Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már augusztus óta hirdeti a motort, de a kutyának sem kell. Korlátozás ide vagy oda, majd észre veszi a tag, hogy nem jó árban hirdeti mikor még nyár elején is rajta rohad a moci. Meg sokan úgy vannak a motoreladással, hogy minuszba nem szeretnek kiszálni. Csakhogy ez nem igy van ahogy sokan azt képzelik, sajna a moci csere mindig pénzveszteséggel jár. Irtam több zxr400 tulajnak emailt mikor venni akartam és 6-ból 4 tag alig engedett volna az árból és még azt is odairták, hogy akkor minuszba lennének ha többet engednének. És mivan akkor? Nem kell akkor eladni és kész. Igy aztán ezek után határoztam el, hogy mindenképpen 600-ast veszek
én teljesen megtudom érteni az árát énis ennyiért vettem szép állapotban is van fiatal is és a legfontosabb amit elfelejtetek hogy 25 kw os papirral rendelkezik a korlátozottal nektek persze ez nem jelent semmit max pár ezret évente de nekem is meg van még sztem jó pár olyan srác aki 16 évesen nem rakta le az a 1 et mert nem volt rá lóvéja de ha megnézed ugye nagyon sok fiatalnak 125 ös rs e van az hogy kinek honnan az már mind 1 mert felének ugyis szülei vették persze neki megvan 18 évesen korlátlan jogsija és 18 évesen ráül akár 1000 res gixerre akármire azt puff meghal meg van másik fele akik meg vagy megvesznek egy ilyen 4-5 száz ezres 400 ast azok persze hogy nem akarnak 700 ért 400 ast venni mert nekik mind 1 milyen papirja van ... énis ottbasztam el hogy a1 et nem nyomtam le mostmár nemtudok mit baszni vele használom a kolrl -t meg egy kicsit erősebb moccot nyáron levizsgázik bnőm neki is 400 ast szeretnék 25 kw os papirral de hála a banditok azért olcsobbak de sztem a zxr a külsejével tuti nyerő a többi 400 as között jobban hasonlít a mai formatervezésre mint régi 400 as gixxer tiszta kocka egész-.... szóval a papir a lényeg nekünk azért meg is fogják venni....
Martonadam mocija reális árban van.
Én azt mondom, hogy aki ennyiért árulja hát rohadjon rá a moci. Nem akarok itt senkit megbántani mert az első álmom egy ZXR400 volt de baszki nem igaz, hogy 600-as árban vannak! A 2000-es Thundercatomat 740 000-ért adtam el fullra leszervizelve jó gumikkal szép állapotban! 2 évvel fiatalabb 40 lóerővel erősebb motor. Abszurdisztán.
Nagyon szép motor, tiszta patika látszik rajta, hogy törődtek vele. De ilyen áron nemtom lesz-e aki megveszi. Volt egy másik amit 800ra tartott egy szegedi csavó, aztán fél évre rá feltette 680ért, aztán meg 600ért és még minden fent van. 400asoknak nagyon felment az ára.
hát nem bánnám ha már kellemes húsvétot kívánnál de igy is jó:) nektek is kellemes karácsonyt

ehez mit szoltok zsxr 400

sztem ez tök reális énis ennyiért vettem enyémet a k val vezethető fiatal igaz enyémbe 10 000 rel kevesebb a km de nem rossz moci a porszivócsövei azért csúnyák de ha valaki tudja hogy az idomokra honnan tudok olyan rácsot szerválni az szóljon légyszi
Okés,rendben írj majd akkor ha aktuális!


Kellemes Ünnepeket minden forum kukkolónak!
Ha nem gond akkor vagy két ünnep között, vagy ünnepek után beszéljük már meg a gyertya ügyet.
Gondolom nem sürgős annyira, mivel nincs szezon.
Megvan minden hengerek hengerfejek hajtókarok ezüstözött görgők,indul a projekt a 2 ünnep között veszem ki a blokkot csak meg kellett teremteni az anyagiakat
Nsr hogy áll?
Tudom azért hogy ő se legyen illúzióba!
Szeva Zsolti!nem az én motorom az ilyen...az enyém célegyenesbe 6.ba szabályoz féktáv előtt 150m-el.
2-es kanyarig is felpakolom 6ig
Engem érdekelne a gyertya amit még multkor mondtál
Helló Geri
Nézz utána a manual ba a fokozat diagrammba mert ez túl soknak tűnik akkor minek a 4-5-6
Mindennap nézem a fórumot, amúgy meg ha rámírsz akkor kapok értesítést!
vicces vagy
Hali! Írj rám ha felnézel forumra
ELADÓ ZXR 400 R 450ezer! versenykész,full! 0670/374-8524
ELADÓ ZXR 400 R 450ezer! versenykész,full!
bocs neharagudj csak elefelejtettem mennyire vágod a gépeket énkérek elnézést hogy belédkötöttem,ha volna pár hasznos tipped zxr terén,szivesen fogadnám!
inkább egy hónap amire leforogja mi? nemmegy sehova... rsel meglehetne lőni..
Mondomén véletlen kettest raktak az egyes helyére, és így tovább . Nade mindegy, felőlem aztán mehet ennyit, a hangja jó. Én meg elporoszkálok részemről 2esben 100-al, bár jellemzőbb hogy 6.ban megyek mindenhol...
hát nemtudom,idétlenül hosszu ez az áttétel,vagy nemtudom,de 1hét mig leforogja az egyest valahogynagyonfuraez