Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia sípos
énis egy véleményen vagyok veled hogy kategóriájában ez a legszebb vagyis a 400 as sportgépek közül nagyon jó moci nekem lassan egy éve megvan hát annyira szervízigényes mint az összes moci ha rossz rajta valami megkell csinálni olajat évente illik cserélni de minden a vásárláson múlik gondolom korlátlan a-s jogsid van szóval olyan 450 és 650 között vannak ezek a vasak
azt hogy mire figyelj oda vásárláskor eltudom mondani de bele senki nem lát vasakba és hát a használt mocik csak használtak
idomok sérültek e (repedt e vagy hasidomnál nincs e gond stb)
fényezés (hátha új fényezés egy esetleges esés következménye)
váz (esésnyomok horpadás esetleg varrások hegesztések nincsenek e frissen festve)
teleszkópok (folyik e olaj nincs e megsérülve a szár nincs e megcsavarodva)
kormány (hát működik e minden műszer nincs e azis megtekeredve esetleg elnyomodva ezis esés következtében)
féktárcsák nem e hullámosak (nem e üt menet közben)(ne legyenek túl kopottak mert sztem vagy 40 egy db tárcsa:S)
fékbetét (ugyszint ne legyen túl kopott vagy kalkuláld az árba a cseréjét)
gumik (használtal egy 20asból felbirod gumizni de újból viszont 80 körül..)
lámpái (eurosak e esetleg nincsenek e kifakulva)
tankja (nem e rozsdás tárolás következtében,benzincsap ,tartalék üzemmód működik e)
lánc mennyire van kint a láncfeszítő ha nem lehet már sokáig állítani célszerű eztis beleszámolni árba)
lánckerekek aztis célszerű árba számolni (lánckerekek + lánc kb 30 000)
esetleg kerékcsapágakat megnézni meg kormánycsapágyat
nah és jöjjön a blokk
gondolom szerelővel fogsz menni ha vezérműlánc csörög akkor 30 000 a cseréje olaj meg minden nélkül lánc + két feszítő + tömítés
szelepek kb 2500 ft darabja ha szelephangja van
olajat kb 9000 ért nagyon jó minőségűt kapsz (fékolajat már 3000 ért)
tömítések nem túl drgák ezt kawánál érdemes rendelni gyertyákat is 3000 ért megkapod darabját eztis kawánál érdemes vagy josee nál iridiumosat olajszűrőt 1800-3500ig kapsz kb légszűrőt pedig 10 000-16000 ig
úgy körülbelül ennyi
ugyanolyan mint minden motor ha sokat mész vele sokat kell szervizelni hogy ne legyen gond de maga a tipusnak semmi hibája nincs tudomásom szerint ha egy jót kifogsz biztos beleszeredsz
remélem tudtam segíteni üdv KÉKFEKETEDT
Sziasztok! Tavasszal szeretnék egy 400 -as zxr-t és szeretnék véleményeket hallani róla mert ugye ez egy forum itt személyes tapasztalatok vannak! Főleg a szervizelésére a megbizhatóságára vagyok kiváncsi mert nem egy mai darab de nekem a külseje mindent visz és persze 400 ast megtévesztő hang illetve teljesítmény ehez nem tok mit fűzni! Akinek van eladó vagy a nyáron tervezi hogy eladja az is irhat! Köszönöm aki megosztja tapasztalatát!
Úgy legyen, no meg óccsó benzint!
Geri mondtam fateromnak a dolgot mondta hogy nagyon fajin előre is köszönjük a segítséget, a részleteket telefonon meg egyeztetjük.. az az én számom amiről legutóbb hívtalak
köszi dajer neked is balesetmentes km ereket és évet kívánok
79. oldalra lapozz! Milyen egy menyét feje van a néninek
Ott amúgy a tömítésszett meg a vezérműlánc+feszítő dobta meg nagyon az árát
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de hosszú a szezon, tele meglepetésekkel és elborult elméjű emberekkel
jo énis ezt tettem volna de nem én mentem be érte meg hát én kise cseréltem volna dehát igymost tudom hogy jövöre olaj meg olajszűrő csere kell csak esetleg légszűrő:):):):)

