Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most végül is mikor lenne a pálya mocizás?Csak egy fix dátum és óra-perc kéne.
Köszönöm a türelmeteket... De komolyan!
Ha a tbrs ad hangtompítót, akkor azt veszem meg, de amúgy tuti hogy a Devilnek a Magnumja lesz.
És igen... Többektől hallottam ezt a problémát, hogy hangtompító nélkül, hosszab távon az ember feje el kezd fájni, zizegni és idővel inkább visszarakják a gyári gurigákat. Na de én nem azért akarok jó hangot, hogy idegesítsek vele mindenkit és magamat, hanem hogy élvezzem.

CoR
Gáborunkkal mi történt? El van tünve mint az aranyóra. Pedig levizsgáztatnánk egyből a frissen szerzett Z-jét!
Nem kell ennyire aggódni az EU szabvány miatt. Ha viszed műszakira úgyis felrakod a gyári egységet, de a rendőr ha megállít fül alapján hallot db alapján nem büntethet meg, és egy rendőr ismerősömtől tudom, nemigen van kézi db mérő műszer náluk helyszínen...
Inkább azért javaslom mégiscsak a kivehető hangtompítósat (a szabályosság mellett), hogy hosszú távon ne járj úgy mint én, belefájdul a fülem hosszabb 200 km-es távnál, mintha tansapka koncerten állnék az első sorban még pár óra után is zúg a fülem. Így én visszaraktam a gyári kéményt, de keresek kivehető hangtompítós puffancsot azért (eBay-leovince evo2 150 EUR körül lehet újonnan venni...)
Arról meg nem is beszélve h simán varázsolnak rá frankó kinézetü E9 feliratot olyat h kiveri a kpmes szemét a kettőt egyszerre a többi meg leginkább azon mullik h kitudod -e dumálni miért hallot sok dB-t.
Sziasztok!
Egyelőre úgy néz ki én is becsatlakozok az Euroringes keringésre és találkozóba. A pestről érkező csapathoz csapódnék vagy az 5-ös kivezetőjénél valahol, ahogy Borsóka ajánlotta, vagy kintebb Alsónémedi magasságában.
Igazából nem értem a kipufogó miatti aggodalmat. Én akárhányszor találkoztam eddig rendőrökkel, a kipufogó érdekelte őket legkevésbé. Általában fülig érő szájjal vizslatták a motort és "alkudtak" saját magukkal, hogy ne kelljen túl sokat fizetnem... Pedig a Muzzy-ék rendszere aztán végképp nem felel meg semmilyen EU-s előírásnak.
Persze lehet, hogy csak nekem vannak ilyen pozitívan végződő találkmozásaim a rend őreivel, vagy túl ártatlan ábrázatom...
Szia!

Hát nekem nonszensz hogy nem állok meg a leintő rendőrnek (rendőrcsalád félig az enyém ) így most arra a következtetésre jutottam, hogy a TwoBro c2 helyett sztem jobban járnék egy Devil Magnum dobbal, amibe van hangtompító és CE jelzéssel is bír. Persze a gyári dobot megtartom, mert nagyon tetszik, csak a hangja nem az igazi.

Pedig most megint úgyfest baCCameg, hogy összetudnám hozni a TBRs-t 150ért...

CoR(oO)
Propuls!
a jurgen kukac freemail pont hu-ra dobj egy mélt lécci a telószámoddal, és hívlak előtte, mehetnénk együtt. Látom el vannak merülve melóban Solt és Neo is, majd Őket is megzörrentem hétvége felé, hogy jövő hétvégén csatlakozzanak hozzánk.
euroring
Jobboldalt láthatjátok az árakat...
Ja és 99%-ék, hogy Én is ott leszek!
asszem délelőtt 6v7000 Nem tudom én pályán még csak néző voltam. De mostantól........
Nekem 50%, hogy tudok menni! Vagy kecskeméten vagy szolnokon be tudok kapcsolódni....
Hát műszakira hagyd meg a gyárit, és ne állj meg olyan paliknak akik a CE-t akarják lecsekkolni. Nekem sokáig fent volt egy Arrow karboncső (127dB) de sosem volt bünti érte.
Végre egy nő, aki nem magához igazítja a világot!

CoR

Ui: OK. Felírtam a címed, kb keddre ki is derül mi lesz a hétvégén.
reszemrol rendben!
8kor talalkozhatunk valahol a kifele meno utak egyiken. javasolnak az M5 kornyeket
borsoka0112@freemail.hu
kuldj egy mailt lecci, h mikor es hol talalkozunk, ha tenyleg jossz
Szia!

Ha nem rendelnek be a munkahelyemre mit szólnál hozzá, ha együtt mennénk? (meg a többi budapesti is, ha jó nekik)

CoR
Szia!

én szívesen mennék szintén. Pestről!
Szerintetek mennyire gáz/baj manapság, ha nem CE jelű a kipufogó egy motoron?

CoR
Budapestről valaki(k)?

coR
Pécstől nekem is ok !

Mennyibe fáj a ringre a jegy?
Hát szinte100, h én is megyek de még nem dölt el, h mivel. Debrecen-Szolnok-Cegléd utvonalon és Dabas felől próbálkozom majd leszállni. Z
Ha addigra meglesz a moci tuti megyek, de ezt nem tudhatom előre szóval én csak talán megyek.

Amúgy útvonalam:
pécs-szekszárd-paks-dunaföldvár-ring

lehet csatlakozni :)
Hali!

Én is szívessen elmennék, ha lehet.
Majd felhívom őket, és akkor ideírom mi a helyzet. Addig is vegye mindenki fixen a naptárjába, aki jönni szeretne! Július 01. Euroring, nyitás 09 óra!
Jó lenne tudni ki jön, ezért aki tervezi jelezzen ide legyen szíves, hogy tudjuk mennyien leszünk, kit várjunk, és így meg lehet beszélni egymással, hogy az egy irányból jövők együtt jöhessenek.
Én jelentkezek is!
Jürgen Szegedről 5-ös úton aki csatlakozni szeretne valahol: lehet Kkfélegyháza, Kecskemét.
Hali! Mikor lehet tudni h a 07 01 délelőtt időpont a tuti, mert az ering naptárján még fehér, lehet addig még bezöldűl? Z
kortól nemtől független szvsz... Engem is lehetne diszkriminalni a fennálló 10 essetleg 15 év korkülömbség miatt.