Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi az útbaigazítást,mindent értettem.Augusztus elején bizti felmegyek,most már tudom merre van.Lehet felviszem kocsival a mocit.És Ti milyen szerelésben mentetek?Teljes,komoly ruházatban?Mert az nekem még nincs.Gondolom farmer,bőrkabát kicsit kevés,nem?
Na még erről írjatok és mi a meglátásotok ez ügyben?
Üdv.G
Kedves gabor67,

Az Euro-Ring Orkeny mellett talalhato, az M5-ost es a varost osszekoto uton. Az autopalyahoz van kozelebb, a lehajtotol kb. fel kilometette talalod. A palya fel napos dija 7000Ft. Ez negyszer fel orat jelent altalaban, de ha nincsenek go-kartosok (mint a mult vasarnap), akkor megszakitas nelkul is lehet korozni (ha birja az ember : ]). A palyara reggel 9-kor lehet eloszor felmenni es du. fel 1-kor van vege a delelotti programnak. Erdemes fel 9 tajaban megerkezni, mert van egy kis papirmunka. Innentol minden vermerseklet fugvenye, en elegge porgetem magamat is es a motort is. Ezalatt fel tank benzin szokott elmenni es ugyanennyi udito bennem. Bo 10.000Ft-ba jott ki az eddigi 2 palyanap (amin eletemben voltam), plusz az oda-vissza ut.

Zrider,

Orulok, hogy itt nyavogsz, hogy hogy elfaradtal! Meg Te mondtad nekem, hogy milyen csira vagyok. Csak jelzem, hogy en a ring utan elmentem strandolni es este bulizni! Hat beszunyaltal apafej? Egyebkent kaptal fotokat?
Balcsi most is nagyon jó!A héten kimegyek tuti,igaz hozzánk 55km nem nagy út.
Ha megírjátok pontosan hol van az e-ring tuti odatalálok.Ha messze van,mástnem felviszem kocsival a mocit.Írtam,most kezdtem a motorozást,rám férne egy kis tanulás tőletek.Van egy haverom,az is küszködik a motor vétellel,mielőbb rádumálom,h vegyen és párosan mehetünk körözni a pályán.Remélem Ő is Z-s lesz.
Anyagilag mit kóstál egy ilyen pályamenet?
Hali! gyere vmelyik vasárnap az e-ringre! Cap meg én voltunk vasárnap, Andy is kikecmergett nagysokára, bár motort azt nem hozott sajna. Kib****tt jó volt, ugy elfáradtam, h hazaérve már nem volt kedvem a bulizáshoz se. Hát közuton nemtom, mert keveset járok somogyban, bár egy Balcsi asszem sokunknak tetszene mig ilyen hőség van! Z
Ok, köszönöm! Várom az infót nagyon!

CoR
köszi az infót
MA lehet ráleltem életem társára (de nem akarom elkiabálni)
Sziasztok!Huuu,régen voltam fennt a fórumon,sajna melóznom kellett mint állat és a hétvégén jöttem haza.2 hétig rá sem néztem a Z-re...
Most bontottam ki/levan takarva és a garázs legféltettebb végén van/.Mit mondjak,jó újból látni!
Jólenne száguldozni is vele jó társaságban.Mostanában ki,merre tekereg a Z-jével?Somogy megye kinek van közel?
Vagy merre menjek,hogy Z-s kedves embertársaimba ütközzek-na nem szó szerint...?
Szervízkönyv

Itt találsz a Z-hez könyvet, nézd meg.
köszönöm a tippeket, nem álltatok messze a valóságtól.
Mi is a biztosítékra gyanakodtunk, de az fasza.
Nos, 1 kábelem képzeljétek el leégett! De, hogy mitől, arra nem jöttunk rá. A tank alatt van 1 elosztó, ott 1 fekete-citrom színu kábel az.
A feladat adott: Vki nem tudna nekem adni 1 Z1000 kapcsolási rajzot? nekem nincs meg sajna!
Coro! Árpi száma bátyámnál maradt, ha hazaért kiveszem a kocsiból
Szerintem még megvan neki...
http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
Haverom Z-jének is volt ilyen gondja! Meghülyült az imbiliser! Kicsit megkocogtattuk a kulcsot és már jó is lett! Párszor csinálta neki! De attól kurvajógééép.
hali Jürgen
neked meg van még a micron dobod Mennyibe fájna az neked
Szia Imi!
Én ugyanígy jártam, fél napig kínlódtam, majd kiderült, hogy "központi" biztosíték ment ki, ami ráadásul 750-esen nem a biztosíték táblán van, hanem külön az ülés alatt. Bocs ha ezen már túl vagy, nem akartam okoskodni.
háj mkinek
napokon belül Zzzzzzzz tulaj leszek én is
Hogy ******* meg aza ******* rakat ****** szar*** azta aki*********** !
nem indul be!
tegnap még nyustöltem!
Miért én vagyok ilyen rohadt peches!
kulcs elfordít, számítógép bekapcsol, gomb megnyom - 4 irányjelzö kigyullad, müszerfal kiég!
este jön át a szerelöm, ha ma meg tudja csinalni megyek holnap jürgen, este még írok mi van.
Coro, minnya elökresem a számát!
Imi, mindjárt indulok Pestre és ha minden jól megy, akkor holnap vagy szerdán megyek hét végéig a mátrába szabira. Ha csak szerdán megyek akkor, holnap tudunk találkozni, ha látok biztosat akkor csörgök.
Pedig nem harapok.... Nemtom, asszem iwiwen láttam kiírva, h Z-t akarsz venni, onnan megjegyeztelek! Nyugodtan odajöhetsz, max majd nyögdécselek vmit.
TESSÉK?!
Igen, kérem a számot! Az enyém akkor nemis olyan dúrva, mert csak 2 helyen van megnyómódva picit és jól megvan karmolódva. Sztem ha a Tiedet kitudta javítani így, akkor ha álmából felkeltem az enyémet is így megcsinálja. És 20000.-ért... Hmmm... Ahhoz képest hog yazt mondták, hogy ezt nem lehet megcsinálni... Na mindegy, nekem ha ezt az egyet megcsinálja 10 ért már jól jártnak érzem magam, de még a 20 sem nagyon érdekelne

