Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott a helyunk!

Az uj kategoria otlet melle meg varjuk a jelentkezoket.
Toljátok ki a kis 400-asokat aztán Gooooo..Én kapásból tudok kb 5 embert aki 400 al megy idén..
Attack Benne vagyok!
SRÁCOK!
Tegnap hallottam,zx kupa ugyancsak indul 2009ben is!
Volna egy ötletem! megkellene beszélni ott a főmuftikkal,hogy legyen egy pl 1998előtti zx-eknek szóló kategória!
Én így is szívesen versenyzek ahogy 2008ban mentünk,de sokkal érdekesebbé válna szerintem az idősebb kawával rendelkezők számára a zx kupa,ha ők is labdába rughatnának!Persze a kawások szempontjából is nézni kell a dolgot,előfeltételnek tehetnék a kategória kiírását versenyenként minimum 10fős létszámmal,ami szerintem amugy mindig teljesülne..
az 1998as év csak egy ötlet,szeretnék érveket meg ellenérveket hallani,márha van itt olyan aktív ember,akit érdekel a versenyzés!

Na zöldséges szép napot!
Üdv a klubban!
ugy néz ki mégsem kell eladnom a mocit... az új váz papírjaival nincs minden rendben, de ha ma jól érzékeltem a bontós emberkén akkor elég mély benyomást tettem rá és szerez nekem számlát a vázhoz
Ne aggódj 1 decitől szerintem még nem lesz baja. Aztán tényleg jó lenne már megcsinálni, mert nagyon régóta nem volt beindítva és te is ki vagy már rügyezve egy kis motorhangért.
háhá! az én motorom vezérműlánc vagy kuplungkosár cserés. idomok nélkül várja az átültetést, eközben belefagyott 1 deci víz a hengerfejbe! hát ez kurva rossz
nem msot minimum jövő május mire eladom mert 750 es gixi az álmom ezzel meg remélem minimum 5-10 ezret lemotorozok most szezonba
jah az biztos hogy patent nem tudom hogy emlékeztek e hogy nap mint nap sirtam itt nyáron hogy csörög a moci csörög a moci még videót is csináltam és most emlékeztetett erre bnőm és ez eszembe se jutott hogy most ez mind megszünik szóval én péntek du tán ugy döntök hogy elmegyek svájcba motorozni akkor tanktáskát felrakom pakolok bele egy kis motyot veszek magamhoz lovét és indulok valamelyik motoros kollegához és vasárnap este 200 lemerült elemmel 3 memoria kártyával egy szétkopott fényképezővel és felbecsülhetetlen értékű és nagyságú élményekkel térek haza és mind ez csörgés nélkül szóval nem bánom hogy meg lessz csinálva csak gondoljatok bele hogy egy 30 ezres vez lánc csere 140-150 re kirúg azért az mellbe vágó.....(majdnem átmentem már mastercard reklámba:D)
Igen az egyik dolog, hogy legalább tudod milyen patent a gép. A másik pedig, hogy abból egy forint nem térülne vissza, amit most ráköltöttél.
köszi szépen
Most vetted, minek adnád még el? Még tuti nem nőtted ki
nah sziasztok amugy gyuri hát majd szól a szerelőm mikor ér rá mert most mondta hogy neki februártól júniusig általában tele van motorral:S szóval még jó hogy novemberben elvittem enyém jah a jo hirem hogy kb 2 hét és itthon van a kicsikém a rossz az az hogy amiket kihozott pár dolgot kawától szerelőm szimeringek tömítések gyertya meg kuplungtengely meg ilyenek adtam neki 30 ezret és még 16 ot hozzá kelett tennie szóval azthittem megbolondulok szóval már aztse tom hogy most 100 120 150 van mennyibe van majd ha kifizettem szerelőt is akkor összeszámolom de már nagyon agyalok hogy else adom gépet ilyen faxa lessz mindek adjam el:D
Jaja teljesen új réteg kerűl föl rá. Olyan mintha a karcos idomot újrafényeztetnéd.
Heló. Gyönyörű mocit vettél, használd egészséggel.
Hello! Engem érdekelne a krómoztatás... kipuffom teljesen karcos, és inkább krómoztatnám, mint u.annyiért elvinném políroztatni... Tényleg... krómozás a karcokat ugye eltünteti?!
Csak dobot mennyibe csinálnának, azt nem tudod véletlenül?
szia , köszi szépen igyekszem ilyen állapotában megőrizni
Na ez aztán tényleg egy gyönyörű darab. Vigyázz rá nagyon, sok örömöt és gondtalan kilómétert kívánok hozzá! Üdv a márkatársak között.
jah és persze köszi szépen , próbálok majd vigyázni nagyon rá
Szia
Nem sajna nem 25kw-osak a papírja , pedig úgy jobb lenne , nah mind1 mostmár . Jah ismerem nagyvas-t , rendeltem már tőlük sokmindent, körbenézek majd aztán valami hozzáillő indexet rendelek ,de ahogy nézem még igen ráérek ebben a fos időben
Egyébként győri vagyok, és igen midnegyik motorral mentem amik az adatlapomon vannak , legtöbbet NSR-el, azzal jópárszor gokartpályán is . Sajna ZXR sztem már nagy lenne oda , vagy nemtom . Mondjuk NSR-em még mindig megvan csak eladadósorba került
jah elötte az nsred volt és a képeid közötti gépekkel mindel mentél?
énis gratulálok hozzá nagyénszép motor vigyázz sok balesetmentes km ert.....
de nem 25kw os ak a papirjai ugye?
helyileg merre laksz hogy tudunk e majd együtt motorozni..
a nagyvas.hu vagy pinkmotors.hu amelyik hozzád közelebb van tudsz venni indexet 3300ft
nemáááááá
febráurba 20 fok lesz elvileg
(mínuszba...)
hali
nem felejtettem el , de majd akkor ha minimum 20° lesz és szikrázó napsütés
Szai ,köszi ,
hát pontos árat ha nemgáz nem írok, de 600 alatt vettük , úgy , hogy gyakorlatilag 3 utcával kellett arréb mennünk hogy elhozzuk