Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csá panyo
hívj ha még érdekel a kipuffancs azt ha gondolod megegyezhetünk!
pesze de aö sszekötő csövet kicsit át kell alakítani a katalizátor miatt! Azt hiszem!
Hello!

Indexből 2 pár (elöl,hátul) eladó? És mennyiért?
Hello!

Ezek a dobok kompatibilisek az újabb Z-re is?
Eladó a képen látható PAZZO RACING fék- és kuplungkar
Z750 2003-2006-os modellhez. Ár: 30000Ft Új ár: 110Eur/kar
hívj: 30/5950052
egy német brigád a ZX10/636 hátsó lengővilláját pattintotta bele egy Z750-be ZX10 elejével, radiátoros fékekkel.... nagyon bitang lett. És biztos nem tesz neki rosszat hogy nem a zártszelvény himbilimbi figyel alatta...
knapet:
"Nekem elöl volt egy foggal kisebb, és annyira azért nem vadult meg tőle. Pedig elöl egy fog, az hátul majdnem négynek felel meg... "

Az a négy pontosan 2,625 fog....
TrickX:

Többek között azért is van, mert ha hátul cserélsz, akkor a tengelytáv csökkenni fog, aminek egyenes következménye az, hogy pl jobban jön kerékre....
Azzal javulna a helyzet? Mibe fájna a hátsó rugóstag? Rakott már esetleg valaki innen a fórumról z 750-be Z 1000 hátsó rugóstagot? (és persze a kérdés: javult vele a helyzet?)
"0" km-esen vetted? Mert ha nem, akkor lehet már semmi köze a gyári installhoz.

Nekem elöl volt egy foggal kisebb, és annyira azért nem vadult meg tőle. Pedig elöl egy fog, az hátul majdnem négynek felel meg...
Rakd bele az ezresét! Érd: nálam.
A tankbőr és a tükrök érdekelnének privátban:
seducertt@hotmail.com
Üdv
Úgynézki eladóvá válik szeretett MICRON kidörrentőm ha valakit érdekel keressen
Sziasztok ! Az áttételekkel kapcsolatban kérdezném:
Mekkora változás van egy fog eltérésnél "érzésre"? (Tudom ezt nehéz leírni)
Nekem 2 foggal nagyobb van hátul a szörnyetegen és elmebeteg módon indul el egyesben az én motorozni nemtudásomhoz. Nem tudom hogy a gyárit tegyem vissza vagy még annál is kisebbet eggyel. (a gyári fogszám 16/42 most 44 a hátsó, az elsőt még nem számoltam meg de meg fogom)
Előre is köszi
Csoki
kicsit javult az előrejelzés péntekre
Tudomásom szerint elől 15, hátul 43 a lánckerekek fogszáma.
Ajánlom ezt az oldalt. Rengeteg típus adatai van megadva, illetve könnyen megtekinthető, hogyan alakul az áttételezés más fogszámokkal.
Hali
elöl 15 hátul 43
2004 től 2008-ig tuti
de lehet, h a 2009 eseken is ez van
FIGU
most nem tudom megmondani mert a motor 120 kmre van de ha holnapig nem irja meg vki akkor megnézem
Nem tudod véletlenül a gyári fogszámokat?
na fix az enyémen gyári lánckerék van és 6000nél 130km/h 6500nél 140, 7000nél 150
Ez megmaradt bennem,az elsö 800km-t igy tettem meg bejáratás alatt...Kamionosok el akartak engedni én meg csak mentem utánnuk nem elöztem,minden autós hülyén nézett rám
hááát lehet, h rosszul emlékszem nem ma volt a járatás!
és igazándiból arra akartam utalni, hogy a km - fordulatszám arányból
nem derül ki az áttétel, mert kb nekem is ennyit mutat az órám,
és egy foggal kisebb van elöl, de csal az óra mint említettem
8%-al többet mutat
FIGU
szia FIGU.Inkább 4000 ford. lehet a 90km/h
Sziasztok,
Meg szeretném kérdezni, hogy a "régi" z 750 (2006) hátsó futóművére milyen beállítási opciók léteznek (tudom, hogy nem sok van). Nem tudom normálisan beállítani, rosszabb minőségű úton (kátyúk, huplik stb) úgy érzem, mintha lapáttal vernének hátba egy-egy "bukkanónál". Már próbáltam az előfeszítést állítani, de nem javult a helyzet...Nektek ezzel nincs problémátok?
Balage
A 2007-es 6000nél 134km/h-t mutat