Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pont így szoktam én is :)
Jah azt pedig említettem, hogy ez nem Z -n volt hanem régi mocimon aminek láncvédője nem festett tehát nem festéket/lakkot marta meg hanem magát a fekete műanyagot.
Simán mikor lefújtam felnit olajmentesítés céljából akkor ment a láncvédőre is, hagytam hatni kb 3 percet. Mikor pedig mostam volna le ottmaradt a nyoma.
pf... a faridom alját nem szabad mosni vele, de amúgy ugyanoda jut el, mintha elkapna az esö :DD
nem bántja a festéket, sőt, jobb mintha ronggyal kapirgálnád le, mert az összekarcolja. A konyhai zsíroldó cucc, meg a régi fekete 250es banditom lakkját tökre lemarta 1 idö utan. tiszta szürke volt a gép... szerencsére el tudtam adni így is. 1 ujralakkozást megspóroltam magamnak
Hát Sanyi... Én is kíváncsi lennék, hogy marhatta meg a brigi én azzal takaírítom le a szutykot, lánc spray felverődést a felniről, de még a hátsóidom aljáról is, mégsincs semmi... sztem nem bántja fogok egy rongyot... kis brigivel beitatom és szépen egytörléssel lejön az idomról is a kis olajfoltok... nekem nem bántja... lehet valami spéci brigéciol lehetett az, vagy valami más Sőtt a láncomat is brigéciollal tisztítom meg... szépen leoldja a mocskot... majd vizel lemosom, szárazra törlöm és lehet is fújni...
2 mozdulat és hátrébb lehet tenni, mert tépőzáras hevederek rögzitik a hátsóülés alatt és fölött meg alúl 1 gumipók viszont igen ritkán szoktam az erdőbe fát vinni, ha vágod mire gondolok. Estleg alkalmanként magammal viszem az"oldalkocsimat", de ahoz meg nem kell a táska, mert a koffer ott már be van épitve. Ja még a táskákat a Speedlinenál vettem Debiben ahol a vasat is! Z
Áááááh! Nekem aztmondták, hogy nagyívbe kerüljem el mosókat. 1. odacseszi a fényezést és nagynyomású víz bespriccel mindenhová, ami nem biztos hogy jó...

CoR
Vazz... Hányszor mostad le hogy megtudta marni?

CoR
Tényleg jól néz ki, csak így nem lehet utasod.
Hol vetted ?
Nem nagyon nyugtattál meg, sztem nagobb a baj ,mert már az 5.-et is dobja néha. Az csak egy Oxford táskaszett Z és ZX modelekre, de zsír mert ha ráteszem meg se mozdúl és kibővitve belefér vagy 80-90l motyó. Nekem nem jön be a csomagtartó. Sok a macera a felszereléssel meg szarúl is néz ki.
Én is jártam már így, bár nekem elég rövid ideig jelzett üreset. Simán kapott egy kis vizet valahol.
Szerintem csak vizet kapott valami.
Más - milyen csomagtartód van ?
nah ez nem semmi lol
Kérdezném járt-e már igy valaki, hogy megyek vmelyik nap szakadó esőben és egyszercsak 6.-ban kivillant az üreslámpa és bámely fokozatba váltottam végig világitott. Majd a Tátra déli oldalán mikor minden felszáradt, abbahagyta a Z is az agyatlankodást. Most mi van szétkúrtam a váltót v valami tipushiba?
Brigéciol a műanyagnak sem jó, nekem régi mocimon megmarta a láncvédőt és fakó foltos lett az egész.
Jah, meghát jó a pénzbedobós nagynyomású mosó is! azzal aztan minden lejön, csak utana jol at kell törölni. Ha sietek, akkor mindig odamegyek.
Lehet kapni benzinkúton fasza koscimosó sampont. Konyhai tisztítószert nem érdemes használni, mert marja a lakkot. Az elejét én le szoktam fujni mosás elött bogároldóval, aztan hagyom állni 1 egy darabig. azt is lehet kapni a kúton. Meg van 1 nagyon fasza folyékony polírkrém, kimondottan fekete színre, multkor aszem az OBI-ban láttam majd megmondom a márkáját. Mikor még nem lehetett itthon kapni, nekem a fényező ismerösöm hozta kintröl. Van hozzá ecset, meg "rúzs" is. Szal azzal, ha havonta 1x átmész rajta tökéletesen elég. Mivel a tied, meg az enyém is fekete, vonzza a port, meg az esőcseppek ellen se tudsz sokmindent csinalni, mert megláccik. A polírkrém 1 darabig lepergeti, de nem tart örökké, de sztem fasza!
Na még egyszer elmondom, hogy csak próbaként tettem fel! (A gyengébbek kedvéért...) Aki telefonált, azt felvilágosítottam arról, hogy szalonban mennyibe kerül és hogy kb. mennyit kell rá várni! Megmondtam mindenkinek miért tettem fel és még így is akadt akinek kellett volna! Az átkozódásotokat" pedig tartsátok meg magatoknak! És itt ezt a témát le is zártam!
Zimi! És egyébként úgy mindenki, ha mossátok a gépet, Ti mit használtok? Én 1x mostam eddig nagy mosással és brigéciollal bespricceletem a blokkot, de többet nem fogom, mert hallom, hogy nincs jó hatással a gumi alkatrészekre. Ti hogy mossátok a gépet, hogy ne kelljen csavaronként suvickolni? (nem akarom minden eső után fogkefézni)

CoR
Nemhogy örülnél, hogy megvan a motord... Át kell baszni az embereket így van! hajrá, kívánom egyszer veled is történjen meg!
szted van olyan hulye, aki ezt beveszi? Steve-nek van igaza...
Köszi, ez már mindjárt barátibb ár.
Találtam jobb képet
Én a Shox-ban kaptam Givi csomagtartót ~15e pénzért, plussz a doboz.
Az adataim között találsz képet is, bár nem túl közeli...
Sziasztok !

Új vagyok itt, egy kis segítséget szeretnék kérni.
Van egy 2004-es Z750 - em. Erre szeretnék valami csomagtartót.
A neten nem nagyon találtam semmit, csak a Blackroad-on 70 pénzért.
Van valami ötletetek ?
Amúgy meglepően sok telefonom volt már... Nem gondoltam, hogy ennyire "kapós" lesz