Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziazstik.

Az lenne a kérdésem, hogy ha elhoznám egy olyan haveromat, akinek nem Z-je van (Triumph)?

És ha hozom a bnőmet, akkor annak is kell fizetni (csak néző lenne)!
Bakker hullunk mint a legyek, ezért motorozok ugy a közuton hogy mindenkit ellenségnek tekintek!Persze azért v mennyire segitek az ellenségnek és ha látom h figyel rám, lehúzódik akkor megköszönöm.Azért próbáld meg összehozni vasárnapra, biztos h jól elgurigázunk majd! Az én Z-m sem 100-as, mert új elsőguma kéne de nincs most csak 1 esőgumi garnitúrám azt mondják az jó pályára csak nagy melegben csúszik. Van valakinek tapasztalata erről?
Jurgen, koszi szepen! Elore lathatolag el tudok menni, talan egyket havert is meg tudok gyozni, bar Z-je egyiknek sincs, remelem nem baj...?!

CoRo_Z, Gyere el, legalabb mindenki tudni fogja melyik motoros vagy Te es a vasat sem kell nagyon kimelned....
Nah, szevasztok!

Nálam eldőli látsik hogy megyek e veletek, mert ma (23-án) kiszorítottak az árokba és a gép jobb felét leamortizáltam és kicsit magamat is (zúzódások).
Csupa csúszási sérülésem van a tankon, farodomon, jobb deklin és a fejidom is csúnyán összeakaristolódott és kis plexi éle eltörte a fejodomot. A a kormány és a műszerfal is elhajlott, ami a sebességen kívül nem mutat mást .
Ha hétvégére sikerül a kormánnyal és a műszerfallal kezdeni valamit veletek tartok, ha nem sajnos még nemtudom meg egy jó ideig, hogy milyen mélyet is tudok dönteni valójában...

Ui: segítséget szeretnék kérni tőletek, hogy jó fényezőt tudtok e ajánlani, mert a többit valószínűleg a DMC-és srácoknál csináltatom meg. De ha tud valaki nekem jobbat mondani, akkor örömmel fogadom.

Köszi, CoR
Cápa!
Az Ering honlapján találsz infókat, de! Ha először pályázol, akkor sztem nem érdemes napijegyet venni, elég fél napos is, mert (Tibi után szabadon:) "hulla leszel". _Én is ha kiülősen, keményen nyomom, akkor egy etap és szakad a víz rólam, majd 3x30 perc után már nincs kedvem hazamotorozni 130 km-t olyan fáradt vagyok. De lehet lájtosan is nyomni, s aki még nem ismeri a pályát az első 1-2 etap úgyis a tanulásé lesz.
Ha minden igaz viszek magammal kamerát (a tankra szerelve a pályán), szóval menet közben tudok mindenki mögé állva felvételt készteni, érdekes lehetne technikát visszanézni. Ha azt hiszed, hú milyen mélyet döntesz, majd a felvételen lehet látni mekkora is valójában (meg fogtok lepődni nem is túl mély... )
Én nem a sebesség miatt pályázom, hanem a biztonságos körülmények közötti kanyartechnika miatt, és nagyon klassz a nálam lassabbakat külső íven kerülni, a velem egy tudásúakat pedig oda-vissza előzgetni.
Közvetlen a pálya mellett van benzinkút is, szal ha fogytán a benya nem gond (csak ne a 30 perces menetben fogyjon ki ) Jön az egyik legjobb barátom is (most még mögöttem az anyósülésen, legközelebb már a saját gépén) ő fog kintről is felvételeket készíteni és fotózni is, szal remélem sokan eljöttök, és az esőisten épp szunyálni fog...
Aki még nem volt itt, az ha mögém áll az eleéjén 3-4 körig sorban, akkor lassú tempóban mutatom az ideális ívet, aztán magatok nyomjátok a saját tempótokban, és nem verseny van, senki ne vállalja túé magát. Nekem is mutatták oktatók az ideális ívet, nem magamtól vagyok okos... és azért mert voltam már 3szor még nem vagyok pályaördög .
Ha nyílt nap van, akkor lehet fél óra autó fél óra motor (így nincs lassú és gyors csoport), ha mocis nap lesz, akkor lassú és gyors csoport is lehet. De nem szokott tumultus lenni, nem kell félni, aki gyakorlott, az úgyis elmegy melletted, de a pályán nem kell a tükröt nézni, az ideális íven kell menni (nem összevissza) aki gyorsabb úgyis megelőz, vigyázunk egymásra. Fontos: nem szabad összevissza menni, mindegy mekkora a tempód, csak kiszámíthatóan menj.
Nem amit kitettem,hanem ez pesti moci,az is fenntvan a neten.Nincs rajt semmi extra,minden gyári,de majd ha pénzem engedi tuti felturbózom.Főleg egy kipufogó kellene rá,de majd most olaj,szűrő stb csere,az is gondolom egy vagyon.De szívesen veszem a felajánlásod,bizti elkell a jobbtól a segítség,amit el is fogadok.Köszi!Jövő hét utáni héten már ittlesz K.váron,értekezhetünk utána.Üdv.
Nah, végülis akkor ezt vetted meg?
ez szép moci
én pécsi vagyok tehát tudunk találkozni bármikor és segíthetek a motorod rendberakásában.
Csak ne a pécsi k@w@szervizbe vidd :)
Hahó skacok!
Irtam,nemleszek net közelben,csak most értem haza és egyből közhírré teszem,hogy végre valahára megvettem a Z 750-t!Jövő héten pénteken már az enyém is lesz és mehetek is bárhová.Fekete,04-es,17e km-rel és hát nem hibátlan,de a tulaj nagyon korrekt volt,ezért is mentem bele a vételbe.Ha meglesz küldök fotót mindkettőnkről had ismerjetek meg emberi mivoltomban is.Kicsit még rezelek,de nem lesz baj.Kéne olajat cserélni meg a féktárcsákat elöl.A gyári kipufogó is gáz szerintem,kéne egy kis öblösség bele.Van tippetek?Ezeket megtudom én is csinálni szerintetek?Meg leápolom,hogy csillogjon.Most aztán jöhet a segítség,hogy s mint kell ápolni és karbantartani az eszközt.Még nekem soha nemvolt mocim...,de már van!
Nem olyan bonyolult.Hozz 20000ft-ot és viszel haza belőle.Nekem van olyan ismerősöm aki csak tankolni jön le.De én pl.15 perc és hulla vagyok.Tehát relatív a kiadás.
Én még azt írnám ehhez, hogy pénzbe hogy készüljön az ember, mert még én sem voltam pályán. Tankolás meg ilyenek hogy mennek ilyenkor? Meg a gyorsakkal összerakják mondjuk a magamfajtákat?

