Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok elvittem szerelőhöz az 5.1 es fékolajat aztmondja hogy pont jókor mivel 12000 ért vennie kelett bajáról használt első főfékhengert meg kart mert szétvan nyilva az alja.... ugyhogy kb ott járok hogy megőrülés határán...
Megérkeztek az iridiumos gyertyák!
Pupák és Mizo!
Vegyétek fel a kapcsolatot velem, hogy el tudjam küldeni, vagy hogy át tudjátok venni.
70/2991622
Sziasztok !
Mekkora a kipufogóhoz vezető cső belső illetve külső átmérője ?
Most nem tudom megnézni mert nincs nálam a motor. Aki tudja fejből annak megköszönném.

Ciao
köszike, meglestem de azok az L-es verziókhoz való villák.. örülök hogy mindenki szivén viseli a paripám sorsát love everybody
hallod kakas a burmi.hu n most láttam van 2 pár telszkóp is 41 mm eresek kérdezz rá....
örökk hála hehe
Sziasztok!
Kawasaki bőrkabát S-es méretben!
Irányár 10000Ft
Felül lessz bent ágy! És a matrica sm marad el!
már csak a kawamatricák hiányoznak
alig várom mááá
Én is rajt vagyok! Idén már ezzel megyünk!
Na akkor most nyugodtam meg valamennyire. Mert mondom ha tényleg megállitottak amiatt, hogy hangos a kipszid, akkor mondom engem is sűrűn megállitanak majd mert hangos az enyém is. Sőtt inkább üvölt mint hangos
Az kevés lesz első forgalomba helyezéshez. Még a tükörnél is E betű után kutakodnak. Az enyémet azért húzták el, mert nem volt rajta láncvédő!
Ha kell egy olcsó GSX-R gyári dob sikítsál!
szia sajnos lusták az emberek arrafele,még semmi biztató eddig:S de reajtavagyok.üdv
Srácok!

A palyamotorozas.com oldalon olvastam,Berisz írta hogy holnap lesz dmc hungarynál(kawasaki importőr) megbeszélés,zx kupával kapcsolatban,írtam neki mindenki nevében,érdeklődje meg,van-e akkor mód erre az öregkawás kategóriára!

Sőt azt is megtudtam,hogy továbbra is adott a lehetőség,a napi licensz kiváltására a márkakupákban(kawasaki yamaha) így bárki aki kedvet kap,,bármelyik kawasaki zx kupára,megvan a lehetősége hogy csatlakozzon!
Idézném:
"Uraim!
Bulcsu Rezső megerősítette, hogy 2009-ben a márkakupákban való rajtrácsra álláshoz elegendő a napi licence: 3 240 Ft.
Berisz"
Hi !

Semmi ilyesmi mint amire Te gondolsz csak, szigorított vizsgát tesz az olasz papírjai miatt a motor és sport kipufogó van rajta, de Geri már adott egy tippet !

Üdv.
Hi !

A motor jó állapotban, csak a korából illetően adódtak kisebb problémák mint pl.: benzincsaptömítés, légszűrő... de olyan amitől meg kéne ijednem olyan hál Istennek nincs ! Kipróbálni még nem volt alkalmam mert még szét van szedve!
Ma sikerült megtenni az ocsmányirodába az első lépést !

Üdv.
Halónyaló mindenkinek!

Geri van valami hír a dolgokról? nem mintha lenne hova sietnem de tudod hogy megy ez... nem fér az ember a bőribe.
Megállított a rendőr, vagy mi történt? Túl hangos volt a dobod?
Mesélj már kicsit róla...
ha másnem,menj el egy esztergályoshoz,és esztergáltass egy szükitőt a dobba!amig a vizsgálat van tedd be és kuss lesz.olyan 25-30mm-esre legyen leszükitve az átmérő!teheted a dob csatlakozásához,vagy végéhez is,teljesen mindegy!sztem 3üveg sörért megcsinálják.csak rögzitsd valahogy,gázhuzásra elne mozduljon.pofon egyszeerü
Heló. Na mi történt? Azt hiszem valamiről lemaradtam. Amugy milyen a moci? Szereted? Jól szuperál?
persze, majd jól bajab kerülünk az adataink miatt.
eladó a simom elméletileg adatlapomon megtaláljátok
Helló Geri
Találj ki a tzr lengőkarra valami árat amit neked megér
Hi Srácok !

Szeretném a segítségeteket kérni ! Ha valakinek van elfekvőben egy gyári ZXR 400-as dob és lenne olyan kedves kölcsönadni 1 bemérésre, illetve a szigorított vizsgámra (ez összesen max. 5 nap), azt nagyon megköszönném, különben baszhatom a tavaszt

Részletek e-mail-ben : alcatras7@gmail.com

Lehetőleg Budapest közeli !

Előre is köszönöm !
megöl az ideg mekkora fasz vagyok és abban a pillanatban döbbentem rá mikor elment basszus .... , így szokott ez lenni...