Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

holnap szinte 100% hogy megyek ki eringre, szoval ha más nem, én szoval tudlak tartani ha arrol van szo.
Jürgen: drága vagy, köszönöm a lehetőséget, fogok vele élni, ha netán addig nem kerül kezembe egy pár. gyakorlatilag nekem elég 1 óra is kettesben a bukógombával, ezerszázalék hogy nemtartom magamnál napokig, vagy több orán keresztül, felesleges.
ma voltam rutinon, 5 ÓRÁN KERESZTÜL. kicsi Zémnek jó melege volt, mindig megpihentettem a fárasztó menetek után (valójában én fáradtam le). Ja és szép vörösre leégtem :(
Hi! Számithatok ismerősre holnap az e-ringen? mostmár bizti nem jönnek a cimbijeim, mert egy bepunnyadt f*sz mindegyik de én azért is megyek! Z
Szia Andyka!
2 héten belül megyek a 6ezres szervízre, emilben egyeztetünk, eljössz, elviszed a gombám, aztán 6-7 óra múlva megyek vissza a mociért és ha tudod visszahozod, ha nem, majd elugrok érte később a héten... ennyire eccerű a dolog
Ha más gombát keresel, akkor az ebay-t ajánlom az ár kérdés végett.
Nekem gyári bukógombám van de mikor átlendültem a ló túloldalára a dekli így is sérült jobb oldalt. + kormány görbült, benyomta tankot, kipufogó, lábtartó... viszont szerencsére a hűtőt épen hagyta a gomba és az nem kis pénz lett volna.
Mivel a gyári gomba nem kerek hanem lapos... 2 - 3 mm lekopott róla, ezresért fel lett polírozva és ismét olyan mint gyárilag.
szia, dobjál már egy mailt, mert elhagytam a tiédet!
(üléspúp, stb ügyében)
tuttomobili@gmail.com
Szio

A bukogombát szeretném a lehetö legolcsobban meguszni, mint ugy alapvetöen mindent. személyszerint nekem az lenne a legolcsobb ha valaki kölcsöntudna adni egy párat max 1 napra, és onnantol én el is intézem a dolgot anyagköltségen. csak hát honnan szedjek kölcsön ilyet?...
Szijjja Andyka!

Látod, ahogy megjelentél, azonnal felízzott a fórum, (tapasztalatom szerint ismerve Téged így is marad remélem )
Gyönyörű a géped! A bukógomba kell rá, ez nem is kérdés (saját tapasztalat sajna az eringen 01-én...) Akkor valszeg pont elkerültük egymást, mert én délelőtt voltam és már 12 körül haza kellett induljak , majd legközelebb! A bukókeretet én még a hyomról is leszedtem, mert csúnya volt, bár a Z-nek jobban áll, de én maradnék a dhm-es gombánál (nekem 8eFt-ért gyártottak, és a kavicságyas mutatványnál valóban sokat védett, a károk nagyjából polírozhatók, szóval megérte a beruházás.
Rengeteg kiegészítőt vettem már az ebay-ról, és folyamatosan jönnek, ha mind fent lesz teszek fel képet. De valaki kérdezte a gp stílusú kipuffanót, na az is jönni fog nemsokára képen , van már hasidom, megjött a hűtővédő, lesz oldalsó hűtővédő (karbon), mint az ezresen, szóval szépítgetem építgetem.
Ha kell szívesen megrendelem Neked ebay-ról a dhm-es gombát ha mellette döntesz, a gyárinak a fele (25eFt körül van szállítással együtt)
Remélem nemsokára találkozunk!
igen, ott voltam es viccet felreteve en sem emlekszem Rad, szegyellem. bar akkor meg nem tudtam mire kell figyelni... Borsot is zsibbasztottuk, hogy jojjon. vegul is csak perceket maradt velunk, remeljuk most vasarnap el tud jonni. ha mar motorozni nem tudunk (hogy kell? ) legalabb csajozni tanuljunk....
ezekszerint Te is kinvoltál? azt láttam hogy van kint jo pár Z, mikor megérkeztem a pályára, majdnem neki is ugrottam a csapatnak, csak feltünt hogy látszolag nekem semmi közöm a motorokhoz, nem is motorral érkeztem, ésha nönemü létemre odabattyogok igy az emberekhez, lehet hogy furcsán néznek rám hogy mit akarok itt... :) végül ezért tettem le a dologrol. most vasárnap ismét kintleszek, tessék majd rámköszönni, hogy észrevegyek mindenkit akit kell :) lehet hogy a motort is viszem, de valoszinüleg inkább kocsival megyek... :(
andyka, hat ahogy a fotot elnezem szemet utessel igy sem lehetett gond. mas problema lehetett. talan az, hogy mindenkinek (tisztelet a kivetelnek!) uj volt meg ez a jatek es pl. nekem kisebb gondom is nagyobb volt annal mintsem, hogy mindenfele csinos lanyokat keressek a szememmel. en szemely szerint a palyatol voltam lenyugozve, de megigerem, hogy most vasarnap rajtad lesz a szemem!
pedig ott lábatlankodtam elötted pászor, ha jolrélmik. de elnézem neked, tudom hogy ha börruhába mentem volna garantáltan szemetütök mindenkinek
Hát passz Tényleg nem ugrik be, hogy láttalak volna szégyellem magam
Hali