CoR
Jurgen,

Koszi! Kb. mekkora forgalom van a palyan egy-egy ilyen nyilt nap alkalmaval? En sosem palyaztam, a barataim egyszer es azt meseltek, hogy a Hungaroringen nagyon sokan voltak. Amatorok, versenyzok, mindenkik. Az Euroringen mi varhato?

Mastol is varok valaszt, mik a tapasztalatok?

Capa
Jut eszembe...

28-án pályanap lesz a Hringen. Azt hiszem este 6-8-ig Kawások ingyen használhatják a pályát. Én reggel megyek ki ha minden igaz, de lehet, hogy este is kinézek egy kis ingyen randalírozásra
Igazán nincs mit....
Szia Frts!
Megejtettem végre a "műtétet", s ma ki is próbáltam. Nekem korábban sem durrogott túlzottan, így igazából nagy változás nem történt, de valóban azt tapasztaltam, hogy megszűnt a jelenség.
Szerintem, mivel az enyém egyben jött így az USA-ból, kint precízen összehangolták a rendszert a motorral. Mégegyszer köszönöm a tippet.
Szia Cap!
Nyílt nap lesz (tehát nemcsak kawások), csak azért dobtam fel a témát, hogy legyünk minél többen Z-sek, hogy ne csak itt anoním módon értekezzünk, hanem ha már egyforma gépeink vannak legyen is közös gurulás. A pálya azért jó, mert fél óránként tudunk beszélgetni ismerkedni is, fél órát pedig lehet élvezkedni, vagy ismerkedni a pályával. Ez az alkalmom után pedig hátha lesz kezdeményezés majd évente több közös gurulásra is, ezért vetettem fel. Gyertek minél többen!
Kedves Jurgen,

Nagyon csabito az Euroring, mar regota el szerettem volna menni. Meg nem mentem palyan. Ez egy direkt Kawasoknak szervezett esemeny, vagy egy nyilt nap?

Celba veszem a ringet, ha a maganelet engedi, ott leszek!

Cap
:DDDDDDD
keményen!
Ezt most kihagyom és nézem inkább a motogp-t. Aztán ha jó az idő kirongyolok Szoboszlóra a strandra utközben meg szétcsapok az autósok között.
Újszilvásra hétvégén jön vki?

http://www.devilsmc.hu
Gyertek Ti is!
wwwwrrrrrrrrrrmmmmmmmmm!
Ma végeztem az egyetemmel, végre megvan minden vizsga. Sztem megyek énis. jövöheten majd dumalok solt-al, aztan gurulunk 1 kicsit, mert mar régota varom a találkát.
Tibi (és kedves Z tulajok)!
Július 01. vasárnap nyitásra reggel 9 óra, Euroring. Aki tud jöjjön, legyen egy nagy Z csapat. Szakadó eső esetén egy hét csúszás. Még nincs fent az ering honlapján a júliusi menü, ha nem szabad a pálya időben jelzek!
Fül alapján nem, de felénk pl. mérnek a rendőrök decibel mérővel, és ha magas az érték elküldhetnek "rendkívüli" műszaki vizsgára... ami pedig pénz és idő.
Foga!
Mire vagy kíváncsi?
Sziasztok!

Tud valaki infót, az új Z750-ről? Kinek mi a véleménye, rólla?