valaki olvasta már a super bike ot? februárit?
2002 es gixert is szét kapták azt csak az alkatrész volt a blokkba 75 ezer:D
Az üzlet az üzlet Leleményesnek és talpraesettnek kell lenni, különben átbasznak, mint szart a palánkon!
Alap. Nekem gixer boltban közölte az emberke, hogy drágább lett a fékbetét. Mondom gyakorlatilag mi közöm hozzá? Odaadta a rendelési áron.
Nos, ilyenkor kell azt mondani hogy köszönöm szépen, előző héten még nem ennyi volt, viszont látásra és kimész a boltból.
jól bírja
én garázsban vagyok szinte állandóan szóval jól bírja szimot szerelek meg egy 150 es kymco-t
aztmondták pestinél hogy ők nem tehetnek róla hogy ki mennyit tesz rá tőlük ennyiért viszik én pl pont a gyertyát kérdeztem de hallottam már hogy pécsi kawánál is olcsobban vett valaki ugyanilyen alkatrész mint én meg most fehérvárinál is szóval pont ezeknek kell drágábban adni
a másik dolog meg decemberbe benyőgnek ilyet hogy 3700 ft a kuplungkiemelőtengely most meg leszállítják több mint 7000 ért ez mi ha nem szemétség de én itt tényleg befejezem a motrot remélem sokáig hajthatom nem üt el valami idióta a nyáron mert akkor tényleg feleslegesen csináltattam tök pöpecre:D majd mikor ti kiöregedtek a cbr 1000 resekből 10-20 év múlva majd akkor lessz fent eladóként én mocim
kékfeketedt nem vagy egy egyszerű eset. Barátnőd hogy bírja, aki lány?
szia megvan a tárcsa is,mihamarabb jelentkezz hogylegyen,telefonon ha kérhetlek.üdv
akkor egy hellyel kevesebbet fogok felhívni rendeléskor
Ezért mondtam hogy nem értem min van kiadkadva.Vagy hogy veszi ezt be,miként értelmezi... Paradicsomot keresek a piacon végigmegyek (feltételezve hogy kb azonos minőségűek az árúk) az összes standon a legkedvezőbb árat keresve.Látom hogy 60ft kb az alja,elkezdenék kötekedni,ugyan már adja ide 45ért mert tudom hogy annyiért veszi a termelőtől :DD Egyébként meg az elosztó mit mondana?! majd biztos a saját partnere ellen lesz,hogy de szemétség már! Így mondta azt amit hallani akart ződpirosdété "Igen hát ez oltári nagy szemétség volt drágrész laciéktól" hogyne.
"pesti kawával az elosztó központal és mondta csávó hogy ők nem tudják ki mennyi t tesz rá és mondta hogy ő is szemét dolognak tartja ha valaki rak rá hiszen ők is ennyiért veszik nagykertől vagyis pestitől erről ennyit mr csombek"

vagy én nem tudtam értelmezni a hozzászólásod rendesen, az írásjelek hiánya miatt (ha így történt, elnézést kérek), DE
nem értem ezt az egészet. Az elosztó központ tartja undorítónak, hogy a kereskedő árréssel adja tovább? Itt most vagy az elosztó az idióta, vagy Te vagy nagyon naiv, vagy én értettem félre valamit.
A kereskedő azért kereskedő, hogy árréssel adja tovább, amit vett.
Az a kereskedő, aki azt mondja hogy ő nem számolt rá még pluszba, az hazudik. Az a vásárló aki ezt elhiszi, az meg hülye :))

Tudom nem nagy okosság ,de érdemes komolyan körbekérdezősködni telefonon, hogy mi a legjobb megoldás.
szia,megkaptam az ajánlatot,55re tudtam kikupálni postával együtt a 2szárat.sajnos nemsikerült lejjebb tolni:( drága a posta.üdv
a tárcsáról tárgyalok ugyanezzel az emberrel,abbol csak 1 kell?a hütöbakra mégsenki nemmondott semmit.
majd ird meg okés e így a villa,mert akkor szervezkedek.üdv
Végül is nincs is azzal baj, mert legalább van egy fasza mocija. De ez csak akkor jó, hogyha jópár évre még megtartja és használja, mert az az összeg elúszik amit ráköltött ha most eladná.
kekfeketedt ne is foglalkozz az ilyen flegma emberekkel akik mindig csak kötekedni tudnak. Látod mr.yamahával is mindig flegmáznak.
A végén csak lesz egy 1 milliós ZXR400-ad.
nem fogok nekiállni veszekedni ennyire nem fogok lesüllyedni amúgy is kitöltetlen adatlappal zxr nélkül aztse értem mit keresel fórumba...
az hogy nektek ez a véleményetek lehet más azt szűri le belőle hogy nagyon figyel motor megvételekor azokra a dolgokra amiket tud hogy mennyibe kerül énis felrakom majd hogy mi mennyibe került....
ugyhogy téma lezárva
Szánalmas egy ember vagy... Nem hogy hallgatnál hogy megvezettek,még vered magad.Teljesen igaza van.Senki nem kényszeritett rá hogy megvedd.De biztos te vagy kékfeketedété azt ugyan mit képzelnek hogy profitot csinálnak belőled,neked a beszerzési ár,alanyi jogon jár.Hihetetlen vagy
Kezdem azt érezni, hogy ez a nagyon körülnézek és vigyázok a pénzre dolog amit csinálok nem is hülyeség.
igen mr csombek akkor miért van az hogy 30000 ből kijött volna az alkatrész ha pap lacikáék kiadják dec 22.én vagy 23. án igy meg került 46 ba mr csombek nah erről ennyit akkor ez mi ?
meg hogy fehérvári kawába olcsobban vette cumokat zx4r és én beszéltem a pesti kawával az elosztó központal és mondta csávó hogy ők nem tudják ki mennyi t tesz rá és mondta hogy ő is szemét dolognak tartja ha valaki rak rá hiszen ők is ennyiért veszik nagykertől vagyis pestitől erről ennyit mr csombek
lehuztak?!
senki nem kenyszeritett ra sztem, h odamenj vasarolni. megmondtak ennyi az ara, te mondtad jo.. itt nincs szo lehuzasrol. az h te nem nezel korbe mi, hol, mennyibe kerul azert te vagy a hibas. nehany fogalmat jo lenne ha megertenel mielott hasznalod oket. mr. 25kw