Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is jól elszoktam dumálni vele msn-en és szerintem is nagyon jó fej. Az bizti, hogy ha beszólnak neki, elég nyersen reagál, dehát istenem, nem kell kötekedni és biztos ő sem szól akkor be senkinek
Nekem pl semmi. Egész jó arc, msnen is beszélünk néha. Azt aláírom h arca az van, de összességében nem rossz gyerek. Annyi, hogy ha beszólnak neki ő visszaszól és nem hagyja magát. Ez meg érthető.

Egyébként a probléma az, hogy a net mögé bújás lehetőségét sokan kihasználják és akkora arcot eresztenek, hogy a csuklósbusz megfordulna rajta. Nem fogom fel mire jó ez, hogy beszólok mert úgyse tudja hol lakok meg neten szidom az anyját mert az milyen jó és én vok a kemény. Ez má ténleg primitív.
Már előzőleg is visszaolvasgattam, egészen a 75. oldalig, de újból visszaolvastam. Sehol sem találtam arrautaló mondatot, szót vagy jelet, hogy Yami lenézi a gyári metálfényezést. Rengeteg helyen olvastam, hogy srác kérdezett valamit és tök bunkón kapott választ, vagy inkább oltást. De miért? Mi a bajotok vele? Ő is motoros, ráadásul márkatárs. Miután bunkó válaszokat kapott, bunkón reagált. De a lényeget még mindig nem értem, mi a baja a többségnek vele?
Tudom Sajnos látszott is rajta... Az előző gazdija nem volt túl gondos sajnos. Nembaj, augusztus 9 óta arany élete van
ez a kawa egy csajé volt
Ízlések és pofonok Az enyém pl piros, nemtom az kinek tetszik kinek nem, de az tuti, hogy ha tagadjuk is, mind részrehajlóak vagyunk, mindig az tetszik ami nekünk van Soha nem fogok senki szájából olyat hallani 2 ugyanolyan gép esetén, hogy hú az enyém milyen szar, a tied sokkal jobb. Am sztem a vicces az, hogy nekem a vétel előtt a motorok böngészése közben a szín nem volt fontos szempont. Ha zöld-fehér lenne akkor azért szeretném, ha egybezöld akkor azért, ha meg beige lenne hupilila tribal grafikával és arany felnikkel akkor azért. De piros lett és így is szeretem. Mint mondtam, ízlések és pofonok, nem tetszhet mindenkinek minden szín.

Ja még annyi, hogy az alpári stílust én sem bírom.
te meg vehetnéd a fáradtságot h visszaolvasol néha.
mr yamaha leírta a metál gyárifényezést, mire ki lett javítva a szokásos stílusában elkezdett ugatni mint az állat. én arra írtam, leszarom kinek miyen szinű a motorja, de irritál h van egy uj motorja, rögtön az a best a legjobb a kategória királya. én nem vagyok egy gyors ember de a kategória királya motorját még én is fejenállva kerülöm ki egy CB400-assal, ehhez hozzájön még a qrva nagy arca és mások leugatása. mindezt oyan minősíthetetlen trágársággal teszi h a nyugati téri westend aluljáróban nem beszélnek így a cigányok. de egyébként fenntartom, h tényleg qrva ronda az a kék...
Gondoltam hogy ez van a háttérben. Különben nem állsz le ovis módjára csúfolódni. "Jujj a te motorod nem szép, mert kék. Enyém szebb bibi Te inkább add el mert az gagyi, enyém a frankó" Már csak az hiányzott, hogy "ha nem adod el, megmondalak anyukámnak"
Az meg csak-csak...de olyan tekintelyed,amit ők kihívtak maguknak a "versenymotorjaikkal" :D na arról tegyél le.Azt hiszed olyan darázs festésű motorral,te kavarhatod a szelüket? ugyan már .Kenegethetik temperával a csepel biciklit is,neozohatjak attól még tongyó falusi parasztkölyök marad mind.Tudod azok az értékrendek...
hallod, szétbasz az irigység tényleg!
bárcsak nekem is lehetne oyan menő fényezésem mint a tiétek!
Ha neked attol jo a hormonhaztartasod, akkor nagy egy luzer vagy. Bebizonyitottad. Kiraly vagy.
