Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A szervízkönyv szerint 30k kilóméternél van nagyszervíz, ahol a vezérműláncot és a feszítőket is cserélni kell. De ha semmi hangja nincs a gépnek, akkor még sztem kibír egy kicsit. Ha a vezérműlánc megérett a cserére, azt a motor jelezni fogja azzal, hogy mikor üresben pörgeted, 4000 környékén zizegést fogsz hallani a blokk jobb oldaláról. Ha ez nincs akkor még sztem fasza, de azért nagyon sokkal ne lépd túl a 30 ezret. Még menj el egy szezont vele és utána cseréld ki, mert csak nem ír hülyeséget a szervízkönyv, meg legalább tudni fogod, hogy a vezérműlánc patent. Csak nehogy úgy járj mint Karay. Mikor ő megvette, akkor már volt egy kis hangja a vezérműláncnak, aztán egyszer csak úgy elkezdett csörögni, hogy aszitte szétesik.
mizo sztem ha 1 éve szétvolt szelepkig széve látta volna hogy cserés a lánc meg az enyémnek hangja is volt nemis kicsi szóval nem muszály azt erre aszezonra sztem szétszedni
nem csak azért kérdeztem emrt 140 be került a szerviz és hát neméppen zsebből fizettem kb májusban lessz ilyenre lovém de akkor érdekel és ez ilyen noname vagy milyen gázos és állíthátó vagy csak a felfogatás állítható bocsi ha hülyét kérdezek de nem értek ehez azt tudom hogy jó ha van azt kész
Tényleg skacok!

Vezérműláncot feltétlen cserélni kell 30 000 km után? Vgay meg lehet győződni arról, hogy az még mennyit bír, milyen állapotban van? Nem feltétlen nyaggatnáma a szerelőmet ilyen alap kérdéssel. Egyelőre semilyen hangja sincs a gépnek. De ha megbontatom a szerelővel, hogy nézzünk már bele, akkor az már magában is jó pénz. Amúgy sajna a km-órákkal mindenki babrál, így fogalmam sincs, hogy tényleg annyi van-e benne, mint amennyi ki van írva. Amúgy tavaj átnézettem, és nem mondta, meg a szelephézagok is teljesen jók voltak. Csak karbit kellett szinkronizálni.

