Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ne máááááááá....
A Nakedmotors-ék már nem hivatalos márkaszervíz, így garis javítást nem tudnak vállalni.
Hát...ha így haladok, a hétvégén tuti nem fogok gurulni.
Úgy néz ki sokan leszünk, szal egyeztetni kell, nekem a hétköznap is jó lehet július 09.-től, csak előre kell szervezni és szabizok . Ja és előre kell nézni majd az időjárás jelentést is... A múltkor elég volt, hogy Solt-tal és Neo-val úgy mentünk, hogy közösen is kaptunk esőt, meg én még külön is... szegény láncom
Sziasztuk!

Új vagyok egy kék Z750S-el és érdeklődnék normális-e az hogy 16,5 Voltal tölt és teljes terhelés alatt is kb 16V-al tölt.

Valaki tudna ajánlani egy hivatalos(DMC-s) pesti kawa szervízt. Mennyire fog fájni a 6000-es szervíz körübelül.

Kösöznöm
Jólhangzik! És hétköznapra vagy hétvégére tervezitek?

CoR
Megvan a megoldás! Találkozunk balcsinál, mondjuk Siófokon, addig lehet közösen menni, aki egyfelől megy, onnan meg egy közös gurulás a balcsi körül, aztán go haza, közben pedig ebéd, dumcsi (esetleg csobbanás ha úszunk a bőrszerkóban úgyis...
nah, elvileg 2 hét és kész a mocc :D

én is benne lennék egy Z taliba!
pécsi vagyok....de nagyon messze is elvisz a Z :)
Köszi Borso, ezt kerestem!
Jürgen ha végzek a kurva egyetemmel én bazdmeg az egész bandát összeszedem, mert már nagyon érik bennem. meg már olyan régóta ígérem, hogy már szégyenlem is magam emiatt... dehát az egyetem mindenek felett.
Szerintem a legmenőbb kipufogó, amit kapsz rá, youtube-on vannak vidik, iggen szépen szól , igaz, hogy szinte a legdrágább is , de ha van rá pénzed, vedd csak meg, mert nemigen jön veled szembe ilyen+ szerintem a legszebb, amit kaphatsz
Helósztok!

Ki szeretném kérni a véleményeteket!
Az alábbi Two Brothers kipufogót néztem ki a 2007-es évjáratú Z 750-emre. (A képen az ezresé van, de van 750-eshez, persze csak a jobb oldalon van dob).

Kipufogó

Jelenleg 135.000 ft-ért mérik, szerintetek megéri-e?
Igen eladó a kipufogó (sajnos...) bár az apróba felraktam, és jött egy emil vásárlási szándékkal, de míg nem csörög a pénz addig eladó keress s egyeztetünk, de ha valóban szükséged van rá akkor ne habozz sokat sztem. jurgen kukac freemail pont hu- ha írsz telót hívlak s egyeztetünk
Sziasztok!

Szeretném a figyelmetetekbe ajánlani a topsaddlery.com oldalt. Nekem nem sikerült kideríteni, hogy hogyan lehet rendelni erről az oldalról. Láttam a cuccaikat élőben motoron, nagyon jól néztek ki.
Jürgentől szeretném megkérdezni, hogy eladó-e még a Micron kipufogó?
Nah, amúgy voltam ma reggel a Big-Bangnnél és tényleg jók a srácok csak kicsit sokbe volt a dologa (11.500-gyári légszűrő, 3500-olajszűrő és 3700/l az OMW +egyéb ellenőrzések amik inygen voltak).

frts, sajnos nem jutott már időm beállíttatni a futóművet, mert a dugók miatt nagyon későn értem le és 10 perc híján értem a munkahelyemre így is. Majd legközelebb.

CoR
Jürgen, tudom hogy mit kell nézni az ebayen és a haverom is tudja, mert már több éve használja, de mindezek ellenére 4 nagy értékű cuccát lenyulták. Egyébként innen rendelenék www.jcmotors.com/ aki egy cég és ebayen is árul.

CoR
Én évek óta rendelek ebayről és hála az égnek nekem még minden megjött (kopp-kopp-kopp). Kivéve egy dolgot amit a drága eladó nem küldött el, de a pénzt lenyelte. Ekkor tanultam meg azt amit Jürgen is megjegyzett: olyan embertől kell venni akinek magas a pontszáma.
Imi! Remélem nekem is szóltok és Neonak ha gurulásról vala szó!
Solt! Nekem a jövő héttől a hétvégéim viszonylag mobilak, szal ha összebeszélünk Neoval akkor megszervezhetjük az e-ringes kiruccanást. Valszeg jön majd velünk egy hyo-s haverom is.

Az Ebay trükkje, lehetőleg olyantól kell rendelni, akinek már sok (csak pozitív) visszajelzése van, másrészt a nagyértékű dologokat (százezer fölötti dobok, stb...) érdemes inkább cégtől venni ott, sokszor azt is meglicitáltatják, nemcsak megvételre hirdetik fix áron!
Az ebay-ről elég kockázatos ilyet beszerezni. A srácnak akinek van az ebayhez regisztrációja, annak most nyulták le sorozatba 4 elég drága cuccát... És most a pénzére vár. Nekem segíteni tudna egy amcsi ismerős ha jön haza, de nembiztos hogy hamar jön... Lehet csak télen. De ez majd a hétvégén kiderül, addig várok és gondolkodok az alternatíván.

CoR
solt! sajnos nem jött össze a dolog, kibasztak ma szigón Jövöhét csütörtökön ujra támadok...
Nem tudod ezek szerint az ebayről beszerezni? Nem küldik el vagy mi a nyűg?
Van valahol az Üllőin egy Kawa márkabolt és szervíz, de sehol sem találtom az elérhetőséguket, nem tudja valaki tiszta véletlenül?
Jólvan, felírom ezeket, aztán majd beszámolok, he lesz reggel munka előtt idő ezt beállítatni.

CoR
Srácok, bocsánat, hogy megint ez a témám, de sajnos úgyfest, hogy nem tudok Two Brothers dobokat szerezni megfizethető áron és éppen ezért arra gondoltam, hogy muszáj alternatívát keresnem és ebben kérném a segítségeteket.

Devil Magnum VS Shark R&D. Kb egy árba vannak...

Köszi a türelmet...

CoR
Klassz. Akkor lszi írd majd már meg, hogy milyen lett. Én találtam javasolt beállítást itt: Settings. Itt a következőket javasolják:
Első futómű:
- 1 csík látszik
- csillapítás 0.25 a teljesen betekerttől
Hátulja:
- 10 mm menet látszik
- csillapítás 0.25 a teljesen betekerttől

lehet, hogy egyszer kipróbálom...
Az elejét nem egy nagy kaland áttekerni, de a hátához kellenek spec kulcsok.