Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi az infókat!
Alkatrészt a Papp Motorsnál vagy a Big Bang Kawasakinál érdemes. Itt aránylag jó áron minden gyári alkatrészt megkapsz. Nekem jövő télen lesz aktuális a vezlánc szett csere, sztem innen fogom rendelni a cuccokat. Pontosabb infoért kérdezd kékfeketedt-t vagy zx4r-t, ők éppen benne vannak a dologban.
Hi !

Csak annyi hogy hazahoztam a paripát :), már az enyém :)!
Hali!
Én augusztusban Lakitelekről vettem a gépet. 93-as, trapézlámpás, 550-ért volt hírdetve 500-ért jutottam hozzá!
Jól látod a hátsó gumit, ezt kaptam vele, ami rajta volt az le volt égetve. + kaptam még vele egy hűtőt.
Vezérműlánc szettet kéne cserélnem. Nemtudod véletlenűl hogy hol tudok hozzá feszítőt meg többi motyót megrendelni elfogadható áron?
nekem 33024 Huf asszem B2-ben K&H-nál
Én ebben az évben 21528-at fizettem, jövőre B3-ban 16448-at fizetek. De MÁVnál már volt 11020 forint is az évi kötelezőm....
Visszasírom azt az időt...
Ja és 93as, azt elfelejtettem. Az amelyikre én gondolok?
Na végre valaki tudja pontosan, én is nemrég vettem a gépet, de kiment a fejemből a pontos összeg. Meg hallod, úgy látom te vetted meg a slick gumis kawát. Ha jól tudom akkor hátul slick, első lámpa tégla, Kecskemét és 550ért volt fent. Jól tudom?
Hali!
Nekem most a kötelezőm 22100,- Ft évesszinten A0-ban.
Ha átíratásról van szó akkor a következőket kell kifizetni:
Eredetvizsga: 17000,-Ft
Új forgalmi és törzskönyv: 12000,- Ft
Köbcentinkénti átírás (Vagyonszerzési illeték): 18x398 cm3 = 7164,-Ft
erre az évre a zxr-re mennyit fizettetek kötelezőt és mennyi volt az átiratás?
http://www.mforce.hu/termek_pl... tőlük tudsz rendelni
igen zx4r arra gondolnékj valaki nem tudja honnan lehetne olyat szerezni? louis? esetleg?
hát ha egyre gondolunk akkor az ilyen vörös ilyen gumis szál de azt csapágyhézagmérésre szokták használni, berakod a főtengely csapágyaiba aztán bele a főtengely összehuzod nyomatékra a blokkot majd szétszeded és amennyire szétlapult az a szál annak a szélességét kell mérni van hozzá egy méretábra és azt kell csak hozzátenni de asszem Mo-n nem lehet kapni ilyet
valami olyat mesélt a szerelőm hogy ahova nem fér be hézagmérővel vagy mikrométerrel oda berakja ezt az anyagot asszem megszilárdul és megbirja mérni vagy valami ilyesmi a hengerfejem tömítését akarja mérni asszem...

különben megvan már hogy mit hol veszünk 30 rongyot a kawába hagy holnap szerelő én meg hétfőn 4 et a biker world nél.. és ezen felül 4 gyertya pipa 4 gyertya kábel kell...

valaki megtudná nekem mondani milyen gyertyapipa van mocin valami tipus szám kéne mert ngk nál lállatam eggyet sztem olyan

ngk
Orvos látott már?
AZ mi az az?
:D
sziasztok olyan anyagra lenne szükségem hogy plastolere..
köszi köszi
nogradics@kawasaki.hu Nógrádi Csaba szervízvezető a Big Bang-nél
sziasztok szerintetek az info@kawasaki.hu lenne a big bang e-mail cime oda irjak nekik hogy szeretnék rendelni iolyen meg ilyen alkatrészt mert ezt az eggyet látom nekik ...
nem nem dehogy vele hanem ugyhivják Risai István ő autószerelő itt lajoson egy angyon fain mühelyben meg otthon maszekol
Hali!

Gyertyát tudok neked iridiumosat 10 ezer forintért 4 darabot, jobb mint a gyári, meg olcsóbb is.
Olajat a kecskeméti olajdepóban tudsz venni Castrol Power 1-et 2660 forint literje, szűrőt az RMC-ben a Jókai utcán HF303.
Gyertyakábelt a Bem utcán tudsz venni, zseléset vegyél, méterre adják, nem nagy tétel, az jól bírja a hajlítgatást, gyertyapipát gondolom nem kell cserélni?
Generátor fedél tömítés 2000 forint a Papp motorsnál, de nekem van egy eladó ha gondolod, mert én is ki akarom cserélni, mert kicsit ereszt ott, de nekem nem sürgős, meg úgyis rendelnem kell még dolgokat, szal ha neked sürgős, akkor oda tudom adni.
Amúgy te a lajosi motorszerelővel szereltetsz, aki most a Rodeo Ride-ban szervízes Kecskeméten?
Ha kell valami amúgy akkor írjál rám...
ja = ha (((csak degenerált vagyok )))
De ja mégsem, akkor nézz fel Olaj Shop oldalára, és ott nézz körül... Elég olcsón vannak a fekete löttyök, és elég sok akciós is ráadásul...
Ok, no problem, ... nekem ez nem jott le az eredeti hozzasszolasodbol, hogy mindenbol 0km-eset keresel.
Halló! Ha ajánlhatom, akkor ZZR fórumban írj rá Kutyára, neki van olaja, szűrője, gyertya, kuplung alkatrész is talán. olcsóbb mint boltból