Köcce: Mizo
ha kell akkor van 20db is ha gondolod......
Bilincs beszerzését rád bízom,de fényképezek majd neked egy mégegyszerűbb megoldást.azért nem tartom meg,mert nekem már van komoly a gépen.én ezt eladásra vettem,ezért nem tartom meg.
szia csak 1 db van?
hogy hogy nem magadnak tartod meg?
hogy csak ennyibe kerül?
hogy birod felszerelni a zxr en az eggyik oldalnak bilincsnek kell lennie nem? a másik meg csavar?
Lime party egyszer van egy évben. Esti motorozás 6X. Nem ugyan az a kettő. A megfektetéssel kapcsolatban meg csak annyit mondanék, hogy senki nem kényszerít arra, hogy körrekordot javíts.
srácok,zxr-re is szerelhető olcsó,teljesen új,bontható kormányteleszkóp eladó!
400mm hosszú,7fokozatban állítható,így a zxr-en gyári helyére kényelmesen felszerelhető(nemúgy mint 330mm-es társai)
fekete szín,kedvező ár!Sportos közlekedéshez nélkülözhetetlen alkatrész
15000ft
06705540998
maga a pályamotorozás engem is érdekelne de sajnálnám a motrot megfegtetni szóval engem is csak az ilyen laza gurulások érdekelnének ruhám van motor mint olvashattyátok tiptopp benzinre majdcsak futja tényleg a kawa esti motorozás az a lime party nem?
oda minden féle kawa mehet nem? vagy csak a zx ninják?
Tavaly 5-6 alkalommal volt.
Az ingyenes Kawa pályanapokra én is gondoltam, az lenne a legcélszerűbb. Autó van, platós is, de van utánfutó is. Hungaroringen ott vagyunk 2 óra alatt. A motorba csak benzin kell. Egyedül a ruházat a bajos, de talán azt még meg is tudom oldani valahogy, vagy lehet addigra lesz cuccom. Ha nyáron lesz kawa pályanap, arra valahogy ki kéne vergődni.
Kawa esti motorozás hányszor van egy évbe? Oda még talán kimennék lassú csoportba
Bocs, hogy idepofátlankodok vele, de hátha valaki pályázni akar, én letettem róla, a cross mellett nincs időm:
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
jaja nem összehasonlitható az utcán valo tekergéssel igaz én el is firkáltam de egyáltalán nem tántorított el attol hogy ott legyek az idei kawa mocizásokon, a kupához meg nem tudnék annyit sajna pedig egyszer kiprobálnám milyen egy igazi verseny
azért kell pályamotorozni hogy legyen tapasztalatod.de én már ugyvagyok vele hogy minek magyarázzam.aki elakar jönni,az ugyis tudja hogy az ingyen pályahasználatnéál nincs olcsóbb.aki nem akar,azt nem gyözködöm,emrt ugyse jön.Mindenki ilyenekkel jön hogy elesnék,meg még sohanemvoltam,meg különbenis így meg úgy.És a kedvencem amikor elmagyarázza mindenki,hogy ez milyen drága is nincs benzinre pénze.én is kurvasokat dolgozok azért hogy legyen,nekemse magic-tyúk tojja.Akinek van egy zxr400asa az legalább annyit tegyen már meg hogy nem jön a "nincspénzem benzinre dumával" akkor inkább ne mondja.tudom hogy szar a helyzet énis munkanélküli vagyok most de aki érti a lényeget annak ugyse kell magyaráznom-
ha ez megnyugtat en sem voltam meg a zxr-el palyan. en is diak vok, ugyh erre azt tudom mondani, h ha akarsz jonni akkor tudsz is, mert ezt a penzt utcan is elmotorozod. lehet tovabb motorozol belole, de azt elhiheted h az elmeny nem osszehasonlithato.
Hát így elmondva tényleg nem sok annyira, csak az a baj, hogy diákként nem igazán van bevétel, vagy csak nagyon kevés. De az biztos, hogy amint elkezdek dolgozni és lesz rá pénzem, húzok pályázni. A másik oldalról meg ott van a tapasztalat Ami nálam 0. Aktívan 3 hónapot motoroztam ezzel a géppel pályán meg még életemben nem jártam, úgyhogy örülnék, ha 3 percen belül körbeérnék a Hringen Az meg nem igazán versenytempó.
Jólmondod.nagy előny ha az idom allja fenekelt(ergo képes arra,hogy folyadékot tároljon,mint a versenyidomok)
valamilyen szinten azért sugározza hogy foglalkoztak vele,ne legyen hót kókány.dehát manapság ez alap.
A müszaki állapot OK! Tehát ha egy ZX-9 vázba nyomok egy ZXR blokkot az mehet!?Idomzat mindegy?
kawasaki legyen és zx vagy zxr. nemkell müszaki.de megfelelő müszaki állapot kötelező!
Lehet hogy hülyeséget kérdezek! Műszaki kell a gépre? Vagy lehet full épített pályagép!?
Mert én egy ZXR 750 -ZX-9 R összeépítésén gondolkodom! Ehhez tudok olcsón cuccokat!
kawasaki kupa költségei az üzembiztos moorodon kivül:
nevezési díj: 0ft
üzemanyag költasége ha végigmész minden edzésen(nekem) 7000ft durván
napilicensz 3-4e ft.
és ennyi.
szóval sztem ha csoportosítod az erőforrásaid,eltudsz jönni.
Zárt motoros ruházat kötelező(nemfeltétlen bőr)mondjuk ha ezzel nem rendelkezel,akkor bátor csikánó vagy.
A kiírt összegek csak tájékoztató jellegüek,ne pereljetek:D
Halljátok, ha lenne pénzem rá tuti mennék! Nagy álmom, hogy eljárjak majd pályázni, de addig sajnos sokat kell még várni
Kawabiker_zxr!
Lehet jonni te ugyis imadod a kanyarokat mint azt korabban irtad!
Ha jol sejtem te sem bannad ha a korosodo motorodnak lenne kategoria ahol konnyebben megallja a helyet!

nem utolso sorban nem tudhatod lehet meglat valami csaj ringes foton es egybol felvesz msnen!