Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi Srácok

Megnéztem a motort ma Érden (Kawasaki ZXR 400, '91), és szeretném a segtiségeteket kérni, szeretnék megkérni egy Kawasaki szerelőt, ha van egy kis ideje és türelme, hogy jöjjön velem, mert akivel voltam nem tudja hogy van e baja, természetesen kaputól kapuig viszem (olyanok jeletkezését várom aki Gyömrő közelében laknak vagy Érd közelében), elméletileg a követekező : Magas fordulatról motorfékkel fékezve 5000nél a blokkból fura zörej hallható, ez most a motor kopása miatt hallható, vagy nem tudom. 2 ember is ezt mondta aki ma kipróbálta.
Légyszives aki tud segteni segtsen még egyszer mondom a motor Érden van és MOTOR SZERELŐT keresek, esetleg ha tudtok elérhetőséget az is jó.
A részletekben megegyezünk.

Segtségeteke előre is köszönöm Spider007
De hogyha nektek pofáztak volna be, akkor kiváncsi kennék, hogy ti is kussolnátok és tűrnétek!
Csak annyit kérdeznék, ezzel mit akarsz elérni? Utáljanak?-tisztelni ezért SENKI nem fog. Hasonló emberek , a barátaid szemében lehet kiskirály vagy, de akinek van egy csöpp esze, az tudja, a Te modorod nem vezet semmi jóra, előbbre nem leszel vele. Általában az emberek kinövik 16éves korukra ezt a dekadenciát, amit itt bemutatsz.
Nagyot szóltál...MINT A VIZIPISZTOLY.
Paraszt.
örülök,hogy örülsz töketlen
örülök neki ígylátod, kikéne próbálni ki hol bátor. de kiafasz szólt hozzád tökös
jaajaa, mrs yamaha szerintem épp te vagy az aki gép mögül ilyen bátor,szánalom amit csinálsz, mind a "motorozásod" mind az emberi magatartás...
Te meg töltsd ki az adatlapod sunyi.
Csak nehogy forditva süljön el véletlen,utána lehet pislogni."Biciglit" javitsd hát ki, te analfabéta paraszt.
na akkor okés 300ftos percdíj tesó, nemgondolod ingyen nyomjuk
Nekem tetszik a műsor (na jó kicsit túlzás)
Erre mi szükség van?
Kiállítasz magadról egy szegénységi bizonyítványt. Ez nem hiányzik senkinek, higgadj le, igyál egy teát, vagy ha sok az energiád fuss pár kört.
ennyi
Reszkessetek zöldek Mr yamaha áthozta ide az Rs topik hangulatát
hozzáse szólok ehez a pár faszarchoz már nagy a pofájuk.kurva anyátok
Gyerekek nyugi ... akkor nyissatok légyszíves egy "beszólok neked meg anyádnak" topicot és ott... ez itt szerintem nem az a topic
Szarj rá! Nyugi! Lehet, hogy csak az irigység teszi ezt velük...
azért cska netről durrog mindegyik mert élőbe belebasznék olyat a fejébe hogy megzakkanna. csicskavagy te szarházi, faszomé gépmögül nagy a pofád köcsög
Ismerd személyesen? Beszéltél már vele élőben?
Mert egy utolsó csicska :D
Nos igen remélem jó állapotban lesz ! mert ha nem nagyon csalódott leszek ....
szép állapotban van. még rendszámosítani kell és annyi és lesz egy patent géped tetszik nagyon a dobja is csak sajna a lámpa nem a legtutibb de a csávónak megvan a gyári is
kisköcsög
szarul fogalmaztam : a csajotokon vezessétek le !