Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez nagyon nagy kakas nekem is volt valahol ilyen elemes fejre rakhatós ördög szarvam tényleg neked is abból van és elemet meg beépítetted sisakba? mert akkor megkeresem valahol
óó az istenkirály fajin köszike mégegyszer... ma már annyira nem tudtam magammal mit kezdeni megcsináltam a sisakomat
Üdv mindenkinek !Ha tud valaki eladó 95-99-es zöld zxr 400-ast az szoljon email: lisztesgyula@externet.hu
Srácok!Van most még 2db kormánytelóm,ezeket még tudom 15000-Be adni,de a következő kanyar sajnos már drágább lesz a forint gyengülése végett!ugyhogy ha szeretne valaki kormánytelót most még 15e ft-ért tudom adni,40cm hosszu,20cm hub kb,zxr-re ideális,7fokozatban állitható,teljesen szerelhető,fekete színben.,
Szia,ma vagy holnap adják fel a motyót,szal legkésőbb jövöhét közepén itt a cucc.
Szevasztok
Tud nekem vki küldeni biztosítéktáblról egy képe, ahol látni hogy hova milyen biztosíték való?
óóóje.. ma kész lett a váz homokfúvás minden egyéb, az idomok is már le vannak csiszolva, szépen haladunk előre Geri van valami hír a villáról?
Úgy látom lassan mindenkinek összeáll a gép, úgyhogy én is kénytelen leszek megrendelni a cuccokat hozzá Komolyan, már a szerelés is hiányzik Mondjuk pár dologgal tuti fogok szopni, de a végén remélem összeáll minden.

Másik dolog. Van valakinek jó ötlete arra, hogy hogyan és miből csinálhatnék hátsó állványt magamnak? Az én 5 letem az, hogy profil csőből hegesztek, de ha van valami jobb elképzelés lécci írjátok le! Köszi!
nekem csak az maradt amit belinkeltél vitka meg a 2 kormánycsapágy ami igy együtt 40 körül van más minden fasza a mocin dehát ezek se kotyognak :) mindjárt feltöltök pár képet ..
nekem japánbol ajánlgattak kinti zxr forumon de aztán valamér elmaradt a dolog.
igen itt néztem először de azért kösz
Nagy unatkoztam és kiszámoltam.

186150 Ft a végösszeg, ha jól számoltam. Ez azért elég meredek.
sziasztok sajna vidit már nem tudtam csinálni mert egyéb elfoglaltságaim voltak de gyors felsorolom alkatrészeket
vezérműlánc 8950 ft
szelepfedél tömítés 10150ft
feszítő1 5950ft
feszítő2 5750ft
fékolaj 3000ft
plastigauge 2700
olaj 3x motul 15w50 3000ft/db
szelepkorong 4db 6000ft
lamella szett 15000ft
kuplung rugó szett 3600ft
kipufogó tömítés 1200ft
kuplung kiemelő tengely 7600ft
tűgörgőkosár 2db 4650ft
szimering(kiemelő tengely) 1250ft
tűzkarika 5350
olajszűrő 3500ft
gyertya 4db 7800ft
szelepfedél gumigyűrűk 2300ft
szekunderkihajtás szimering 1350ft
vezérműdekni tömítés 1050ft
kuplung dekni tömítés 4550ft
generátorfedél tömítés 1900ft
szelepfedél gumigyűrűk 2150ft
szelepfedél gumigyűrű alátét 2900ft
tömítő gumigyűrűk 2000ft
tisztító spray 6db 6000ft
főfékhenger 12000ft
lapkák 2db 3000ft
fagyálló 2.5l 5000ft
gyertya kábel 500ft
és végül munkadij 40 000ft
kb ennyi asszem ha valakinek van kedve számolja össze na jó estét
Helló mindenkinek itt Ramirez!Meg szertném kérdezni nem tudja valaki mennyibe kerülk zxr 400-hoz gyári kipuffogónak a leömlő része?Előre is köszi.Üdv mindenkinek!
hut show all cut race

Itt van pár dolog, de sztem tuti nézted már.
nekem is lassan kész lesz a blokk, csak most a hátsó futómű lett szétszedve és szét van kopva minden, nem tudja vki hogy lehet-e vhol kapni felujítókészletet vagy csapágyakat emg perselyeket hozzá? a gyárin kívül persze
hello mindenkinek! érdeklődésképpen ha esetleg valakinek június körül eladóvá válik egy 400-as ZXR 25-ös papírral, akkor ne tartsa magában
Mi is holnap vágunk !

Én vasárnap hozom el a szerelőtől, de szerdán már meglátogattam,mert már nem bírtam nélküle , uhh nagyon egyben lesz nekem is !

Üdv.
úgy nem jo liebing hogy rád gondolok majd ha eszem?
hurkát küld el postán, adom majd a cimet
nemis törődöm senki leszólásával el nem adom jövőre szóvalvan egy szuper mocim a szamócám meg majd kidolgozza
holnap du tán/este csinálok alapjáratit on boardot meg bemelegitett vidit is meg alkatrészekről fényképet meg listát csak holnap reggel disznóvágás szóval csak délután szép estét sziasztok
Ugyan ugyan. Ne törődj azzal, hogy ki mit mond erre a nagy felújitásra. Te döntsd el, hogy neked megért-e ennyit az egész vagy sem