Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na a laptopnak asszem betett a meleg vagy én k*rtam el vmit majd az óegyiptomiak kibogozzák mert igy írnak ők is.
Én 18-nál mégnem tartottam esedékesnek a fékbetét cserét de sokat vagyok túrázni vele ahol nem aféket markolászom. szervizek közűl a 24 000-es volt a legtöbbe. Lehet hogy egy 10-est kipattintott az órájából mert igy eladhatóbbnak képzeli. Nekem egy Forma túracsizmám van ami grátisz volt a motorhoz, cipőt meg egy munkavédelmi boltban vettem (vasbetétes száras tépőzáras michelin pilot) ahol kevésbé lehúzók mint a motorosboltokban. De a bátszit én is ajánlom mert elég jól lehet alkudni velük, meg mind jó arcok és olyan helyen szivesebben hagyom ott én is a pénzem. Kár hogy Te egy kicsit távol vagy Tőllük, de rendezvényeken össze lehet futni velük.
http://www.batszimotor.atw.hu/
Használt és uj cuccok isteni áron! tegnap voltam megnézni
Shox, 2 részes, púpos egybecipzározható fekete ruha: 55.000FT
dzsekik: 10.000Ft tól minden márka, csizma detto
2004-es és 18e van benne.Ezt el lehet hinni.Minden gyári,nincs semmi tuning rajta.Tudom,h sietnem kell,de a piac nem enged vásárolni.Tuti,h van nekem való,csak még nem találtam meg.Igyekszem hidd el!Bukóm,kesztyüm van.Gondoltam,még motoros ruhát nem veszek és hát egy magasszárú cipő is kéne.Van ötleted hol lehet ilyent venni norm.árért?
350 km t mentem igen nagy szélben. Átlag 140 városon kívül... itt ott 200... nekem 5l/100 km volt.
7,14
Mondom én, hogy fussunk össze és egy darab szigszalaggal megoldom én . Meg az összes többi nyitott dobosnak is
Ne várj nagyon sokáig ,hamar vége a nyárnak a csodára meg várhatsz télen is! Sztem vegyél vmit a lábad közé, persze csak óvatiba, nehogy szarba nyúlj! Mennyi lehet abba a Z-be hogy már betétet kell cserélni? Z
Hali.Próbálkozom.Hétfőn este lesz egy mocinézésem bp.-en,de már úgy kezdte a srác,aki egyébként teljesen normális,hogy fékbetét csere és egy szervíz kellene a gépnek,ő nemnagyon ér rá ilyenekre mosz,mert kinevezték valami főmuftinak.Na,hát ezt megnézem.Benne van a használtmotor.hu ban is 1,250ért,fekete.Meg harkányban is van egy,de írja,karcos,az is fenntvan ugyanott a neten.Más nincs feketében és a pénztárcámhoz.Közben vettem egy bukót is,ennyi.Várok még a csodára...
Na mizu összejött már valami? Mármint a motorválasztással kapcsolatban?
Köszönöm
Ma voltam szabadstrandon moccal Zamárdiba.
Teljesen jó volt, közvetlen strandra le lehet állni mocival így nem féltettem annyira. Víz pedig kiváló! Bőrrucit pedig az öltözőfülkébe le lehet dobni.
legközelebb ha nem tudom milyen néven regisztráljam magamat egy oldalon,akkor én meg asszem AROL leszek
hát most már ezt is tudom azt hittem egyedülálló a nick-ed.
Nem!
Sok motorral lehet találkozni amin meglelheted a propuls feliratot
Kb. 4 évvel ezelőtt egy délután, amikor töltöttem a jó kis IGOL 2T racing olajat a Cagiva-ba akkor figyeltem fel a falkon oldalán erre a feliratra és megtetszett onnastól kezdve használom ezt a nicknevet lehet hülyén hangzik, de akkor nemtudtam jobbat kitalálni Még most is lehet kapni talán ilyen matricát kisebb-nagyobb méretben... szóval innen ered a "nevem"
hello!nem voltál véletlenül Bábolnán múltkor?(veterán verseny+börze)mert volt ott egy motor propuls felirattal...
Az ott található mail címre küldtök egy levelet, hogy szeretnétek letölteni... válaszba megkapjátok a felhasználói nevet és jelszót
ennyi...
Ja, a Z-s tali engem is érdekel!
jelszavat kér
Még mindig nem ...
Megcsináltad végre?
Csak, hogy elejét vegyük az efféle partizán akcióknak:
http://www.motorosok.hu/szervi...

Mellesleg az ezres szervizkönyvét jómagam adtam oda lassan 3 éve.
Úgyhogy a 2000 Ft-okat kérem továbbítani...

Esetleg bevezethetnénk valami tanácsadási díjat egymás között.
Frts-nek már jövök a szekunder lezárásért...
DMC szervíz: Csepel/1esszámú főkapun be (ez a Színesfém utca), majd a postáig elmenni ami bal oladalon lesz, itt venni egy balos kanyart és a 2. utca sarkán egy kajáldával szembe ott a Big-Bang hivatalos DMC szervíz! Vigyázz, mert azon az uton, ahol bejössz az 1es számú főkapun, ott van a K-Bikes és vol tmár rá példa, hogy valaki tévedésből oda vitte.

CoR

Ui: kb 16-18000ft lesz!
és

CoR
Ha kell valakinek 400 oldal igyé.

Ehez azé má pofa kell.