Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi,
Remélem én is ott leszek már veletek hideg sörrel a kezünkben.... mikor lesz már május
Jó hogy. Már én is tervezgetem, remélem jópáran összeröffenünk jövőre. Május1 az általába gyilkos időjárás terén, de Május 31.-én pünkösd kupán már tuti zsir idő lesz és akkor összefutunk majd páran
Hát ilyenkor a legrosszabb, mikor várni kell a gépre. Nekem mákom volt, mert látástól a vételig nem telt el 12 óra, de mákom volt Remélem hamarosan elhozod a gépet, hamar elmegy a tél aztán tavasszal eshetsz is neki a fordulatszámoknak. Kunmadarast nagyon gondold meg jövőre! Ok tudom, hülye vagyok, hogy már most azt tervezgetem, de nem lehet elég korán elkezdeni
Hi
Hogy mit ?
Elhoztad a rokkát?
Hi

Sziasztok most már nagyon közel ahoz hogy közétek tartozzam, hála Mitogerinek és a többi rendes Kawásnak!
Képek feltöltve

Hi
majd veszel bele 2 frottirzoknit...
milyen, mennyiért, stb...érdekel.
tudok neked zxr400 pályaidomszettet.tedd fel azt.így hogy zx4r nemfogsz találni.kb lehetetlen
ZX4R-hez tudtok pályaidomot? Vagy a teljes "alja" érdekelne, a blokk bal és jobboldala, meg elöl az "eke".
Neztem az adatlapodat, pont most ertem vissza Gyorbol... Ha addig meglesz, akkor kb 3 het mulva megyek ismet, akkor elviszem, es meg tudod nezni / probalni. Vagy mit mondjak rola ? Hasznalt, de nem serult, kenyelmes Dainese, de azert van mar nala profibb csizma. A kepeken latszik milyen allapotban van. Mondjuk letisztithattam volna elotte...
hu rám lehet h jo.egy kis leírást hozzá kaphatok?(bár ki tudja hogy van a számozás,mindig máshogy )
Bárcsak 43-as lábam lenne
Sziasztok,

upgrade miatt eladosorba kerult a Dainese K series csizmam, 43-as, 15E Huf-ert viheto
sokszor szorulkok énis segítségre.de nagyjából mindent magamnak csinálolk
ÁÁ olyan jó már neked, hogy igy vágod a dolgokat. Gondolom a te zxr-edet is te javitod mindig. Kicsit irigylem azokat akik megtudják csinálni a saját mocijukat, nem csak hajtják mint pl én Én meg hurcolászhatom a szerelőhöz ha gubanc van
ez a szétszedés után világosodik ki.ha gondolod én kicserélem neked a szükséges dolgokat.erről pedig privátban..
Srácok !

bocs hogy ennyit pofázok de ez ,egy fórum , szóval legfőképp Te Mitogeri szerinted javítással mindennel együtt mennyibe lenne ez a gép ? segítek az névre írás 131 ezer, szóval mibe lenne ?
nyugodtan.
Mitogeri ha nem baj akkor ez ügyben felvennélek msn-re aztán marad a fórum....de jó lenne erről beszélgetni kicsit.....
Hi

nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek !, Mitogeri és akkor miért nem hoztad el ?
Ha 5000 környékén zörej a motorból, az bizony vezérműlánc, ahogy Geri is mondta. Húszezres tétel a 2 feszítő meg a lánc és utána 30 ezer kilóméterig nyugodt lehetsz. Ha zörög nem fog rögtön szétesni, ezzel jelzi, hogy bizony a vezérműlánc a feszítőkkel cserére érett.
én is vettem már tőle motort és teljesen korrekt és az is biztos,hogy az a baja amit Geri mond!

nyugi:)
Én már láttam a motort személyesen,átlestem,nincs baja a motornak semmi,de mint minden használt kawánál,ennél is illik vásárlás után egy vezlánc csere,gyerta,meg olaj.szép hangja van,minimális lánchangja van de nem új motor.futóműve fékrendszere kiváló,esztétikusan is jó.szerintem,annyiért simán megéri.én is attl a faszitól vettem anno első kawámat.megbizható.én ajánlom azt a motort,és mivel személyesen láttam hallottam,adhatsz a szavamra.
biztos kussba ülne az összes és hagyná hogy szétszopassák percenként a fejét. semmibaj eza természetes dolog mi....