Az ilyen kötekedő embereket, mint te kikéne tiltani az országból, nemhogy még fórumközelbe engedni. Az irigység meg árad belőled, mert a te zxr-ed nem pompázik olyan szép gyári fényben mint a négeré Na sebaj, fogd a kis sárga méhcsábászodat és kolbászolj pár kört valamelyik ringen, akkor talán a hormonháztartásod is visszatér a 23 évedhez megfelelően
ennyi :) de hát megunta a "biciglit", nincs mit tenni.kawanyaki desszing van most :D
ja és nem pár mp-el megy jobban a motorom mint a tied...
az a bajod, h akármiyen új motorod van, annak a fórumában mindig kiröhögnek a hülyeségeiddel, mire te úgy válaszolsz mint zotyának, illetve mint most nekem.
rakjál Néger barátoddal együtt rakjatok rá mini indexet, karbon visszapillantót és "dörrentőt". kicsit beteges a hangja meg szelephézagos, szerintem szard le, nem az a lényeg! Úgy mint az RS-edre, erre is tegyél yamahaz transformers jelet ,meg knight ridert és GIJOE emblémékat....
Néger. nem megyek bele esztétikai kérdésekbe, ez egy páyamotor, ugy néz ki ah ki kell nézni, majd ha összecsukom másh néz ki, de majd kikérem a véleményedet, h tegyek rá lila meg rózaszin hullámos csíkokat amikor újrafujatom!
egyébként h mennek a zxr-jeitek a földúton? bírja? gondolom kapartok rendesen a szomszédnak!
Pláne, hogy a magafajta hülyegyerekeket az mz-sek orrpiszkalva kerülnek ki... Az már inkább irónikus.
Most ennyierővel egy Hayabusa tulaj mondhatná neked, hogy az élet 1300ccm-től kezdődik. A kis 750-esed pedig pühapöcsű kisgyerekeknek való. Szerintem egyik mocit sem szabad lenézni, nem a ccm a lényeg.
Igen alaphelyzetben nem irónikus.Csak amikor egy ilyen huszár mint ez a kawabiker beír hasonló nagy dumát amit az előbb sikerült neki,onnantól kkezdve irónikus.Ha meg neki ilyen nagy a pöcse,akkor ne ide a bébikukoricafaszúak közé járjon dumálni.Mert a ccm hajhász lekezelő szövegére itt spec nincs szükség.Azért nemis neked szegeztem az előző hozzászólásom.de gondolom sejtetted.
Ez nem ironikus. Egyszerű tudásbeli különbség. Ami mondjuk csak egy bizonyos ponttól válik örömtelivé. Pl. amikor Te megelőzöl engemet. Mert én ha nem is vagyok gyors de már mutatok valami szándékot. Mert amikor látom a csilli villi ezres mocit 10 fokos dőlési szöggel billegni az uszodában... hát semmilyen örömöt nem okoz a megelőzése. Azokat jó megelőzni akik olyan 2-3 secen belül vannak hozzánk képest. A többi az csak "kikerülés".
Nem is Te lennél, ha az "atyai példabeszédet" nem valami csajozós történettel zártad volna kerekre...
Mi lenne ha próbálnád úriember módjára, vagy legalább kulturáltan rendezni? Tudom bevett jó magyar szokás hogy mondandónknak kemény, trágár szavakkal adunk súlyt, de ezzel leginkább csak ellenszenvet váltunk ki. Persze idegesítő ha beszólnak, de nem kellene egyből úgy beszélni hogy fröcsög a geci a szádból...
Számolj el 10ig mielőtt leírod amit gondolsz hirtelen, és mivel fórumon vagyunk, mielőtt elküldöd is elolvashatod egyszer...
Esetleg nézd meg kik viszik többre az életben, melyik embertípusnak jobb a megítélése: a szájkaratésok, vagy akik képesek kommunikálni, és nem felböfögni "valamit".
Na hogy ne csak gyökérségeket mondjak, bírom Egert, meg az ottani lánykolit
Köszi szépen néger, tiéd se semmi azért volt háttérképem is amikor még nemvettem meg az enyém
Gondolom egy karc sincs rajta, iszonyat jólnéz ki, látszik volt/van gazdája. Videót látva hangja picit beteges volt, szerintem ahogy többen is elmondták előttem szelephézag megoldja a problémát és nagyon ottlesz kívül belül Te tervezel rá valami optikának kedvező dolgokat? Pl: mini indexek+rendszámtábla tartó,karbon visszapillantó, kidörrentő vagy valami?
ha beszólnak nem, mert nemvagyok egy csicska aki haggya magát. De szerintem nem igen láttál káromkodni meg vergődni ha senki nemszólt egy rosszót sem.
a sors fura ironiája amikor egy ilyen pici moci felfalja a nagy mocit éles helyzetben.