hát nemsok lány votl ott rajtam kivül, egyenes hajjal császkáltam és kocsányon logo szemekkel bámultam a Zéket... :) akkor már az enyém is itthon állt a garázsban de még menni sem mentem vele, max az eredetvizsgára.
egy kis segitség: 2007.07.01 ering meg én:
Na sziasztok fiúk/LÁNYOK! ó ennyire tetszik a bukógalócám, hogy le is fényképezted andyka? De mikor? Mert ott én seholsem láttalak, pedig biztos felismertelek volna... na mind1... a gombáról bővebben a 2004-es hozzászólásomban olvashatol
Pelxi...
Hát igen fúrni kell, mégpedig három makacs lyukat vagy négyet aki az 1000-eshez kitaláltat választ... elősször Én is húztam a számat, hogy fúrni? de végülis nem nagy para... csak ügyesen kell eltalálni/bejelölni a lyukak helyét és akkor szép lesz... Mivel az én magasságom is 190 körül mozog így észrevehetően jobb lett, bár a Te 166 cm-eddel nebiztos, hogy szükség lenne rá, de biztosan észrevennéd a javulást... másfelöl pedig nekem jobban tetszik plekóval mint nélküle nemtudom... lehet a szine miatt, (mivel ezüst) mutat jól, nélküle olyan csupasz, olyan naked a gyári normál pelkó ára 25 ezer HUF míg az állítahtó ami Stevesakinak is van pedig 42 ezer HUF aszem
Visszatérve a gombához...
Van valami az elgondolásodban Cápa, DE! Ez a gomba ami nekem is van, nem a hátsó idomot és a deklit hivatott főként védeni hanem elsősorban a tankot és leginkább a hűtőt! ami ha sérül és netán javíthatatlan az nem kis pénz... aki a deklit akarja védeni az vegyen LSL gombát amit közvetlenül a dekli csavarjai által lehet felfogatni, vagy válasszon carbon deklivédőt~szép is, jó is...
Nekem is eldölt már a mocc a bal oldalára és sajnos tényleg nem védte meg a deklit se a hátsó idomot (picit karcosak is lettek) de ami a lényeg, az sértetlen maradt! Na kicsit hosszúra sikeredett, de ez van a végére mellékelnék 4 képet... plexi nélkül és plexivel számomra egyértelmű... a deklit féltők számára az eLeSeL gomba és egy hadakat megjárt carbon deklivédő... hatásos!
Na akkor hajrá de most inkább aludni! Sziasztok! Z
ezuttal a szomszed falu mogotti placcon. hiaba na: eros jobbos kanyar, ami befele szukul es kifele dol..., mindig mumus. logatni nem lehet, mert fekezni muszaj. az ember vagyodik, hogy hatha a hatso kerek fog elobb megcsuszni es akkor meg van nyerve a meccs, aztan abban a pillanatban kirepul az eleje es mar eszed is a homokot de legalabb csiszolja a fogakat es kevesebbet kell mosni E-Ring celba van veve, remelem osszejon!
vasárnap énis megyek eringre, igaz kocsival.. :( jogsi még nincs és már nemakarom megkockáztatni hogy elvegyék azt ami van, 1 honapot kell várnom csak. addig se hagyom ki a motorlesést természetesen ;)
hát nemtudom, énis nézegettem hogy a hütö nagyon kilog, meg énse azért tennék bukogombát a vasra, mert tuti ugyis leteszem. értelemszerüen nem erre gyurok, hanem inkább legyen rajta, mert én lennék a legidegesebb ember a világon ha kis hülyeség miatt megborulna a vas és iszonyat pénzbe kerülne utána rendberakni, és mondjuk a gomba megvédte volna...
Melyik pályán dobtad el már megint? Vasárnap délelőttre en is tervezem az Eringet! Addig szedd össze magad és ne kefélj annyi fogat! Z
Persze netegyél rá járókeretet, ha azonban megnézed a mtorparts.hu oldalán a karbon védőket, amit látsz az biztosan bejön majd Neked, megaztán elcsúszáskor jól jön. Steve az enyém is dőlt már de csak a kuplugkar görbűlt el.Z
hat igen, ha leer... pont kedden delutan tipliztem el a palyan es reflexbol fogtam a kormanyt es tartottam meg a motort eses kozben, hogy ne legyen baja.... emiatt nem raktam ki a kezem es frankon vallal erkeztem.... errol is le kellene mar szoknom, hogy bukasnal a motort vedem, rossz beidegzodes. regen direkt bennthagytam a labam a tank alatt, hogy ne azon csusszon meg ilyenek... most meg a fogkefet sem birom felemelni, ugy faj a vallam es ez kedden a masodik perec volt, mert 10 perccel azelott is nyomtam egyet, szinten jobbra mondjuk mindez nem fenyegeti a vasarnapi Euroringet, mar kezdem megszokni, hogy felhullakent megyek rajta. a multkor a derekam fajt es a bal konyokom, szinten perec miatt

