Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fejezzük be gyerekek lépjetek már túl ezen, a feszültséget a csajotokon töltsétek ki,

Mr Yamaha néztem a tiédet is de elvitted de nekem az már túl sok lett volna itt az én szemem fénye :
http://www.hasznaltmotor.hu/ha...
HOLNAP
Ezt nem vágom, mért mindenki Mr.Yamahának esik neki. Az egészet nem ő kezdte
mr.yamaha téged ugy kéne meggyalázni amikor elkezdesz ugatni, mint a kutyát ebben a videóban, amikor elkezd ugatni:D
http://www.youtube.com/watch?v...
na akkor szurkolok énis mostvettem az enyémet 15ikén szóval átérzem milyen "nyugodt" lehetsz esténként meg egésznap képet tudsz mutatni a kiszemeltről?

csombek kutyuli, duguljmárel
Szerintem ez egy értelmes fórum !, nem kéne így beszélni a motoros társakkal , bár én még nem vagyok az de remélem holnapra változnak a dolgok...
Minek veszekedni mikor együtt is lehetne sörözni nem ?
Hi,

Nyugi srácok ne izgassátok magatok egy kép miatt már rég lefutott a fórumba, hülye és nem tudsz rajta változtatni, tanács : ne foglalkozz vele

Holnap megyek megnézni a gépet Kawások és 400-ok drukkoljatok hogy jó legyen a vas !

köszi
ha belegondolsz itt senki nem foglalkozik ilyesmivel h uj nickeket csinaljon...
mennyire primitiv buta majom vagy te, de tenyleg
Selettra másik nickje................... szánalom
csá seggarc anyád jólvan? neked selettra?teccik a képem vered a faszodrá gyíkarc? anyád nyelt inkább volna le vagy csináltatott volna legalább kisszéket, arra legalább le lehet ülni barátom , de te miafasznakvagy. a szaros bringád álljon bele a hátadba te anyaszomorító geci
500kiló volt a motor
aztán a többi szépen össze jött mikor elkezdtük szét szedni
aztán szinte úgy állt hogy jöhet mindenből új ... de most már az utolsó csavarig pöpec és nem kell fosni h mikor mi esik szét. ha nem tudom hogy mi mikor lett cserélve és szinte van most egy 1200 kmes motorom.
Erre van esze,de hogy a "biciglit" helyesen leirja,arra már nincs.aprilia sztálj volt eddig, most már nyavaszaki.Kemény dolgok ezek.
de jó most hivott szerelő holnap este állunk neki a vasacskámnak ...
750 ezer vettél bele új blokkot vagy mi? én biztos nem költöttem volna annyit rá mikor 2 év után ugyis megy a háztól
hát +2 kilót biztos nem ér meg a 25kw sztem max 50K, esetleg 100
Azt a pályazixxert meg sztem is érdemes lenne megvenned meg ugy hallottam van hozzá még 2 blokk meg platónyi cucc persze akkor már nem 3 kilo de sztem a zx4r nehezebb is meg más a futóműve előbbivel faszábbat lehetne menni, ha lenne lém lecsapnék rá
sztem meg rosszul gondolod mert sztem vagy 1-2 kilót biztos ér az hogy 18 évesen nem 25 kw os vagy 30 kw os 240 esre hanem 47 kw os 400 asra ülsz anennyit kell mindig költök rá jövőhéten emgyek nagyszervízre sztem megkapom érte 750 t egy év múlva is ha nem hát nem adom el...
ne lovagoljal mar ezen a 25kw-on, senkit nem erdekel. penzben kifejezetett erteket sem noveli a motorodnak elhiheted.
jó fiúk csak meg probáltam hátha lett volna olyan ember itt aki esetleg pont ilyen motort keresett és neki meg egy zxr-e van és cserélné szóval csak probáltam
Az mocsok ember amelyik egy rejtett hibával eladja és átbassza vele a másik motorost Ha engem igy átverne valaki az tuti hogy visszavinnénk neki a mocit és a fejével behorpasztanám a tankot. Nekem mondjuk pofám se lenne hozzá, hogy egy leendő "kollegát" átbasszak
egy zxrre én is elcserélném a motort ha olyat adnának az rs-ért ami tetszik
de sajnálom mert most vettem rá új gumit meg az utolsó csavarig fel lett újítva minden-e. nekem most olyan 750ezer környékébe van a motorom a jelenlegi állapotában
Hát nem is mondtam, hogy 300-ért veszem...
És ez egy hetvenpárezer km-es utcai motor, nem pályáztak vele soha. Még.
De azért muti a hírdetést, kíváncsiságból meghesszölöm.
jó de hiába mondom hogy esetleg ha lenne olyan motoros minden lehetséges gondolom ti is adtatok már ugy el motort hogy többet adtak érte és közbe meg volt valami rejtett baja na mind1 én csak ennyit kérdeztem hátha valaki szeretett volna 1 125 -ös és hátha cserélte volna velem csak probálkozás volt mindent meg probálok el hiheted
akkor vehetnél kapásból egy olyanszériás zxr-t pályára mint az enyém.olyat árul a komám 300ért.badarság lenne akkor zx4r-t venni
Vitka, Geri, köszönöm, valahol én is így gondoltam. Úgy néz ki, hozzájutok egy ilyen ZX4R-hez, még az egybe nyerges, ahol a "porszívócsövek" nem mennek a tankba, de nem lehet forgalomba helyezni. Pályára jó lesz, az én tudásomhoz, meg a környékbeli pályákhoz elég. Nem ismerem ezeket a motorokat, külsőre elmegy
cimborám hirdeti a versenymotorját 3k-ért.......