Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jurgen! De az, hogy reggel 9-re megyunk es delelott karcistolunk az tovabbra is all? Vagy az idobeosztas miatt mostmar delutan?
Okés Borsó, akkor ha már nem jött össze Solttal és Neoval a közös pesti kiállítós tali (bár velük legalább találkoztál) akkor most szekcionálisan mi is találkozunk (most Solt nem jön, majd hívom még Neo-t).
A pálya szabad délelőtt megosztott nap, délután csak motoros: íme
Sziasztok!

Jovore szeretnek venni egy motort, es a jopofa uj Z750-et szemeltem ki magamnak (mellette azert meg majd megnezem az FZ6 S2-t, es a Honda 600-as Hornetjet).

A Z750-et nem probaltam eddig, de fura dolgokat olvastam rola.
Amellett, h nagyon tetszik, sajnos az hirlik, h allati kenyelmetlen az ules (185cm magas vagyok), es hogy a futomu ill. a gumik sem tutik (futomun allitolag allitassal nemileg lehet javitani, de a gyari gumi az cseres).

Mit tudtok ehhez hozzaszolni? Tul pesszimistak az ujsagirok, vagy van ennek koze az igazsaghoz?

Koszi
Ok Uraim, en letenfergek a palyara, a tobbi meg majd ott kiderul
a jelek szerint azert meg fogjuk ismerni egymast
Hát akárhogy is lesz, nem lesz nagy tolongás úgy látom... Mind1, én megpróbáltam, majd legközelebb remélem sokan leszünk. Persze Borsóka, ki ne hagyd, előtte már úgyis be leszel melegítve a hring miatt..
Nekem jön valszeg 1 vagy 2 haverom is, én fogok egy jót döntögetni 3szor délelőtt, aztán F1-re haza is érek Előtte meg szombaton motogp, szóval szuper hétvége lesz!
Aki jön legalább megismerkedünk! és kanyargunk egy jót!
Vazzeg mindegy ha lány vagy csak gyere, mert már a végén a Jürgennel 2ten körözünk csak ott az egész diszes Z-teamből! Jó nem akartam bántani senkit! Fél 9 kor ott vagyok a dabasi mol-kútnál, ott kapcsolódnék a Bp-ről jövőkhöz. Z
Hali! Még most is tartom h megyek ha el nem baszodik az idő, mert szombaton már végzek Veszprémben a melóval, még vmi gumát kell intéznem az elejére de lehet marad az ócska D207(már full kagylós) nem vagyok egy Nicky H hogy könyékig döntöm. Legyen napsütés! Z
En szeretnek menni, eddig ugy tunik nincs akadalya. Viszont az idojaras aggaszto....
en szivesen mennek, ha egy lanynak is van hely
Sziók!
Akkor aki jön vasárnap kérem írja meg péntekig ide, hogy tudjuk mennyien leszünk, és kit várjunk. Úgy tűnik nem sokan, tegnap sajna Solt is szólt telcsin, hogy nem tud jönni, majd legközelebb távolabbi időponton jelölünk ki, és akkor jobban lehet szervezni.
Üdv
Szaisztok!
Vasárnap felejtős nekem agurulás, mert jövőhétre lesz kész a gép... Sajnálom nagyon, de nem csüggedek, mert úgyis lesz még összeröfi és akkor előtte hátha nem töröm össze a mocit.

CoR
Háááát..... Én sajnos olyan vagyok aki húzgálja neki.... Füstölni nem füstölöm a gumit, de kiélvezem a motor erejét! Persze nem mindig azért, de többször, mint tán kellene! Majd csak leadok ebből a fiatalos lendületből... És akkor nem eszik 7 fölött
Szia!

Én megyek, ha nem esik az eső.
Az enyémbe is kb 2900km van,de nagyon messze még a vége.Talán a vezetési stílusunk miatt van ekkora különbség?
Sziasztok!
holnap jon kozuletek valaki a kawa-napra este 6 utan?
Nekem mondták, hogy csoda, hogy eddig bírta Iszonyatosan puha a gumi... 1500km-nél szokták vinni ezeket hozzájuk!
Na azt nem gondoltam volna, hogy 3000 km után pár száz km van csak a gumiban. Nekem az M1 ennél jobban bírja Mondjuk lekopogom szöget nem kaptam még bele...
2908! Bírta volna még pár száz km-t sztem, csak hát kaptam egy szöget is bele! Azt mondták szervízben, h nem érdemes megcsinálni mert eldurranhat.... Így most hátul michelin pilot sport (73W) van elöl meg a gyári dunlop sportmax qualifier! Vagyis van egy eldurrantani való gumim.... Jó lenne előre is michelin-t tenni így sztem eladom az első gumimat!
Apropó...

CoRo, én áttekertem a futóművet. Érezhetően jobb, nem libeg annyira. Sajnos úgy alakult, hogy holnap nem tudok kimenni a ringre (pedig este 6-8-ig ráadásul ingyen köröznek a kawások), pedig ott kiderült volna, hogy mennyivel jobb (vagy rosszabb...) Sajnos az E-ringre sem tudok veletek menni mert nem leszek itthon
Mennyit nyomtál bele a gépbe, hogy gumit kellett cserélned?
A gumi azért fontosabb...
Basszus... Sose jön össze normálisan a lóvé arra a cseszett kipufogóra.... Ma is elment 30 ropi gumira
Énis ezt néztem ki! 99,6% pisitiv visszajelzés! Asszem erre teszem a voksom majd.

Köszönöm!

coR
Na, közbe mégiscsak találtam magamnak műszerfalat 30 euróért németországból!

Yuppiyee

CoR
csak neked, csak most :)

egyik

másik