Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello mindenkinek!A mult heti hringes motorozás képeit keresem de nem találom sehol!Valaki tudja irja meg.Elöre is köszi! sanci
Heló Stevesaki!
Megnézted már a bontóban hogy mit kostál egy hátsó ülés?!
Nem tudlak eléri!Mi a pálya?!
Szép napot!
Schnau
Hello!
Illetve hello Mindenkinek!

Tegnap mi lett a másik sisak vége?
Hát jelen helyzetben nekem sem 100% a szombati motorozás. Az idő is gánynak néz ki, és az emeleti szobák tapétázását is el kéne végezni.
Szia Csutka!
Soma keresett nagyon
de örülök hogy minden ok
dolgozol újra?
FIGU
Hova mész N.o.-ban? A gumi olcsóbb, a szervíz drágább. Cserébe precízek, és percre annyi munkaidőt számolnak, amennyit dolgoznak... Legalábbis ahova én jártam, az elég korrekt társaság volt.
Helló! Jelen! Sajna kényszerszabin voltam. Ismerkedtem kicsit a magyar egészségüggyel... Hááááát, azt hittem ilyen fokú fejetlenséget csak én tudok produkálni...
nekem már csak 3
köszkösz
Robi OK addig még hívlak sajna még nem 100%
Soma koma úgy tudom Csutka jelenleg itthon van
ha szeretnéd mailt, de talán telefonszámot is tudok hozzá
FIGU
Öreg vagyok és 8 előtt nem bírok felkelni, de olyan 10 körül gondoltam. Addigra csak tudjuk, hogy esik e vagy nem. Találkozzunk az M0-n a kútnál. És a nullán végig gurulunk 150-el.
Cső FIGU!
Köszi, de még van négy.
Te tudsz valamit Csutiról?
Hali Soma, Janika!
Gratula minden vizsgázónak
csak így tovább
FIGU
Hali!
Mizu Petya hívtalak ma amikor ott voltam , gondolom nem értél rá!
Robi mikor indulsz szombat reggel , nem biztos hogy megyek de hátha.
FIGU
Szép volt! Nekem is megvan mind a kettő, egy tizest kaptam rájuk .
Csutkáról van valami hír? Kellene egy kis infó a német körülményekről (szervízköltsé, gumik, ilyesmi). Úgy néz ki, hogy egy évet boldogítom őket.
Erre a bulira gondoltam.
http://www.sportmotor.hu/motor...
Egyedül. A párom nem ül motorra, meg valakinek vigyázni kell a gyerekekre is.
Egyedül mész vagy családdal?
Én szeretnék kimenni, de lehet, hogy inkább a ringre mennék, mert egy csomó rendezvény lesz ott. 8-kor kezdődnek a programok.
Jó estét
Tegnap sikeresen találkoztam TomLamb kollegával
Hát nem volt semmi a sztori
Hétvégén Citadellára jön valaki?Megvárjuk míg elmennek aztán egy kis karikát gurulhatnánk valahová.
A ringen lessz rendezvény,de nem igazán szeretnék felmenni a pályára,mert 50 fős csoportokban lehet motorozni
én is megvettem az összeset ami a boltban volt . szerencsére pont 6 db
én megmondtam anno felvásároltam én is belőle jópár db-ot
Megvetem a patentokat az idomhoz ! Igazatok volt tényleg Suzuki patent és az első autós boltba kaptam . darabját 70 Ft ért :D
erre a hétre én is végeztem a vizsgákkal több kevesebb sikerrel :D Még néhányból megyek jövő7en is
szigorlat letudva, de most megyek még egy jó kis szóbeli vizsgára aztán a hétre elég volt