CoR
szia, de! teljesen véletlenül ceglédi vagyok, és mindig ugy megfordulok utánad, hogy utána 2 napig fáj a nyakam... mikor megláttam hogy mozog az utakon vadiuj Z... dehát eddig nem bátorkodtam megállni melletted, mert max csak kocsival tudok, ugy meg hülyén fest azt mondani hogy helo márkatárs...
Egy vésztői srác csinálta meg, hihetetlen mit kihozott belölük, én már telsejen letettem róluk, nagyon durván néztek ki. hiányzott az egyikröl a kupak, összevoltak nyomva, szét voltak karmolva... mindössze 20.000FT ért csinálta. Nagy Árpád a neve, ha kell a tel számát megadhatom.
Szia!
Köszi a kérdést, egyelőre úgyfest, hogy pénteken lesz kész a gépezet. Csodás Lamborghini narancsot kap és LSR kormányt a műszerfal nem lesz még egy ideig kész mert nem találtam bontottat és az ebayről is elvitték előlem (SZEMETEK) . De azthiszem 1 kerek hónapnyi kihagyás után a műszerek fognak a legkevésbé érdekelni.

Egyébként szép lett a motorod mondjuk nem volt olcsó... De így van S*ARni rá! Megy és a nyújtott élvezet megtéríti a hülye anyagi dolgokat.
Egy kérdésem azért lenne... A kipuffokat hol csinálták meg ilyen CÉÉÉÉPen? Nekem a jobb oldalit kéne majd megcsinálni, mert azt nemtudják sajna.
Mondjuk minek is, ha most érkeznek rá a héten a sport dobok . De azért mégiscsak jólenne, ha gyári is szééép lenne.

CoR
Naigen.... Legközelebb nézek adatlapot...
Andyka!
Véletlenül nem ceglédi vagy?
Szijasztok!
Hát hol is kezdjem, régen voltam, volt mit intéznem a motorral kapcsolatba, mivel kiderült, hogy nem csak a rendszámot kell beszereznem hozzá, hanem sok-sok apró hibáz ki kellett javítani, ami elég idöigényes volt, egyrészt a xar kawasaki alkatrész ellátottság miatt, másrészt az én balfaszságom miatt. Nah de összegezve:
motor: 1.240.000FT
Forgalomba helyezés: 128.000FT+40.000FT+17.000FT+23.000FT
Javítás: 75.000FT (1. villa folyás, benzim csöpögés, gyertyasor, fékolaj, olaj, levegöszürö, hangolás +egyéb apróságok), +20.000FT (kipufogó javítás)
Summa: 1.543.000FT
Ennyiböl jött ki, sajna több lett mint amennyit én akartam, hogy legyen de ennyi, mostmár kész van, lÖ van szarva!
tegnap lett kész, azóta le se szálltam róla, sry a képekért, most csinaltam kb fel oraja, most érkeztem haza. Lesz mit gyakorolni.

Jürgen! jövöheten felmek szegedre az albiba, elhozni pár cuccot, lenne kedved összefutni 1 pár percre dumalni a tesconal mondjuk? elsösorban eringel kapcsolatba.

Mulder! E-mail.: monoke18@freemail.hu Tel.: 30/450-0822

Andyka! gratulálok a motorhoz, nagyon szép!

Coro! te hol tartasz a mociddal? minden rendben?

SOLT! menjunk motorozni!

Amugy üdv ujra itt! mikor megyunk ringre ?
ha a nagy voros Zisten is ugy akarja, akkor ott leszek holnap reggel fel kilenckor. elotte meg fekbeteteket kell cserelnem, mert a multkori palyazas alkalmaval lenullazodtak. szolval a szandek, penz, szabadido, technika, ido adott; baratno elkapraztatva, nincs ami visszatartson! ugy megyek majd, ahogy a csillag megy az egen. szepen, nyelen!