Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

120/60
Na ez számomra is hihetetlen. Én voltam ma kint egy kis körre mert egy hónapja nem volt beindítva, úgyhogy fülig ér a szám, de 2ben az enyém nem megy 150et az tuti. A tiltás nincs benne, mert a mutató bőven túlmegy az utolsó vonalon. Most má komolyan kíváncsi vagyok, mert totál ugyanaz a te géped meg az enyém évjáratra mindenre, szal kizárt, hogy ekkora különbség legyen köztük.

Lécci nézd már meg nekem az első gumid méretét.
várod már mi énis csak nemfogok tudni jól bebujni, kilo90centi magas meghát a fényképezőis de megooooldjuuuuuuuuuk:)
na ha csinálsz videot akkor lesz vmi valóság alapja bár ilyen tré időben már nem ajánlom a 190-el való száguldást de csak ügyesen
láttam már ezeket,énis kb így tájoltam be az enyémet
holnap ha nem esik az eső felveszem. széria motor semmi áttétel csak egy martin dob muzsikál rajta
háhá várhatok még 2 alkatrészre kb január 19 -ig nem jött meg a héten és bezár a központi raktár 1 hónapig ááááááá
Nekem is mondta de nekem még mindig hihetetlen egy kicsit mivel nekem 4-be érte el pont a 180-at és eme videó alatt is 4-be 180 http://www.youtube.com/watch?v...
Helloka
amikor még nemvolt zxrem- dave apriliával bezséltük mintmennek hogymennek a zxr-ek.400
aztmondta 1be 100 2be 140-50 3ba 190
elég hihetetlennek tűnt mert akárkit megkérdeztem aztmondta ez faszság. nem létezik
ba kimentem megnézni a végét. és hihetetlen volt
1. 100
2. 150
3. 185-90 és itt a vége. nem megy tovább sztem benne van a tiltás. Felraktam 190nél 6.ig is hogy mégis mennyit forog és kereken 10 000et.
5000et forog 100on és nem csal az óra mert megnéztük.

még mindig nekemis hihetetlen ahogy mindneki mondta ez lehetetlen, holnap tankcam és videó
Ha valakit érdekel, az keressen meg privátban, mert van nálam gyári, együléses ZXR400 R váznyúlvány hátsólámpával és együléses idom.
Igen erre emléxem is, de mások meg azt mondták, hogy láncspray. Namost én néztem láncokat és láncsprayket is és egyikben sem találtam sehol szineset. Láncban találtam fekete szinűt ezüstöt és aranyozottat. Azért tettem itt föl a kérdést, hogy ha egyik sem, akkor talán van valami harmadik dolog
Szkrács! Már egyszer mondtam, hogy gyárilag vannak szines láncok! az nem fújva van!
Ez tényleg nagyon szép és fullon van extra dolgokkal. Egyébként mi az a zöld anyag amivel a lác oldala bevan kenve/fújva? Ja és egy linket, hogy lehet átnevezni, mint pl itt, hogy "nagyon szép zxr:)" ?
bocsi csak fél 10 volt meg szombaton suli szóval kicsit szét voltam csuszva

nagyon szép zxr :)
Valami linknek vagy valaminek nem kéne itt lennie? Mert így nem nagyon tudom, hogy mit kell nézni
ezt most találtam a 3. oldalon gondoltam hátha van kedvetek végignézni első 25 kép nagyon jó főleg a kipuff rendszer tetszik meg a fokozat kijelző egy olyat énis eltudnék viselni de az egész moci nagyon tip top
sziasztok olyan kérdésem lenne hogy levannak ugye szerelve az idomok és hogy tiszta kosz és karc mind és azzal mit lehetne kezdeni? valami műanyag polirozóval van olyan korong vagy rongykorongal vagy esetleg egy automosóba is megtudják csinálni vagy hol és mivel takaritsam meg csak forró vizzel?
Majd elválik...várjuk meg a srácot
te mitakarsz variálni?Akko adide az idomszetted
Vagy esetleg 1 komplett ilyen szetted?!(Ugyan ilyen)
Szia!esetleg nem lapul valahol a garázsban 1 ugyan ilyen fej és faridomod..érdekelne..!
Eladó Kawasaki ZXR 400 pályamotor.Kitűnő esztétikai és műszaki állapotú versenyre felkészítve, extrákkal, tuning kipufogóval, kormánystabilizátorral, van mellé még egy komplett másik pályaidom és 10db slickgumi!Csere érdekel Yamaha R6 2006-tól értékegyeztetéssel! Érd.: telefonon 06 20 421 13 54 vagy email: muzulman2@citromail.hu
oks remélem is hogy sikerül addig is épp a KHI oldalán jártam és itt egy kawakopter

meg ide is belinkelem http://kidshealth.org/parent/m...
hidd el hogy kifog jönni szerelőm kiszedte és mondta hogy nem szedte szét se kiszedésnél se új berakásánál...

és gyüjtögeti összes alkatrész egy dobozba hogy következő gazdiának megtudjam mutatni hogy tényleg kicseréltem:):):)
hát majd kiderül mert pont egy fél mm a híja és azért nem fér be elméletileg, mivel a régi nem jön ki ebből kiindulva na de már több oldalt baszakszunk ezzel a kurva lánccal