Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valami rémlik.
Márkatárs mostmár,hogy motort vettél XDDDD
Egyébként ja.
Hát Te ki vagy és milyen alapon szólsz hozzám?
Az tekintélyt kölcsönöz neki. Vagy valami olyasmi.
Pontosan 4T nél 750től indul az élet XDDDDDDDD
Najó ha 2T akkor tuningolt 250 vagy széria 400-500 :)
alatta picipofa,picimoci,picikuki XDDDDD

jól mondom dédété? :P
nembírnád ki pár napig hogy ne káromkodj?
Mr. Yamaha! Szép a ZXR- ed! én is nézegettem még anno csak nekem drágán adták volna :) de 3. ba 180 az azért.. ott volt vmi neeem? :P
Bancee! a Kurva Ronda kifejezés a te motoroda jobban illik! Asszed merrt átvan kicsit alakítva pályára többet ér? hát nem! Lehet hogy jobban emgy pár mp. el de csúnyábbnak! valdd be! csúnya!
Szevasztok!
temég mindig büdöskisgeci vagy gyerek, úgy látom azis maradtál. gépeljemszét azt a darázsfejedet
Egyrészt nem kell megsértődni, mert a sárga sem jobb a kéknél. Másrészt ha a te önérzeted megsértettem a nemtetszésem kifejezésével, belegondolhatnál abba, hogy talán te is megsérted a másikat. Harmadrészt ha poénnak szántad amit a Yamaha gyereknek irtál, akkor fogalmazhattál volna másképp is
na, hát akkor a helyembe is csöndben maradhattál volna!
egyrészt igen jobb, másrészt meg most megy zöldre...
harmadrészt meg annak kéne csöndben maradnia aki nem érti a dolgot de mind1.
nem tudom ki kötött belém múlthéten hogy drágán vettem mocit de az olcsó 600 asokra meg 1000 resekre ellenpélda hogy nézzétek emg a 250 es hornetet kb 2db 98 ast meg 1 db 2001 est találtam és 600-750 ig lehet kapni ilyen 40 000 km el szóval ezis érdekes és sztem idő kérdése és aztis eltudják adni mivel lessz olyan aki beleszeret és lessz rá pénze.... szóval ezis kereslet kínálat ár...:D

és ki mit kapott karira?
Mert a citromsárga olyan szép mi? Én a helyedben csöndbe maradtam volna
qrva ronda ez a zxr így kéken... valami botrány.
én eladnám a helyedben.
vagyis nem hőlégfúvót hanem egy ventilátoros hősugárzót hogy hamar meleg legyen ugyis simo szerelésben vagyok:)
nekem probiker térdkoptatót motor takaró ponyvát meg hőlégfúvót a szereléshez..... stb stb:) többiek?
Kinek mit hozott a Jézuska?
ettem és jobban vagyok
Elvileg lesz. De, hogy ingyenes lesz-e azt még nem tudom. Próbálom megtudakolni. Ha lesz infó szólok.
Nem hiszem el, hogy már megint itt tartunk. Karácsony van! Így is van elég bajom anélkül, hogy a szeretett fórumomon 2 nagyarc jampizását kelljen olvasni. Oldjátok meg egymás között máshol! Amúgy sem az a lényeg, hogy ki milyen motort vett kinek a pénzéből, hanem az, hogy emberileg milyen. Tőlem a Verhovinától a Dodge Tomahawk-ig jöhet akármivel, úgyis az számít, hogy milyen ember. Szóval legyetek szívesek...
Ja,nembaj te legalább érted a csíziót
nemtudod,lesz jövöre kawakupa?
Ki kell ábrándítsalak. Az arcnövekedés nálam 749ccm-nél kezdődött. De tényleg hihetetlen, hogy páran úgy viselkednek mint ha Desmosedici RR-t vettek volna saját pénzből.
nem,ez nemolyan mint a zx10R
neked a karácsony nemjelent semmit?higgadjál már le miszter. egyél egy kis bejglit