Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és enyém a 3000-ik komment
nemugyvanaz még mindig topon
khm
háhá még mindig én vagyok az első
ugyanugy ir mint kiskorte te nagyokos
énish. a szemüveg a táskás szemekhez kell
naa én még mindig itt vagyok
muszaj gyakorolni, hogy holnap ne csufoljanak ki, h mar 8kor alszol
jolvan akkor nem csak én vagyok hajnali bagoly
nagyon belejottel a leleplezesbe. de ha jobban megnezed o nyatala. amugy meg a "sportmotor" felhasznalo az nagyon gyanus, meg kene gyanusitanod sztem.
te vagy kiskörte
Ha még érdeklődő sincs rá, akkor tuti ő is 6kiló fölött hirdeti mint legtöbben, azért kevés az érdeklődő.
Hohó!

Medadom elérhetőséged haveromnak,mert ha nemtudja eladni jóáron a 400ast akkor lehet tipptoppra rendberakja.Meg majd rádumálom pályaidomra is,hogy ne közúton motorozzon.

Sajnos lehetetlenek tünik eladni a mociját,mert még érdeklődő se nagyon van:(
Akkor tessék körbetelefonálni pár bontót mennyi eladó feszültség szabályzó van az adot hondához.
Én se szoktam megsértődni mikor ledízelezik a motorom csak lazán annyit mondok lehet dízel a hangja de nemromlik el XDDD
Na Te leszel az aki soha nem nézi majd le a kisebb motorosokat. Ok, hogy lassabbak, meg minden, de akárhányszor meglátok egy MZ-t mindig megnézem, hogy úú ez milyen fasza, mert nekem is volt és amikor megvolt nagyon imádtam és az volt a mindenem. Nem szabad lenézni valakit azért, mert kicsi vagy régi a motorja, mert lehet, hogy jobban megbecsüli és szereti mint mi. Persze ellenpéldának ott vannak a környékbeli faszfej robogósok. Velük sem az a baj, hogy robogósok, hanem az, hogy nagy a pofájuk.
Nincs mit Csombek a lényeg, hogy beláttad igaz egy kis ráhatással.Szerintem ezek után még haverod is lehet, a kawasaki nagymenők között mozognál az már valami... A legnagyobb májerekkel (700cc +) a motoros talikon,persze csak a háttérben megtürve.Amolyan éltanuló mindig gúnyolt és vért lúzer hülyegyerek módjára,de szerintem megéri ez az áldozat is.Pláne hogy 400as motorod van,amivel a legleg csak boxba,közértbe vagy kocsmába jár lazulni.Biztos elfogja neked nézni,mert beláttad és beismerted a hibádat.Nekem sajnos csak egy czetkám van,irigységtől szétbaszva járunk, rigás meg simós haverokkal az ilyen magymenők füstjében és árnyékában.Ne szalaszd el az alkalmat,én nem haboznék alkalom adtán.Üdv
Srácok!Eladó az adatlapomon látható idomzat (fej,far és oldalidom) Ára 40 Huf
Zxr400 Pályaidom garnitúrák 27-35ezer forint közt! másegyéb zxr motyók ugyanitt!
koszi, hogy helyretettel kicsit el voltam szallva tenyleg.
Hát nemtom.

Ugye én szétszedve adtam el,aztán anynit tudok hogy az arc összedobta a blokkját azt pengetett vele 1 2 szezont talán,és nemrég egyik haverom így találta meg,mer ide tatabányára adtam el ahol lakom....
Párszor láttam én is ezen a helyen csak akkor nem volt így elbontva,de ugyan úgy fedetlenül állt.Nem értettem legalább egy ponyva vagy valami,de ő tudja.Spanom kérdezősködött ott egy fodrászatba hogy kié mié miér?De nem jött értékelhető válasz,szóval nemtudok róla semmit csak azt hogy a láncszett elbírna egy cserét..

Sajnálom ha sokkoltak a képek,engem is,de előrre nézünk nem hátra : O))
Te neki 400as motorral nem szólhatsz be.érted?50es meg 125os motorral is lepett már meg nagyobbakat,nem hogy a "hetes"ével.Igen is poénos,akinek olyan motorja van csak természetes velejárója hogy vicces.Jó lenne már tisztába lennétek egyszer, s mindenkorra ki itt Jani.
nemtom feltunt-e, de nem biztos, hogy annyira jok a poenjaid, mint ahogy gondolod.
Csaó!

Bazz a szívem szakad meg ezt látva!

Imádtam azt a motort!

Mi lett vele? Elbontja vagy miért van ilyen sanyarú sorsa?
Némmmá gáááááázsi üllésfütés honda módra XDDDDDDDDD