Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szevasztok!

közel 3 hónapja olvasgatom ezt a topikot, még hozzá azért mert leendő motortulajdonosként igyekeztem alaposan körbejárni milyen motor is lenne igazán testhezálló hozzám. Sokat filóztam a cbr600 hornet és az új z750 között. Döntöttem. És jól. Hihetetlen élményekben van részem ezzel a robot szöcskével. Már az 5. km után az az érzésem volt, mint ha évek óta együtt motoroznánk. Olyannyira megtetszett a súlypontelhelyezése, üléspozíciója, futóműve, hogy jelenleg nem is tudnék jobb vasat elképzelni a seggem alatt. Nem vagyok őrűlt, hajtós motoros. Tisztában vagyok azzal, hogy amit tud a motor annak csak töredékrészét használom ki. De varázslatos érzés vele városban, országúton úgy közlekedni, hogy teljesen minden melyik sebbességfokozatban tekered. Pici csuklómozdulat, jön a nyomaték és pikk-pakk eléred a kívánt sebbeséget. Mondhatnám, hogy ez már túlon-túl jó és tökéletes motor. A hülye is tudja vezetni. Döntögetésnél nem megerőszakolni, csak adsz neki egy gyenge impulzust és tudja mi a dolga. Szóval le a kalappal a japcsi tervezzők előtt. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Kezdőnek és gyakorlott vad motorosnak.

ezt meg kellett osztanom veletek

üdv
stinky
Igérem még ma előkapom a Krisztián számát vhonnan! Propuls a Te kéréseddel is foglalkozom csak ma elég későn érek haza! Z
Huuu kedves ZRider,az tuti jó lenne!Felhívtam a kereskedő vette fel és azt mondta,valaki nézegeti,de szombathelyről és vasárnapig nem adja senkinek.Ha tudnék beszélni pont a tulajjal az jó lenne.Addig nézegettem a hírdetéseket,amig elviszik a képen jó mocikat.Még az ár is egész normális.Gyerekek,had vegyek már egy mocit...
Nagyon fasza! majd felkeresem! csak még nemtom, hogy a seggfej-t vagy a köcsögöt varrasam fel
pontosan..ez a hűtő már kapott valamit
de ezeken az apróságokon nem kell fennakadni :)
enyémen is volt már ilyen....mondjuk most újat kap ebből is:)
Fekete Béla - 2700 Cegléd, Kender u. 19.
Tel: 53/312 179 - 20/33 72 355
metal.muslinca@freemail.hu

Bőr overálok és ruhák szakszerű:
-javítsa
-átalakítása
-zipp cseréja
-reklám feliratozása


