Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mutatnál linket?
Én rákerestem az ebayen műszeregységre, de semit nem talált a gép...

CoR
80 a műszerfal? ne licitáljak neked ebayről egyet olcsóbban? csak 3500km van benne
Hát sziasztok!

Köszönöm neketek a sok segítséget és kedvességet, de sajnos ma már le is adtam a gépet.
200ból majdnem mindent megcsinálnak kivétela műszerfal. Találtam egy bontóban ilyet 80-ért, remélem belefér, ha nem akkor a majd 2 hónap múlva lesz.
Remélem péntekre kész a moci és hétvégén mehetek veletek. Már ma elkezdték fényezni és szerelgetni.

Köszönöm mégegyszer!

CoR
Sziasztok!

Igaz hogy az uj z750 benyeli a 8 litert 100 km-en?
Coro! basszus nagyon sajnálom a géped! Békés megyében, Békésen van 1 isteni fényező barátom, aki nagyon baráti áron megcsinalná neked. Ha érdekel felírom a telszámát, de tudom, hogy nagyon messze vagy. Amugy elnézve a tankot, az nem annyira vészes, szal én a helyedben azt lehet hagynam, inkabb a többire költenék. ráér a tank, de a fejidom, muszerfal sztem fontosabb.
Jó, hogy nem lett komolyabb bajod! Gyors felépülést!

Ma vittem a motort szerelöhöz, és elromlott a benzin adagolóm, emiatt folyt a benzin járás közbe. Alkatrészt kell rendelni, sajnos azt mondtak 1 hét...
Szerintem is tökmindegy, kulcsjel nem a műszerfalba megy hanem a vezérlőegységbe.
műszerfal az nem "interaktív" az csak egy kijelző
az immob elektronikának meg a kulcs-érzékelőnek kell összehangolva lennie
kijelző mindegy
van ebayen műszerfal ha kell
Úgy néz ki, hogy 1-én hungaroringen leszek, így nem tok menni e-ringre... Sajnos nem tudok változtatni az időponton...
Srácok, az inmobilizeres modelleknél ha nem hivatalosan rendelek műszerfalat akkor fel fogja ismernia kulcsot?

CoR
Beadtam szervízbe, ha minden igaz hétvégére csilli-villi lesz úgyhogy lehet megyek majd veletek.
1 dolog nem lesz rajta csak, műszerfal, úgyhogy a benzintszintet gyertyával kell majd ellenőriznem mindíg.

Egyébként tudok vele menni, csak nincs kedvem sokszor visszamenni a szervízbe. Most van idejük megcsinálni a motoromat úgyhogy nekem meg a sportkipuffos pénzem most erre megyel...

CoR
Köszi! Igazából nem érdekes az idő, mert egy "hűtődíszről" van szó, amit ezek szerint 10.000 körül meg is kapok.
Igen, már több dolgot rendeltem tőlük. Bár az átfutási idő nem a leggyorsabb...
TomLamb!

A Naked Motorstól lehet rendelni is alkatrészt?
Ezzel a mocival miért nem tudsz menni?Ha elgörbült a kormány vegyél egyet 9000ft-ért és cseréld ki.Vagy egész nyáron ülsz a sarokban?
Coro!

Ha téged szorítottak le, akkor nem a biztosítónak kéne fizetnie?
Valaki:? (vasárnap szecskamota)
uhhh....
Íme a sérülések:
A képen nem látszik, de a tankon a van 3 horpadás, 2 kisebb és a bal oldalon egy nagyobb (golf labdányi).
Ok, csinálok majd pár képet, de az biztos, hogy ezen az oldalon is kiba drága minden. Igaz hogy a tankot magam sem értem, hogy miért fújják le ilyen sokért, de inkább 60.000(fújás)+15.000(javítás) mint 861 dolcsiért egy komplett...
Meg néztük ám ezt az oldalt a DMCnél is és majd hanattestem az áraktól...

CoR
Hali!
Ha van, egy pár képed tedd már fel mert kíváncsi lennék milyen sérülésekre jöttek ki ezek az árak.
Én mielőtt üzletbe megyek valami alkatrészért az alábbi linken meg szoktam nézni a kinti árakat:
http://216.37.204.203/Kawasaki...
Nekem ami eddig kellett, az az Üllői úti Naked-Motors-nál ezidáig minimálisan került többe, mint a dollár ár forintosítva. Igaz másutt kaptam a Tiedhez hasonló "arányban" kiszámolt árakat is.
Köszönöm szépen srácok a segítséget! Valamit csak összeügyködök. Szerencsére a MotorWolf itt van tőlem 2 sarokra, oda is begurultam a tragaccsal a csepeli big-bang után ahol azt mondták 800.000!
Itt a srácok mindent összevetve 580.000-ret mondtak de a én a listából kipipáltam a nekem valóban fontosakat és fényezéssel meg mindennel együtt 200.000.
Amennyire emlékszem ezek voltak a díjak: Tank javítás+fény 75.000, -farokidom jav+fény 25.000, -fejidom jav+fény 40.000, plexire karbonréteg húzás 25.000, Oldaldekli jav+szinterezés 20.000, új SLR kormány 15.000.

És még így nem is számoltam bele a műszerfalat (132.000) és a tartó konzolt, ha nem tudják helyreállítgatni (65.000). Kiba drága minden ehhez a géphez...

CoR
Persze, jöhet bárki, lehet nekem is jön egy haverom hyoval. Fizetni csak annak kell aki felmegy a pályára motoronként.
Szia,

én ide hordom : http://www.tibelli.hu/
Megcsinálnak mindent, ha kell lefényeztetik neked stb. Kawákat szervizelnek sokat. Meg minden mást is
Ja, hivatkozhatsz rám, ha Lacival beszélsz.
Szia!
Ha nem feltétlen akarsz Kawás szervizbe menni, akkor tudom ajánlani azt a csapatot, aki az enyémet szervizeli itt Pesten: PowerBike.hu, Hunyadi András(bolt) vagy Péter(szervíz) (ikrek! ) hivatkozz rám.
Másrészt a fényezés ügyében is tudok egy nevet+telefont, igaz ő Gyömrőn van, vele is elégedett voltam árban és minőségben is, amikor az enyém helyreraktam: Godányi Zsolt 06-29-330-690
Üdv.
Szal. kimaradt: gond lenne-e, ha jönne a haver?