a Z nekem egyszer dolt el balra, csak a dekli ert le, de akkor is fogtam. az elozo tulajnak egyszer borult jobbra. szinten dekli.


hátszép
én majdnem egy évig használtam a mocit plexi és gomba nékül

1. plexivel sokkal jobb menni , döntögetni. stb.
2. enyémet is fúrni kellet kb 20 perc volt az egész és szép lett

3. bukógombát érdemes felrakni, ha eldől a moci és elfossa magát a hűtőd akkor az kb 200.000 kompletten.
márpedig ha dől akkor az szeret ezeken leérni (tapasztalat)

amúgy azt csináltok amit akartok, mindenki úgy nyomatja ahogy neki tetszik

ennyi...

ja, esetleg képeket nézzétek meg hogy lássátok milyen plexit érdemes venni
Zrider! Hat epp errol van szo. A gomba csak az eldoles ellen ved, komoly perecnel ugyis torik minden. Nekem mas a felfogasom: minek koltsek biztos plusz penzt az esetleges serulesek miatt? ha majd osszetort, akkor veszek masik deklit inkabb... Ha, kell; de addig nem. A gomba amugy is csufit rajta. Meg eleve nem jo, ha az ember ugy ul fel motorra, hogy "mi van, ha... " - szerintem helytelen elgondolas. Motoron nics helye kerdeseknek, sem paranak, sem egyeb filozofiaknak. Sokaig bukosisakot sem hordtam, anelkul motoroztunk (persze rendes motorunk se nagyon volt, meg egy fillerunk se ) Sokan az autoba szonyeget raknak, hogy ne legyen saros a karpit (meg kell ovni). En egybol kidobom. Jo hogy nem lesz saros a karpit, de ha a szonyegtol sosem latod a karpitot, akkor minek a karpit?! Le a bukogombaval!
Szia.
Hát a plexiröl lassan letettem, de a bukogomba igényem továbbra is áll, táncsak számit valamit... vagy rakjak rá bukokeretet, ugy tervezve hogy ha majd 70éves leszek, járokeretnek is használhassam? az oylan gusztustalan ocsmányság... :/
Hi Cap! az se rossz de én azért hozatok rá előbb karbon deklivédőket, igy talán ha nem verem nagyon oda csak a kormány vége meg a hátsó idom kopik el. Én már teszteltem mindkét oldalán és frankón mondom, h a dekliken csúszik előbb csak aztán a gombán! Z
Hali! Gratula a vashoz! Sztem is csak elk*rnád vmi plexi eszkábálmánnyal. Abban a bukóban birni fogod, tudom mert az enyém is ua és egy közepes szélzajon kivűl nincs semmi ami zavarna. Z