Ha már Talma is őket választotta, akkor biztosan jók! Én nagyon meg vagyok elégedve a munkájukkal! (800Ft/betű)
háj
az én véleményem ehhez a feketéhez nagyon fasza, egy dolog ami szúrja a szemem h a hütő bal oldalt olyan mintha deformált lenne, nézzétek csak meg, lehet h csak a szemem csal.
Ha frankón motort akarsz venni ez jó választás, látásból ismerem a tulaját(Krisztián), telepakolta minden jóval és soha nem bántotta ,még dőlve sem volt a gép. Egyszerre vettük de az enyém már le van harcolva hozzá képest. most egy kereskedésben van a vas de ha kell meg tudom szerezni a tulaj számát is! Üdv Z
Ez 1 fórum, lehet vitatkozni ;) erre való. ettöl függetlenül mi mind jóba vagyunk. kicsit kötekedös idöszakomat élem, fasz vagyok a vizsgaidöszak miatt... bocs, nem akarom itt kiélni a faszságaimat. sry Big
A ruhádra hol csinaltattad a feliratot?
Az első amit mondtak,hogy a motorosok mind összetartó társadalom és Ti rendesek is vagytok hozzám ismeretlenhez.Mindkettőtöknek igaza van,és elfogadom,csak ne marakodjatok ezen a kérdésen.Régen a ford is azt mondta mikor megkérdezték melyik a legjobb jármű,hát az új-felelte.Így is van csak sajna nekem ez nem megy és a lehetőségekhez képes sz.nék egy normális motort.Ennyi.Majd csak találok és köszi,hogy segítetek.G
Jólvan ilyenen nem érdemes összeveszni... Egyébként sztem azért hangsúlyoztam, mert iszonyatosan örültem neki.... Csak sajnos nem nagyon találok hozzá semmit.
azaz fém fékcsövek
Nagyon szép! eddigi legjobb ajánlat! kormánygátló, kipuff, sőt sztem azok a képen fék fémcsövek!
megéri az árát! 1.250.000-re sztem le lehet alkudni ;)
Big! Bocs, ha megbántottalak, de te mindig annyira hangsujozod milyen mocid van... meg Gábor is írta, hogy mennyi pénze van rá, én probáltam ahhoz alkalmazkodva keresni, te meg egyböl a legrosszabbat feltételezed, nehogymár megnézze az ember a mocikat mert ennyiért ugyis gagyi, törött stb...
Már nem is merek véleményt nyilvánítani, mert az úgyis rossz lesz.
Na ezt nézzétek meg kérlek benneteket,ehhez mit szóltok?De tényleg.
http://www.hasznaltauto.hu/ker...
Hát sajna tényleg nincs 2m.Már néztem egyet,elég ütött-kopott volt.Talán első mocinak szépet kéne vennem,bár úgyis bukok,ezt eddig mindenki megjósolta.Bár,már elmúltak a fiatal kori hevességek,lenyugodtam.Nemfogom húzni neki ezerrel/talán/.Mindegy,nyugodtan írjatok,minden jótanácsot elfogadok.Ja és a kívánság egy fekete verda,ez úgy átjön.
Látom, nagyon szúrja a szemed, hogy nekem új Z-m van... Nem egyben fizettem ki azt a 2 millát, hanem részletre vettem, amit bármely más átlag ember elérhet... És valószínűleg nem csúszott a motor, ha a bogárfogó nincs rajta! Ott már meg van az esélye, hogy elment a váza... Ezzel, hogy elmondtam a véleményem (amit még ki is hangsúlyoztam, hogy "sztem".....), nem hiszem, hogy ártottam valakinek is vele és nem rossz szándékkal tettem! Úgyhogy végképp nem értem miért kell beszólogatni a másiknak, mikor én sem bántottalak! Nem szeretem a szar rosszindulatú okoskodó embereket....
Big, hagyjad már magad, gabornak nincs 2 millája új z750-re írta.
Amúgy sztem árába adják mindkettőt, a kékeket érdemes megnézned, a pirosat már tavaly is láttam hirdetni, azzal sztem nem kell foglalkozni. Sztem még tudnal is alkudni belölük 1 kicsit.
Ennyi pénzért ne várd, hogy karcmentes fél éves motort kapsz, de ez nem feltétleül jelenti azt, hogy szarok... sőt! az enyém 1.200.000Mill volt, csúszott, de csak karcolások vannak rajta, aminek nagyrésze már ki is lett javítva.
Big, ha egyszer becsúszol a mociddal és kéne rá új hűtő meg 1 kis fényezés a tiedet is leírnád ennyire? Gondolom nem.
A kékek kimondottan szépek, ilyen idomtalan motoroknál azért észre lehet venni, ha vmi komoly sérülése volt.
http://www.hasznaltmotorok.hu/hirdetes/144026

http://www.h
asznaltmotorok.hu/hirdetes/142729
Mind a kettő törve volt szerintem! Bogárfogó egyiken sincs, piroson a hűtő sem gyári! Meg még kitudja! Szerintem egyik sem jó vétel, ha biztosat akarsz....
Ja,bocsi.Ma jelentkeztem be először és írt nekem Z Imi és rákkattintottam a nevére és jött pár kép.Neki z1000-e van.Nagyon jól néz ki és megdicsértem.Még új vagyok itt,ha lesz mocim bizti belejövök a fórumozásba.Az tuti,ha "nem untok meg" sok kérdést fogok feltenni tapasztalatszerzés céljából.G
Szia! Üdv a fórumon! De kinek az 1000-rese?

CoR
Köszi,nézem is.A Te 1000-esed megnéztem,hát csúcs az bizti.Gratu.hozzá.
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1257577&c
ommand=ugras&screenwidth=1280
http://www.hasznaltmotorok.hu/
hirdetes/146181
Üdv mindenkinek.Gabor67 leszek az oldalon mától.Nemrég szereztem meg a jogsi és egy z750-re hajtok úgy 1,1 és 1, m között.Ha tud valaki érdemleges segítséget elfogadom,mivel teljesen kezdő motoros vagyok,leszek.
Üdv fiuk.