe minél előbb.
Ma megvolt nekem is az év első gurulása 47 km-rel.
Még mindig imádok motorozni...
Le is lőttek trafival...még jó hogy csak szemből.
:D
Én is köszönöm,nekem is megjött a cumó
Fasza lett tőle?
Örülök neki!Használd egészséggel. Egy jó darabig jók lesznek
Mostanában nem kell gyertyát cserélned.
Amúgy mindenkit bátorítok hogy nyugodtan vegyen iridiumos gyertyát, mert kurvára jó cucc.
szeva,megjöt a lé,intézem is ma-holnap a dolgot!
ojee jee.. megvannak az idomok, már csak csiszolás és fényezés
hát miért lenne csakvez lánc meg kuplunglamella szelepkorongok más nemigen lett csinálva